Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 16:02:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОКТОМВРИ пак дойде с аромат на кестени и слънчице!  (Прочетена 170821 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 02, 2017, 15:34:29 »

Честита подстрижка, Ина!
Утре най-после и аз ще се вредя при фризьорката ми.. Дават ли ми се или не, тези 120лева, ще ги прежаля, пък дано този път ме хване боята... писна ми да си гледам скапаните израстнали бели коси и все да се приближавам към боите в магазините, но да ме е страх и да си ходя така.. Като съм с пусната коса не си личи толкова, но с вързана е "о-ле-ле майко!".
Този път няма да искам розово или лилаво в краищата, а нещо различно... Още не съм измислила какво да е точно, но имам 2-3 неща предвид. smile

Панде, бързо да оздравява ТМ  good

Ноември не ми е от любимите месеци, макар след септември да ми е най-любимото време от годината, но това е защото.. ноември не го усещам, честно.. минава ми като 1 ден, не като 1 месец.. Да видим тази година, как ще е  lol То, реално се получи, че харесвам 3 месеца, септември, октомври и декември.. Май си е така.. и август не е за изхвърляне, особено последните години, откакто не е адска жега, но ми е по-назад в класацията..   Girl_hide

Еми, обувките са интересни, но някак тия гумени истории не са моите..  pardon Като цветове и шарения, добре, но гумата  huhhuh.gif
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 02, 2017, 16:07:36 »

Ина, честита коса! Това сега с подстрижката да очакваме ли и друга новина  LAUGHTER . Милата София, ще й трябва малко време за адаптация явно.
Панди, бързо да линавате на здрав-мъж-дева-в-къщи-гледа-Бамбук-а -мама си-гледа-кефа Wink
Еми, по-голяма измошльотина скоро не бях виждала. Поразена съм от къде ги измислят тия неща хората  nea . А малкия звяр що не го пускаш и да се спасява както знае?
Миме, много е гадно като заспят навън, а вече всеки шум ги буди. Аз отдавна се отказах от това, само ако няма друг начин спи в раницата. От хората съобразителност не може да очакваш.
Като гледам как ви е тръгнала седмицата и аз ще си кажа пък- сутринта ми сервираха малко притеснителни новини, ама така или иначе нищо не мога да направя и чакам. Изхарчих последните пари от майчинството к сега чакам утре превод, обаче си умирам от яд колки тъпо си загубих 10лв. Бодих в еконт и вместо 25, дадох 35лв и се сетих чак у нас  diablo . Поне времето е разкошно и шефа се разходи /излази/ целия център на Банкя, субра малко погледи, че бяхме облечени като дебили-аз без сутиен /тва си е грозна гледка/, малкото по чорпогащник и  едно боди закопчано върху чорпогащника, от лидл, дето му е голямо. Ама се порадвахме на слънцето поне.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #32 -: октомври 02, 2017, 16:27:06 »

Аз бегло сьм срещала тук, че подстригването го свьрзвате с нещо си, но не сьм в час.  pardon

Виж сега колко тьпо се получи, като заспа кьсното София... Трябва да ходя да взимам Марта, а няма как да я сьбудя, защото ще е ужасна. Вариант е да оставя Марта на забавачка един час допьлнително, който ни струва 13е и се чудя дали ако реша това, тя ще се сьбуди 5мин след като е вече твьрде кьсно  crazy

Сега сьм облечена, с обувки и на предстартова позиция.

Иначе ми се сьрди 3 дни - не ме поглежда, не идва при мен и само ме бута, ако искам да я взема. От вчера вечерта явно ми прости малко, защото за пьрви пьт каза "Мамо, гуши" след отбиването.

Рат, ти без сутиен не ме шокира, но дребният наистина е бил много шик както го описа  funnytooth Права си, нали сте хванали сльнце.

Тук са "Ветрове" по Лили Иванова. Много ветровит тоз остров, брей !

Докато дремех по вкьщи, разглеждах на какво следващо обучение да се запиша и се колебая тук или вьв Фр. За езика ще е по-добре да е тук, но видях една цена от 6500е и нещо не разбирам на година ли е или за цялото обучение (4год).

Вьв Франция подобно е 850е на семинар, като общо са 6 семинара вьрху 3 год.  Бях си го планувала още преди да дойда, за да имам повод да се врьщам. Ще трябва да отворя вьпроса пред Фабио. Много мразя да прося пари, а тези са си доста  girl_impossible
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 02, 2017, 16:40:17 »

И аз открих сезона на кестените, Симеон ги обожава и ме изнуди да взема, макар тук да са 10 франка килограма, на ултра, мега промоция, но пък са много хубави, признавам.

Ина и при нас са такива цените на това сирене, за което говориш...., както и заплатите разбира се. Въобще, пренебрегнахте я вие Швейцария, но и тук ИТ специалистите са много обгрижвани smile, а ей го къде е Париж...

За подстригването.... поверието гласи да видиш скоро двете чертички pardon

Робот и аз не отказвам, даже супер ме съблазнява да излизаме и да я пускам да чисти, докато ни няма, че сега и това включвам в плана и отнема от времето за навън. Струва ми се обаче, че за целта ще трябва да пренареждаме мебели, плюс че все трябва да е идеален ред по отношение на играчките по пода и пак се връщаме на разходването на времето за това.... и май няма смисъл на този етап....
« Последна редакция: октомври 02, 2017, 16:58:59 от Marri » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 02, 2017, 16:50:26 »

аз кроксове не харесвам, но реших да ви споделя поредния моден дебилизъм.  pardon pleasantry
Ина, тия цени дет ми ги цитираш, въпреки че ме предупредиха да не обръщам евро в лева, като сравнявам цени тук и в чужбина, пак не се сдържам да ги обърна в лева ахахаха- видят ми се наистина ужасно много.

Довечера пък Фабиото да те снима  tease за нас.

Ратче, как да го пусна да лази по улицата- то само лайна и  кучешки косми навсякъде.... angry
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #35 -: октомври 02, 2017, 17:00:16 »

Цените за обучението ли говориш? Толкова. Ако искаш. Ако не се льжа, в Щатите е даже двойно и повече по-скьпо от това, но Свекьрва ще каже.

Помисли го по този начин - това е за хора, които работя вече и цената на година е една заплата (за Фр става вьпрос). Като се вземе предвид, че това е инвестиция в бьдещето и би донесло повече клиенти, по-добра работа и пр., си струва парите.

Това, че аз не работя е друг вьпрос.

Аз в момента не сьм специализирана в терапия и при всички положения ще трябва да се обуча допьлнително.

А за косата - това са глупости.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 02, 2017, 17:00:56 »


А за косата - това са глупости.

Това не е истинско поверие, някой го направи като обобщение, за момичетата във форума, т.е като статистика за форума girl_wink lol

Тук тези "красоти" от снимката на Еми, са супер уважавани, само че без платформата, пак гума и горната част с нормална подметка. Мало и големо с тях ходи, зиме(има ги с едни подплати вътре) и лете, а какви пари струват, не е истина girl_impossible
« Последна редакция: октомври 02, 2017, 17:02:42 от Marri » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: октомври 02, 2017, 17:05:16 »

не, Ина, говорех за забавачката. цените за обучение хич не ме интригуват вече, грам не ми се учи, даже не обърнах внимание на другите цифри.
Мари, такива впечатления имам и аз- подплатени съм виждала за ебаси парите. shok shok shok
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #38 -: октомври 02, 2017, 17:10:03 »

Да бе, за Крокса - ние всички имаме. Мен си ме кефят.

Парите за забавачницата са доста, защото това е все едно наказателна тарифа, защото си прекрачваш времето. Иначе ако вземеш максимума и платиш на година излиза 4,5е

Но като цяло 13е не е скандално висока сума - детегледането е около 10е на час.

Айде, стана Софето точно навреме  Bravo yahoo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 02, 2017, 17:18:20 »

Кроксове имат баба ми и майка ми, подходящи са много за хора с широко ходило или с кокалчета- като мен.

Инак, по личен вкус, бих си взела тази чанта и тия ботушки :

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 02, 2017, 17:35:35 »

Аз направо не мога да ги гледам тези кроксове.. Удобни или не, модерни или не.. Полудявам, когато видя навън хора тръгнали на разходка с тях.. За плаж.. може и да ги преживея, ако ги носи друг, но така по улицата..  angry

Нещо ми е сбъркано сигурно  pardon

Еми, право в десетката и чантата, и ботушите  good Нищо, че след като напълнях, а и дори като смъкнах килограми пак, на толкова висок ток без лека подметка отпред, не мога и да си помисля да се кача  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #41 -: октомври 02, 2017, 18:05:08 »

Хич не ме питайте за цените в Америка blush Магистратурата се движи от 45 000 до 60 000$ за две години /4 семестъра/, частните колежи за бакалавърска степен стигат до 45 000 на година, държавни могат да се намерят и за 15 000$ на година. С тази разлика, че там е невъзможно чуждестранни студенти да работят извън учебното заведение, имат фиксирани възнаграждения на час, както и ограничен брой часове за работа в месеца. През летните и зимни ваканции американците могат да работят каквото и където пожелаят, но чуждите нямат право, визата не им позволява и ако го правят, то е на черно и много рисково. Обикновено още с раждането на детето родителите почват да пестят за образованието му.
Случайно зная, че едно закъснение за взимане на дете от занималня във Вашингтон е 25$ и расте прогресивно всеки следващ просрочен и с минута час. Някои от детските градини също струват майка си и баща си pardon Но пък образованието е гаранция за намиране на работа и връщане на сумите. Никой не чака от държавата, както знаете, майчинството е 4 седмици и пак се раждат деца. На мен свят ми се завива....
Фани, къде на Альоша с лифт са се катерили? Аз само за Пловдив зная, че има Альоша, но пък лифт няма.
Ние вчера се събрахме случайно на кафе 3 семейства, с деца в чужбина, все със синове. От дума на дума стана въпрос кой ще ни гледа на старини и едната жена каза: "Като умре някой от нас двамата, аз отивам при децата!" funnytooth Със сълзи съм се смяла как подреди мъжа си Wink. Пет минути никой от другите не зацепи и ми се чудиха какво толкова смешно им Wink.
Леле, какви страхотии пак става в Лас Вегас cray
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #42 -: октомври 02, 2017, 18:28:52 »

Кроксовете ми са ужасни! Може и защото сме все с тесни крака. Принудих се това лято да купя на дребната едни поради липса на други подходящи джапанки за баня.
Виж, такива ботуши като показаните от Еми купувам с кеф Wink Аз и без това нося ботушите с по-плътни чорапи, не ми пречи, че са с равна подметка отпред.
Естествено час имаше и естествено - не ми е удобен. Решихме на деня да е празненство в градината, вечерта с бабите, а в събота с децата. Запазих час и тези дни ще капарирам. Да видим дали този пък ин-лоу ще ми говори или като миналата година ще мълчи от завист. Да се чуди човек защо?!
Дребната замалко да ми скъса нервите, но сега пак е добро и усмихнато дете.
Рат, ами иди и си ги искай. Касата им ще е на плюс, а и камери имат. Така на ММ му върнаха пари в Практикер.
Аз днес дадох зор пак на счетоводителката. Чакат все последния момент и от НОИ не ми движат парите diablo
Ина, честито! Явно има защо да взима такива пари за подстригване.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #43 -: октомври 02, 2017, 18:52:49 »

Мерси  give_rose

Да отбележа за протокола, че за нас крокса са домашни чехли. Не ходим навьн с тях. А, децата ги носят понякога на плажа, но не системно, предпочитам сандали.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #44 -: октомври 02, 2017, 21:43:16 »

Тончеее аз пък да ти кажа да си вземеш едни кроксове за в болницата след като родиш lol нужни ще са ти. Моите крака утроиха размера след раждането и само 40ти размер (нося 37ми) ми влизаха на краката...

Ратче ще падна, ц ц ц как може такава да излизаш? Ц ц ц  girl_impossible

Свекс и аз настръхнах за Лас Вегас... Много жертви брее...

На мен ми стискайте палци следващите 2 седмици да преживея на работа... Писна ми от Французите, няма по-гадни клиенти (Инче да ме извиниш), обаче са мега арогантни... Предпочитам в пъти Немците, точни, ясни и винаги логични в исканията си.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines