Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 05:13:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Помощ, сватба в Русе  (Прочетена 135262 пъти)
 
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #480 -: април 07, 2010, 10:37:08 »

здравейте мацки и от мен навън времето е страхотно за разходки за щастие спря да вали днес пак бях поканена на нещо като интервю по скоро събеседване и човека ми каза че до края на седмица ще ми се обади да кажбе дали съм одобрена или не имам все още някакви надежди и към 3 следобяд ще ходя да си пробвам полуготовата рокличка smile
Днес запазих дата и час 14 май (петък)  и това вече е окончателно сега остава да си изберем място  нещо с по нормални цени грима ще ми го прави кумата най вероятно и при4еската но това е още в процес на доуточняване и другата седмица започваме да действаме по документите и т.н. smile
най-хубаво е когато всичко има щастлив край и всико си дойде на мястото
Активен
SunnyAngel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #481 -: април 07, 2010, 15:39:32 »

LoveAndLove честито за датичката! smile Дано скоро да започнеш и работа и съвсем да се подредят нещата при вас.
Ние сме на финалната права. Имам час за грим и прическа вече. Има още някои неща за доуточняване и доуправяне. Но ако се хванем сериозно за два-три дена всичко би трябвало да е готово. Доволна съм, че най-сетне уточнихме украсата и букета. danceg
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: април 07, 2010, 15:53:55 »

Момичета, тъй като темата стана доста дълга имам удоволствието да ви поканя в Помощ, сватба в Русе 2
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines