Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 14:36:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tsve4e 07.09.2013  (Прочетена 45040 пъти)
 
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 21, 2013, 08:20:39 »

Свекърва  welcome-2 в моето местенце. Благодаря за пожеланията и съветите, Това за витамините не го знаех. Сега съм на вариант маски, да видим докъде ще го докарам.
Да дам и малко отчет за подготовката дотук. Раздадохме поканите, платихме ресторанта на 100% и хотела, избрахме менюто за ресторанта, поръчахме тортите. В момента се правят подаръците за гостите, като все още съм под въпросителна какво да подарим на децата. Вчера се чух с украсата, тъй като на тях също платихме на 100% за 100 гости, а се оказа че ще бъдем около 75, ми предложиха да заменят част от украсата за други неща. Например, ще ми направят украсата за колата безплатно, казаха ми да разгледам подробно какво друго искам и стига да е изпълнимо ще ми го направят. Много им се изкефих, много приятен човек, беше господинът с който говорих. Доколкото разбрах, това е шефът. Тази седмица трябваше да съм в отпуск, за да започна само със сватбата да се занимавам, но ми мина котка път. Надявам се другата седмица да ме пуснат, защото големия списък няма да се свърши сам.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 21, 2013, 08:54:05 »

И все пак доста неща си свършила Bravo не се притеснявай, аз имам чуството, че списъка само расте, а не намалява blum
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 21, 2013, 09:04:13 »

А сега на бързо да споделя и неволите си  angry
Снощи се обади брат ми, за да каже че при служебен инцидент баща ми се е прострелял в ръката и сега е в болница  cray Няма да задълбавам, за да не превръщам темата си в сапунен сериал, но не мога да проумея как за 2 месеца, успяха да се случат толкова нещастия в семейството. Вече се филмирам, дали няма да стане нещо с на майка ми самолета, дали нашите ще пътуват добре. Луднах тотално.
Отделно имам драма с фризьорката. От както се сгодих, сме се разбрали, че тя ще прави прическата. От няколко месеца се опитвам да се разбера с нея какво ще правим, а тя все ми казва, че има време, все ще измислим нещо, ще чупим, ще къдрим и щяло да се получи. Аз не искам просто да се получи нещо. Няма да излизам на вечеря с приятели все пак. Много ми е несеризно това. Реших да ида при нея един ден и да направим пробна прическа, но тя нямала часове цяла седмица, а пък после излизала в отпуск. Е хубаво, но да не си мисли, че на сватбата тепърва ще експериментираме.  angry
 
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 21, 2013, 09:09:27 »

Свети, съжелявам за баща ти, дано да се оправи бързо. Недей се филмира, всичко ще се оправи, не си мисли най-лошото.
Махни я тази фризьорка или я стегни beating Аз нали разказах за моята - същата работа! От началото на юли я гоня за пробна!!! Сега ще видим в петък какво ще направи..Просто й постави ясно условие, да не експериментира, а да знае какво върши.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #79 -: август 21, 2013, 09:45:59 »

Да, или я махай, или я стягай тази фризьорка diablo.
За всеки случай, ето ти един линк към сватба на наша съфорумка, където съм споменала малка част от неприятностите при сватбата на сина ми.
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,32402.60.html
Основната ми цел обаче е да прочетеш заключението на булката, че няма да се остави на някои хора или събития да и развалят празника*THUMBS*, както и думите на друга булка, че лоши неща се случват за съжаление, но в предсватбени моменти ги тълкуваме много по- драматично и търсим някаква символика.
Дано баща ти се възстанови бързо, че е време да се усмихнеш спокойно вече heart smile
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 21, 2013, 13:28:27 »

Свекърва, сигурно ще то прозвучи смешно, но те обичам  air_kiss Където и да те срещна във форума, успяваш да ми оправиш настроението и да ме накараш да видя нещата от друг ъгъл. Благодаря ти  thank you
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #81 -: август 22, 2013, 09:23:24 »

О, звучи много мило give_rose. Чак се засрамих..... heart
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 22, 2013, 17:56:07 »

Свекърва, няма такива перипетии като на сватбата на сина ти  Oh my ...
Адашче, всичко ще е наред с татко ти Wink Не се притеснявай smile Що се отнася до фризьорката бих те посъветвала да я смениш! Не знам дали ти е близка или там някаква позната, но не може така да те държи под напрежение  beating Аз моята гримьорка затова я смених!!! Била обещала на друго момиче, ама и мене можела да вземе, ама трябвало първо с нея да се разбере, но пък не го прави иииии....аз един месец преди сватбата не знам в колко часа ще ми е грима, дали ще може да гримира кумата ми и естествено не мога да си запазя конкретен час за фризьор! Еееми, тия хора може и да го приемат като ежедневие, но за нас си е един от най-важните дни в живота и не трябва да се гледа с пренебрежение! Така че - разкарвай я и си намери друга  girl_wink
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 22, 2013, 18:19:26 »

Свекърва, няма такива перипетии като на сватбата на сина ти  Oh my ...
Адашче, всичко ще е наред с татко ти Wink Не се притеснявай smile Що се отнася до фризьорката бих те посъветвала да я смениш! Не знам дали ти е близка или там някаква позната, но не може така да те държи под напрежение  beating Аз моята гримьорка затова я смених!!! Била обещала на друго момиче, ама и мене можела да вземе, ама трябвало първо с нея да се разбере, но пък не го прави иииии....аз един месец преди сватбата не знам в колко часа ще ми е грима, дали ще може да гримира кумата ми и естествено не мога да си запазя конкретен час за фризьор! Еееми, тия хора може и да го приемат като ежедневие, но за нас си е един от най-важните дни в живота и не трябва да се гледа с пренебрежение! Така че - разкарвай я и си намери друга  girl_wink

Цветче, подкрепям мнението с две ръце на Mucka<3, смени я ако имаш възможност, ако се чудиш за салон и фризьор мога да ти препоръчам - пиши на ЛС ако искаш, или и дай ултиматум на твоята, как е възможно въобще да не и пука, аз бих я скастрила доста здраво, все пак си плащаш за всичко!!!
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #84 -: август 22, 2013, 21:37:42 »

tsve4e, ти си ми слабост, да знаеш, не само, че се сети за мен и ми направи темичка, но и защото искрено се забавлявам да те чета - не всеки поръчва стриптизьорка на мъжа си smile
Сега ти пращам много положителна енергия, спираш да мислиш за лошите неща, слагаш розовите очила и ти обещавам, че ще се почувстваш по-добре. Аз няма да ти спамя темичката с моите перипетии относно фризьор и гримьор, само ще кажа, че се очертава сама да си правя прическа и грим за сватбата smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #85 -: август 23, 2013, 08:18:52 »

Хехе, това са неволите два дни преди сватбата, после имаше още по- интересни и забавни. Накрая го ударихме на смях, то просто няма начин човек да издържи Wink
Всичко ще е както трябва, стискам палци!
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 25, 2013, 11:44:32 »

Момичета, благодаря ви за подкрепата  give_rose Татко вече се възстановява в къщи, надявам се до сватбата всичко да е наред. Ние сме в отпуск от вчера, за съжаление аз съм само за 1 седмица, но мисля че времето ще ни стигне за 50те задачки по списък  Oh my ...
Адашче, аз вече реших, че ще я сменям, но се притеснявам дали няма да е некоректно от моя страна след като вече сме се разбрали, а пък и от 5 години ходя все при нея и ако я сменя ще трябва да си търся нова фризьорка, защото каквато съм притеснителна, после ще ме е срам. Ще го измисля, отавих това терзание за идващата седмица.
Стас, пиши ми на лични ти къде ще се правиш.
Еви, много мило благодаря ти. Това ме подсети, че не съм ви разказала за партито на мм. След малко почвам.
Свекърва, нали съм кандидат пловдивчанка, трябва да събирам точки  girl_wink
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 25, 2013, 12:11:16 »

Сега да разкажа малкото, което знам за партито на Т. Организирахме всичко и от мен се искаше да го заведа до любимото му заведение. Та казах му аз още в сряда, че в петък ще излизаме с двете ми колежки и мъжете им и той ок. В петък се прибрахме от работа, а той много изморен и въобще не му се излизаше. Предложих му да му приготвя дрехите докато си почине и той ок и се пльосна на дивана. Миналата година на морето си купихме тениски GAME OVER и аз му натъкмих тази, а той като я видя и ми се размрънка и каза, че с това няма да излезе. Ок, да прави каквото иска. По едно време той ме пита, ти направи ли резервация и аз без да се усетя, ами не. Той почна да мрънка, как може такова нещо, сега сигурно няма да има места и от там вече всичко тръгна накриво. Трябваше да излезем към 20:30, но той почна да нервничи и да ме кара да излизаме още в 20:10, аз се мотам само за да стане по-късно, то пък се изнерви още повече и стана тя една..... Тръгнахме и той ми дава ключовете и портфейла си да ги нося в моята чанта, аз обаче реших, че ще ги забравим и "а не дръж си ги, омръзна ми да ми късаш чантата" funnytooth Вярвайте ми, така го изнервих, че се чудя как излезнахме. Вървим натам, и на мен ми прищрака, че не знам той дали има достатъчно пари, питам го и той, имам някакви, защо ти да н мислиш да купуваме заведението, но троснато и аз реших да си мълча. Стигнахме отпред и аз му казвам "Заинче (така му казвам) не исках да ти взема нещата, защото тази вечер ще се прибираме поотделно", той ме гледа неразбиращо и аз "пожелавам ти да си изкараш незабравимо и запомнящо се" и той продължава да ме гледа неразбиращо, и аз накрая " на ергенското ти парти" а той  olele "как можа да не ми кажеш, виж ме как съм облечен, не съм избръснат, имам само 100 лв, ти не си добре, как можа да ми го причиниш, чао" и влезе и аз отзад  Oh my ...  cray Не знам какво му стана, по принцип много се радва на такива неща, но тогава явно беше много изнервен и така му подействах. Тъкмо се прибрах и получавам смс "всичко е страхотно, обичам те, благодаря"  heart.
Това е моята гледна точка, а сега накратко каквото научих, купона е бил супер (осен че в през нощта търсихме единият господинчо, който се напил и си тръгнал без да каже на никой), влязъл в заведението и приятелите му в един глас" Здравей, ние сме колежките", след заведението отишли в бара, в който се появила стриптизьорка облечена като булка и правила lap dance за милото. Това е накратко, а и в заведението някакви мадами от съседните маси идвали специално да му честитят сватбата и да му пожелаят прекрасен семеен живот beating Но беше много щастлив и ме събуди в 5 сутринта да ми разкаже  crazy

П.С. А разказа почна с да ви разкажа малкото, което знам  girl_impossible . Сигурно, толкова няма да мога да разкажа за сватбата  funnytooth
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: август 25, 2013, 14:08:10 »

Хахаха Цвети добре си го метнала. Браво на момчето, че си е изкарало хубаво  good
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: август 25, 2013, 18:51:17 »

Леле Цвети с глас се смяхме и двамата с милото като ти четохме разказа funnytooth Добре си го метнала. Bravo А тези от съседната масааа... аз го предупредих моя да внимава как му честитят beating
biggrin
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines