Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 00:24:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Покупка на булчинска рокля по интернет - 3 "  (Прочетена 180645 пъти)
 
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: май 29, 2012, 11:43:39 »

iravl Не искам да те разочаровам, но 15-20 дни са твърде малко според мен. Те не държат роклите, а ги изработват, едва след като са получили поръчка за конкретната рокля, а времето за изработка е 2 седмици минимум, + още толкова за доставка. За по-малко от месец, аз не виждам как ще стане, а и винаги има риск нещо да се обърка. Ти сигурна ли си, че си обиколила повечето сватбени салони в София - имат хубави рокли, а и ако нещо не ти хареса - можеш да го промениш по твой вкус. Моя съвет е да не търсип да поръчваш от чужбина, защото просто няма да успееш във времето. По добре разгледай салоните, а ако нищо не ти харесва, има места, където могат да ти ушият по модел, който ти допада.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #451 -: май 29, 2012, 14:47:09 »

iravl Не искам да те разочаровам, но 15-20 дни са твърде малко според мен. Те не държат роклите, а ги изработват, едва след като са получили поръчка за конкретната рокля, а времето за изработка е 2 седмици минимум, + още толкова за доставка. За по-малко от месец, аз не виждам как ще стане, а и винаги има риск нещо да се обърка. Ти сигурна ли си, че си обиколила повечето сватбени салони в София - имат хубави рокли, а и ако нещо не ти хареса - можеш да го промениш по твой вкус. Моя съвет е да не търсип да поръчваш от чужбина, защото просто няма да успееш във времето. По добре разгледай салоните, а ако нищо не ти харесва, има места, където могат да ти ушият по модел, който ти допада.
И аз съм на това мнение. Наистина е по-добре да не рискуваш. Моята рокля ще е готова за 6 седмици (плюс доставката) и пак мисля, че закъснях. Нашата сватба е август. Булчинските салони шият и по снимка, но излиза доста по-скъпо. Аз лично попитах на няколко места във Варна и ми казаха от 550 до 600лв. да ушият модел от снимка. Просто не намерих по-хубава от тази рокля ...поне за мен smile а исках точно нея...и след като чух и цената бях убедена, че ще я взема от нет-а след като мога да я имам за по-малко от половината smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #452 -: май 29, 2012, 14:56:24 »

Привет и от мен  аз поръчах моята рокля от http://www.kissbrides.com/
irena_popova искам да попитам в този сайт има различни продавачи или те шият и продават, защото не ми стана ясно...поне от това, което видях в него останах с впечатлението, че те ги изработват.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #453 -: май 29, 2012, 15:08:23 »

Момичета нищо не казахте за този сайт:  http://www.dress-weddings.com/
И аз мисля, че са същите Wink
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: юни 04, 2012, 06:56:26 »

Да, те шият роклите. Незьнам да има различни продавачи, като за пръв път поръчах направо, без да гледам кой е продавача или рейтинга на роклята, просто харесах модела и направих поръчката.
В кореспонденцията ни през времето, в което чаках роклята, отговаряха ми различни хора0, защото след всеки отговор пишеха кой го праща.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #455 -: юни 05, 2012, 09:42:15 »

Момичета, вчера си поръчах роклята  danceg Сега само остава да се моля да е същата blum Поръчах си и болеро към нея, пак те ще ми го шият. Болерото е от органза, защото цялата рокля е такава...по принцип много не разбирам от платове, но така ми изглежда blum
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: юни 05, 2012, 09:44:54 »

 Bravo поздравления да смелостта smile дано да останеш доволна smile от къде я поръча? ще ни я покажешш ли?
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #457 -: юни 05, 2012, 10:17:36 »

Ще я пусна, но за кратко  smile Мъжът не се рови тук, но знам ли smile
http://www.ebay.co.uk/itm/220927686867?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649#ht_4851wt_1396

Това е роклята и селъра, но я искам без шлейф, равна отдолу, за да мога да дивея blum blum blum
« Последна редакция: юни 05, 2012, 11:03:49 от casky » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: юни 05, 2012, 11:07:21 »

Роклята е много красива. Дано да останеш доволна! Кога трябва да я получиш?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: юни 05, 2012, 13:03:44 »

роклята е супер, показа ли ти селърът реална снимка на продукта?
аз си поръчвам утре булото от лайтиндъбокс ! yahoo
Стискайте палци да дойде навреме.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: юни 05, 2012, 13:23:04 »

Роклята е много хубава  good ще чакаме  отзиви, като дойде Wink
Еми стискаме и на теб палци всичко да е Ок и да споделиш и ти дали си доволна smile а се надявам да бъдеш  Wink
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #461 -: юни 05, 2012, 13:23:30 »

Казах, че роклята ми трябва за 20 юли (китайката ми отговори, че има достатъчно време и ще се вместят в срока), а на мен ми трябва за месец по-късно blush ...но си оставих време, ако нещо има да отида да го оправят...по принцип си правих сметката, че даже да трябва да се преправя ще дам още 100лв. и пак ще е доста по-евтино smile
Реална снимка точно на този продукт нямаше, видях други. Затова главно заложих на клиентите им, писах на няколко и всички бяха много доволни smile Дано и аз да съм сред тях smile
Иначе до момента толкова въпроси съм й задала, че направо евала за търпението blum Много добре се разбираме blum
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #462 -: юни 05, 2012, 13:26:20 »

Никога не съм поръчвала от тези сайтове, които споменавате и не знам как стои въпроса с митото, затова заложих на сигурното...защото в ebay няма такива филми. Плащам каквото пише и толкова, идва ми до вратата.
Активен
nikolinahristova87
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #463 -: юни 06, 2012, 18:47:52 »

casky, Дори и да е произведено в Китай ли? Защото роклите, които поръчваме дефакто идват от Китай.... Аз реших да поръчвам роклята от немския ибей smile  yahoo  Обаче имам проблем с пейпал....... Излиза ми следното съобщение:
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.
Тъкмо щях да си плащам роклята  сега, но аз хакерът или нещо не съм направила както трябва или проблемът е в банката.... Моля ви някой да ми помогне ако има опит с тези неща  sad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: юни 06, 2012, 19:03:08 »

 аз лично днес се зарадвах че съм си дала роклята и булото чрез посредник за поръчка...  beating
И не съм убедена че друг път ще поръчам от китайски селър. Избрах го по всички правила и въпреки това, се е замотал, те са се свързали с него, оказало се е че е излъгал с това че в обявата е писал че има роклята готова, тепърва е шита. После не  е могъл да открие адреса  на посредника ми в щатите или нещо подобно, та са си звънели по телефона.  Преди няколко дни е казал че е пратил роклята към сащ. чакам я до 2 седмици , ако всичко е ок. През цялото това време , аз съм била в щастливо неведение, и нито капка стрес.
Днес като ходих да питам докъде са, хората ми се оплакаха в офиса.  huhhuh.gif
Затова, ако имате възможност, си спестете за малко повече пари стреса !
Ако роклята е ок, ще му дам името тук на селъра. Ако не е ок, пак ще го дам де smile .
Сега специално внимавах, роклята за шаферката и другите неща за мъжа ми да ги поръчвам от американски селъри. smile
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines