Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 11:11:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли приятелство между мъж и жена!  (Прочетена 248513 пъти)
 
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: февруари 28, 2009, 13:14:08 »

Ми незнам честно казано, не мога да преценя! Дори и да има нещо повече, то е в някакви граници и не пречи! Мъжете не са склонни да развалят толкова лесно приятелства.  При жените според мен не е точно така. Ако се появи някой мъж между две приятелки и двете са напълно способни да се скарат независимо от колко години е са приятелки!
Активен
mihneva
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #181 -: април 07, 2009, 12:53:07 »

И аз мисля, че по-доброто приятелство е между мъж и жена, мъжете са по-всеотдайни в приятелството си!
Активен
dodo5
Ентусиаст
**
Публикации: 61



« Отговор #182 -: май 11, 2009, 17:25:47 »

аз мисля че приятелство в истинския смисъл на думата има само при разнополовите отношения поне това е моето лично наблюдение...иначе все някаква конкуренция се забелязва като че ли girl_impossible
Активен
milenastef
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: май 12, 2009, 09:53:05 »

Ние с мъжа ми нямаме нужда от приятели от противоположния пол. За мен той е най-близкият ми човек. Имаме нужда само един от друг. И преди някой да е попитал, да кажа че сме заедно от 11 години без 4 дни  tease Иначе не смятам че е възможно да има приятелство между мъж и жена, особено ако и двамата си имат половинки. Може би ако единият е в криза, а другият е опора, времонно ще се получат нещата. поне при мен е било така. Имала съм няколко приятелства с мъж, част от тях приключиха като започнах връзката с моя мъж (по тяхна инициатива, защото явно без да знам са имали други чувства), след това ми се е случвало няколко човека да търсят подкрепа от мен, но те винаги са били в криза - чувствали са се самотни и т.н. Аз пък прехвърлях приятелството от между мен и човека, между мъжа ми, мен и човека. Но това са били ситуативни моменти. Като четох в постовете има и момичетата, които поддържат връзка с мъж. За мен това е процес на изместване (тъй като за една жена е неприемливо да има сексуални чувства към друг мъж, освен своя, тя трансформира чувствата си и ги показва в приемлив вид - под формата на приятелство. Това много често не е съзнателен акт, а се прави от подсъзнанието, което потиска неприемливите чувства) smile
Активен
graciella
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #184 -: май 16, 2009, 21:09:06 »

такова приятелство може да съществува само ако няма и никога не е имало привличане между половете инъче то не би издържало във времето
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: май 16, 2009, 21:16:15 »

такова приятелство може да съществува само ако няма и никога не е имало привличане между половете инъче то не би издържало във времето

Съгласна съм! good

Едно приятелство може да завърши с любов, любовта с приятелсво - никога!!!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: май 16, 2009, 21:33:20 »

Аз имам доста приятели мъже - винаги съм се разбирала чудесно с тях и с никой връзката ми не е прераствала в нещо повече от приятелство. Това просто са съвсем различни чувства за мен.
Дори имам бивше гадже, с което след връзката си станахме приятели, и то по-добри  good

Така, че според мен има приятелство между мъж и жена и то често е много по-чисто и лишено от задни мисли, отколкото между две жени например  pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: май 17, 2009, 07:28:33 »

Аз пък мисля, че има.Аз имам приятели мъже, даже единия ми е толкова близък, че му викам братчето ми.При нас никога не го е имал проблема с привличането.И до ден днешен ми е много мило и приятно когато се съберем и се разприказваме.В началото преди да познава приятелите ми мъжът ми ревнуваше от тях, но сега с някой от тях станаха по-добри дружки отколкото са били с мен.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: май 31, 2009, 10:53:11 »

Аз също мисля, че има такова приятелство и много често то е по-силно и по-истинско (поне аз имам такива приятели). Понякога е по-добре да рискувам и да разбера, че е имало подобен вид чувства, от колкото да разбера, че всъщност "приятелката ми" е била лицемер и ми е забивала нож в гърба (и това ми се е случвало)
Активен
murena
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #189 -: юни 29, 2009, 16:28:06 »

разбира се, че е възможно!
но се случва и да не може да остане само приятелство  crazy
Активен
Силвето
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3


Където има истинска любов, винаги стават чудеса!!!


« Отговор #190 -: юли 07, 2009, 10:47:29 »

Чесно казано аз винаги съм общувала по-лесно с мъже отколкото с жени и определено вярвам в приятелството между половете. Пример за това сме аз и най-добрия ми приятел....с него се познаваме от 12 години и винаги сме били мого близки без намесата на каквито и да било интимни чувства.
Активен
Yanche
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юли 21, 2009, 18:23:43 »

Според мен има приятелство между мъж и жена. Имам 2ма приятели, с които се познаваме от детските години, да, имало е и повече от приятелство между нас. Имало е чувства, но това са били детски пориви, които сме надраснали в последствие. Ние все още поддържаме приятелството си. Дори единият ще ни бъде кум  danceg
Искам също така да защитя и приятлството между жените - с гордост мога да кажа, че имам 3 приятелки, които са ми най-близките същества (е, след бъдещия ми мъж  blum ). Разбира се, че е имало проблеми между нас, разбира се, че сме спорили. Но не е ли това приятелството? Да можеш да останеш близък с някого, въпреки, че имате различни мения...
Активен
natally2
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юли 29, 2009, 08:48:56 »

да,  определено
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: юли 29, 2009, 15:58:20 »

абсолютно и категорично-ДА
Въпреки че от 5 години живея снай-добрия си приятел , а преди месец се омъжих за него,през цялата ни връзка досега той не е спирал дори и за миг да бъде на първо място приятел и после всичко останало-пожелавам го на всеки.
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #194 -: август 16, 2009, 00:15:54 »

Здравейте и от мен! Нова съм във форума и ако сбъркам нещо се извинявам предварително . Та по темата...Впреки че всеки човек има различен характер ит.н.,дори да просъсществува приятелство не се кога ще се стигне до следващото(както искате така ме разбирайте).Всичко е въпрос на време и само то може да покаже дали наистина може съществува приятелство между мъж и жена..Според трудно може да има приятелство между мъж и жена..но това си е лично мое мнение просто исках да го споделя.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines