Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 17:34:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кога се сгодихте и кога започнахте организацията на сватбата?  (Прочетена 59738 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: декември 27, 2011, 11:01:03 »

На 17 Юли 2010 ни бе офиц.годеж (иначе ми предложи края на юни-даже дата не помня, беше след един изморителен работен ден и се разплаках от изненада); Бяхме решили, че ще е през 2012, дата точна определихме на 15.11.2011 и се записахме (хотел, църква, гражд.), а самата дата е 8ми септември 2012  danceg и постепенно другите неща мислим и отмятаме по списъка -така, че започнахме ноември подготовката.
« Последна редакция: декември 27, 2011, 11:02:35 от _Ezra_ » Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: август 19, 2013, 10:41:15 »

Не сме сгодени,но сватба ще си имаме независимо от всичко. Решили сме го вече и точка!  Yes Започвам организацията си за сватбата много по-рано,защото аз лично имам адски много неща да правя и плюс това имаме да правим ремонт на жилището,което ще живеем. Имаме да правим и много други неща така че,както отброява това нещо на профила ми 9 месеца не знам дали ще ми стигнат! Направо  ще се побъркам! Особено зимата като дойде и моя рожден ден и празници и много,много други неща! Обичам да съм разучила нещата и да знам за какво става въпрос,защото всичко това е ново за мен и ако нямаше форуми,интернет,списанията,баба ми,майка ми и братовчедките ми които вече са минал по този път, аз нямаше да мога да се справя сама и да науча всичките неща около сватбата!  blush Благодаря на Бога за това,че ги има тези неща!  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines