Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 02, 2024, 08:56:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас!  (Прочетена 175532 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: май 13, 2008, 16:15:52 »

Diavolitsa - утре ще ти кажа колко човека макс са побирали в Университета със сигурност - просто бяха или 113 или 133, та за това трябва да питам да ми уточнят. Иначе - ние ще сме там, но ще сме около 90 човека. Той, че ще ви събере - ще ви събере, но не съм сигурна дали няма да ви е тясно.Довечера ще ти пратя и координати, че ми останаха днес в къщи, а и знам поне, че са на по- читавия управител. Че те са двама и заради единият за малко да се откажем да сме там - супер неприветлив човек. Но една приятелка ми каза, че имало и друг управител, който едно време бил управител на Приморец и и правил сватбата, та тя е много доволна от него. И наистина, човека обясни доста добре, даде ни няколко варианта на разположение на масите - в зависимост от броя на хората, даде ни примерни менюта - абе разбира си от работата. Ако те интересува още нещо, не се притеснявай да питаш  Wink Wink good
Активен
siolina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #286 -: май 13, 2008, 16:44:37 »

здр ресторант Университета мисля че побира максимум 135 аз ходих там .ако украсят малко става много добре . в момента е капариран за октомри имаше някоя друга свободна неделя може и те да са заети вече.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: май 13, 2008, 17:01:29 »

Само да уточня, че става въпрос за 2009.
А от "България" напират за капаро, че имали много желаещи. Направо ще се побъркам, а колко време още имам.
Абсолютно им вярвам на 100 процента. Колкото и да е "изтъркан" като място за сватбени събития, ресторанта - и големия и малкия, си имат своята вярна клиентела. Варианта ти според мен е, да си запазиш с капаро голямата зала ,за да не останеш на сухо в последния момент.За капаро искат между 100 и 200лв. Имам предвид, че дори и да решиш друго по-късно сумата не е чак толкова огромна, че да те събори финансово.Но ще ти осигури спокойствие, няма да се шашкаш излишно и ще имаш повече време да прослушваш мнения, както и впечатления от вече минали сватби по разните ресторанти. А след като става въпрос чак за 2009година, Приморец дали няма да е отворил след големия ремонт?
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #288 -: май 13, 2008, 19:05:42 »

Инче, мила за "Приморец" незнам ама как да рискувам. Имам още максимум седмица - две  да помисля и ще трябва да се действа. Аз изобщо не предполагах, че щее толкова трудно това с ресторанта. Иначе май друг вариянт нямам с моите 120 човека.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: май 13, 2008, 19:30:35 »

Аз покрай тези проблеми, откога не съм влизала в любимата бургаска темичка и виж колко неща съм изтървала.

marchiana, веднага се присъединявам към пожеланията, макар и със закъснение - честито, желая ви много прекрасни емоции в съвместния ви бъдещ живот и най-вече - много усмивки, с които да преборвате проблемите! Най-вече ви пожелавам да се обичате - тогава всичко друго се нарежда от само себе си.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: май 14, 2008, 08:30:03 »

Иначе май друг вариянт нямам с моите 120 човека.

Ами голямата зала на България събира и 200 даже. За зимната градина сега ще ти кажа. Ние бяхме точно 96 човека което си е направо 100. Така бях направила разпределението на масите, че да са от двете страни на залата и посредата цялото пространство беше като дансинг.Така се постига горе-долу ефекта на голяма зала - ди-джей срещу него дансинг срещу него булчинската маса. Ако и по средата се сложат маси, можеш да събереш без проблем и 120 човека , ще е по-малко мястото за танци, и срещу тебе точно ще виждаш и други маси. На мен зимната градина ми харесва повече от голямата зала, защото ми е някак по уютна.Миналата година още като ми предложи Петър направо там отидохме да си я запазим, другаде не сме ходили изобщо. С готина украса става просто бонбон.Тя си има атмосфера, има по стените открити тухли, има дървена ламперия, има готини пердета и едни мрежи, просто си е яка зала. А голямата е по тържествена такава, а аз моята сватба я свързах с купон с приятели ,а не с някакво тежко и тържествено събиране на роднини. Така че......... избор имаш, а и все пак 120 човека и другаде могат да се съберат.
Има една голяма бална зала за танци в сгарадата на Статистиката, срещу КАТ. Там също правят сватби и то готини. Само че трябва за храната да си ангажираш фирма за кетъринг, защото то си е просто зала. Но и такива фирми си има вече достатъчно, така че........ мъдри го и успех в измислянето.
« Последна редакция: май 14, 2008, 08:32:07 от ina_lemon » Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #291 -: май 14, 2008, 12:09:54 »

Присъединявам се напълно към мнението, че България си е класика в жанра!
Разбира се, всеки вкус е различен, но и двете зали могат да добият различни визии, в зависимост от декорацията там!Имайки предвид и неособено богатия избор на добри ресторанти за сватби в Бургас,напълно е разбираемо да има такъв интерес!
Относно залата срещу КАТ-действително е добър вариант, но като се знае, че това предполага кетъринг и прочее като че ли очаквано и сумата на разходите ще е по-висока.
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: май 14, 2008, 13:15:00 »

Аз бяха на нещо като коктейл в тази зала, с/у КАТ и ми направи доста добро впечатление.  good
Направо си е идеална за сватби - широко и в правилна форма. Има нещо като подиум, по-издигнато, където е и евентуалното място за младоженците. Става по-сложно с кетъриг-фирмата, наистина! Но при една добра организация, там би станала перфектната сватба! Аз съм с две ръце "ЗА"  pleasantry pleasantry
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #293 -: май 14, 2008, 15:50:15 »

Благодаря на всички ви за помоща. Ще видя какво може да се направи в "Университета" и ако не стане ще запазя "България". Иначе за класиката няма спор. Даже честно казано доста ми допада "България". Аз съм говорила за голямата зала, която съм виждала украсена и се получава много добре. Просто ми се искаше да събера повече мнения за "Университета". Там явно имат капацитета, но както ми писа една съфорумка, за да е просторно прявят три дълги маси като за банкет. Мен това не ми допада. Искам много малки масички по 4 или по 8 човека. Абе имам още седмица- две и ще пиша какво е станало.
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #294 -: май 15, 2008, 07:12:01 »

имай предвид все пак, че това е Твоята сватба и декорацията трябва да е според Твоето тържество,вкус и виждания!Мястото позволява множество идеи за декорация и прочее, за да изглежда така, че да ти се сбъднат мечтите!Не се колебай, ако имаш възможност!Още повече, че мястото за дансинг си е обособено и става супер!
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: май 15, 2008, 09:08:05 »

Добро утро на всички!
Имам въпросче относно видеозаснемането. Някой, който е ползвал услугите на Сарикови ще може ли да ми каже колко струва видеото + фото?
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #296 -: май 15, 2008, 15:41:03 »

Сарикови: фото 250 лв, видео 350 лв
Активен
mimi000
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #297 -: май 15, 2008, 17:43:28 »

Аз декември бях кума на една сватба и останах разочарована от Сарикови (видео), половината неща от сватбата ги няма, и може би най-интересните. Беше жената и беше толкова крива sad
Може би не и е бил ден, но все пак и се плаща за това.
Относно ресторант Университета ние също ходихме да проверим. Според думите на управителя и 130 човека могат да се съберат, но повярвайте ми при повече от 90 човека няма място за дансинг, масите са наблъскани една в друга и не е комфортно за никой. Иначе ресторанта е много стилен, спор няма.
Ето затова ние избрахме България - големия ресторант. Дата - 15.06.2008. Бургас е много зле с ресторантите. И при нас беше голяма дилема...
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #298 -: май 15, 2008, 18:14:28 »

Мими,благодаря ти за инфото за Университета. Явно е, че ще сме в България ( голямата зала). Проблемът с ресторантите е наистина голям - град като Бургас с един ресторант с голям капацитет? crazy
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #299 -: май 15, 2008, 18:20:29 »

mimi000, вие кого наехте за фото и видео?

И аз съм чела доста противоречиви мнения за Сарикови и много конкретно за госпожата.

Бихте ли споделили кой каквото знае за тях.
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines