Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 17:39:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 2  (Прочетена 285801 пъти)
 
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: март 15, 2008, 21:57:29 »

ilkata, роклята наистина е много хубава  Bravo за избора.

Момичета, толкова ли е трудно да се намерят качествени платове в България? Аз още не съм започнала активно да обикалям за рокля, но ми звучи странно че няма хубави платове и тук. Вярно че роклите, които видях аз ми приличаха повече на хартия отколкото на плат, но все пак...Все трябва да има качествени материали
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: март 16, 2008, 02:15:42 »

момичета, моля за съвет  give_rose

аз писах, че си имам рокля от лятото, но като се зачетох в мненията ви и снимките и като поразгледах из интернет почнах да не си харесвам моята рокля  cray
харесах си доста от моделите на Еди К., но не знам дали за един месец ще може да дойде оригинал? ако ли не в Романтика ли ще могат да ми я направят най-близко до оригинала?
тъй като няма да могат да ми се вземат лично мерки, намерих в интернет табличка и картинки как да си вземем мерки сами и си мисля, че дори и да не там съвсем точни мерки, ще може после в последствие в седмицата когато я премеря за първи пъти сватбата да я коригират?
мислите ли, че тази идея е налудничава или бих мога да имам успех?  blush blush
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: март 16, 2008, 15:09:25 »

момичета, моля за съвет  give_rose

аз писах, че си имам рокля от лятото, но като се зачетох в мненията ви и снимките и като поразгледах из интернет почнах да не си харесвам моята рокля  cray
харесах си доста от моделите на Еди К., но не знам дали за един месец ще може да дойде оригинал? ако ли не в Романтика ли ще могат да ми я направят най-близко до оригинала?
тъй като няма да могат да ми се вземат лично мерки, намерих в интернет табличка и картинки как да си вземем мерки сами и си мисля, че дори и да не там съвсем точни мерки, ще може после в последствие в седмицата когато я премеря за първи пъти сватбата да я коригират?
мислите ли, че тази идея е налудничава или бих мога да имам успех?  blush blush

Wienerin, една от грешките ни като бъдещи булки е, че никога не се спираме да се ровим из Интернет за модели на рокли, дори и когато вече сме си избрали или в твоят случай дори купили роклята. Съветвам те да спреш да гледаш където и да било за рокля след като вече имаш такава и след като си я избрала значи е имало много неща които са те грабнали в нея. Аз също се лутам от един модел на друг но накрая се ядосах че това време мога да го инвестирам в много по важни неща и след като съм избрала веднъж модел той е и тва е.
Пожелавам ти успех.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: март 16, 2008, 15:32:45 »

Gery, моята рокля не е купена, нито поръчана. Лятото щяхме да се женим и аз тогава бях мерила няколко, но най-много се харесах с тази, която мислех и сега да е. В ателието са казали на милото, че ще могат да я ушият за една седмица, но аз както казах поразгледах из интернет и вече тази спря да ми харесва  Плачещо момиче tuktuk а и си мисля, че милото ме е виждал с нея, не ни донесе късмет лятото...и дали не трябва да я сменя с друга??  huhhuh.gif
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: март 16, 2008, 15:46:43 »

как си представяш твоята рокля миличка huhhuh.gif
може да помогнем с идеи....или да те препратим към няколко места...не се ядосвай нямаш много време но все пак може да се намери решение...
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: март 16, 2008, 15:59:55 »

как си представяш твоята рокля миличка huhhuh.gif
може да помогнем с идеи....или да те препратим към няколко места...не се ядосвай нямаш много време но все пак може да се намери решение...

ами тази, която мерих беше с бюстие (равно отгоре, без презрамки) и широка пола.

Ще гледам да се опиша малко, че да придобиете представа и да препоръчате какво би ми отивало на фигурата.

Аз съм закръгленка от талията надолу и за това не искам да е нищо прилепнало от кръста надолу. Имам късо вратле и според мен нормални ръце като дебелина, талията ми е ясно изразена, бюста е нормален. Тези, които ми харесаха на Еди К. са  или през врата и деколтето става като ромб или с тънки презрамки и леко така вдлъбнато на гърдите..а полата се разширява о кръста надолу. Искам да има камъчета или бродерия  blush, да няма шлейф, защото и без това съм кьопава в краката  Girl_hide и искам и по полата да има същите камъчета или бродерии както на бюстието...като цяло знам кой модел рокли ми отива от лятото още, защото се видях с около десетина и прецених..но за мой ужас всичките бяха с равно бюстие и не знам тези дето минават през врата или дето са с презрамки как стоят..но да си призная лятото като си харесах роклята ме притесняваше факта, че раменете ми са открити и ми се искаше да и прибавят презрамчици или нещо такова, но пък щеше да се развали роклята

за съжаление не работи галерията и не знам как да сложа снимка от линк  huhhuh.gif
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: март 16, 2008, 16:16:50 »

http://www.eddyk.com/adk/77784full.html

http://www.eddyk.com/adk/77780close.html

http://www.eddyk.com/adk/77789close.html

http://www.eddyk.com/adk/77800close.html

http://www.eddyk.com/silhouette/aa38close.html

http://www.eddyk.com/annalisa/2861close.html

http://www.eddyk.com/annalisa/2869full.html

http://www.eddyk.com/vol27/1309full.html

http://www.eddyk.com/vol27/lv23full.html

това ми хареса оченцето снощи през нощта  blush
« Последна редакция: март 16, 2008, 16:21:08 от Wienerin » Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #262 -: март 16, 2008, 17:31:50 »

Миличка, нямам време да ровя назад из темата да гледам в България ли си и откъде би купувала рокля, но моят съвет е да я смениш- щом харесваш нова-нека е новата!  good Ако можеш -пробвай и купувай! Дребните корекции,които биха се наложили по готова рокля, стават бързо. Не се лишавай от начина, по който искаш да изглеждаш! good
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: март 16, 2008, 17:50:30 »

Миличка, нямам време да ровя назад из темата да гледам в България ли си и откъде би купувала рокля, но моят съвет е да я смениш- щом харесваш нова-нека е новата!  good Ако можеш -пробвай и купувай! Дребните корекции,които биха се наложили по готова рокля, стават бързо. Не се лишавай от начина, по който искаш да изглеждаш! good

благодаря! не съм в бг, това е лошото и ще имам само една седмичка  cray дали ако си взема сама мерки биха се навили да ушият нещо що годе за мен и после само дребни корекции да има като се прибера?
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #264 -: март 16, 2008, 18:51:59 »

благодаря! не съм в бг, това е лошото и ще имам само една седмичка  cray дали ако си взема сама мерки биха се навили да ушият нещо що годе за мен и после само дребни корекции да има като се прибера?
Мила така както се описва според мен ще ти стои наистина много добре една тайорна рокля-тя не очертава талията. От тези които си пуснала на мен лично най ми допадат 5 и 6.А за това дали някой ще се навие да ти ушие рокля по мерки и после да преправя, почвай да се ровиш из форума, събирай инфо за дизайнерските къщи и звани по телефоните-все някой мисля че ще се съгласи. Успех good
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: март 16, 2008, 18:54:47 »

Wienerin, а защо не потърсиш рокли на тази фирма в страната, в която живееш? Не знам дали някой ще се навие по този начин... а и честно казано, не знам как ти ще се навиеш. До колкото разбирам ти искаш сама да си вземеш мерки и да пратиш снимка на ателие тук, които по снимката сами да изберат платовете, от които ще я шият (евентуално да ти пратят снимки за одобрение) и се надяваш, че крайният резултат ще е рокля, която с много малки корекции ще ти пасне идеално и ще е точно каквото си си представяла... Не искам да те разочаровам, но според мен това е много голям риск когато става въпрос за нещо, което се случва веднъж в живота. И поне отиди да пробваш подобна рокля на тази, която избереш. Защото после за една седмица много трудно ще си намериш рокля, ако ушитата се окаже не както трябва.
Активен
emiliikata
Любопитен
*
Публикации: 28


Искам вече, малко мече.....


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: март 17, 2008, 09:23:20 »

Да споделя опит от обикалянето ми тази събота. Ами..........разочарована съм някак си. Ходих и до "Романтика" в два техни бутика или както там са си ги кръстили. Конкретно исках да видя една рокля на Мори Лий. Първо отидох на Солнуска, там се оказаха основно модели на Едди К, които на живо изобщо не ми харесаха..........много тежки рокли буквално, а и си представях по-впечатляващи и качествени платове и материали. После отидох на Витошка, за въпросната рокля на Мори Лий, ама я нямаха в наличност за да я видя, предполагам защото е по-простичък и не много скъп модел. Което за мен е странно, след като си представител на някаква марка, какъв е проблема да имаш по една бройка от всеки модел. Девоойката каза, че ако я искам става с поръчка...........е как да си я поръчам, след като не мога да я видя. Сбъркана история. Освен това в помещението на Витошка беше страшно прашно, задушно и топло, а и беше лудница от хора. За тези които се интересуват срока на доставка е 2-3 месеца, ама дали 2 или по-скоро 3 не се знае. Ако искате можете да си организирате сами транспорта и можело и по-бързо да стане  Oh my .... Та с "Ромнатика" приключих. "Холидейсона".....там влезнах, огледах се няколко минути и излезнах..........дори и не изпаднах в разговор, както се казва предетата на баба ми са по-финни от товя което мернах изложено. накарая отидох в "Мон Амур" и на този етап съм доволна, двете момичетя бяха много любезни и подробни и наистина ме консултираха, мерих и техен модел който предварително си бях набелязала..........оставила съм си два магазина още за тази седмица и ще реша окончателно. По-късно ще ви кача снимки на роклята която мерих и на тази, която не можах да видя.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: март 17, 2008, 09:23:46 »

Regina94, малко късно виждам отговора. Много ти благодаря за инфото! Но според теб горе-долу колко време предварително трябва да звънна, за да си запазя час?
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #268 -: март 17, 2008, 10:11:25 »

eli_m, колкото може по-рано. Днес например. Не отлагай! Успех!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: март 17, 2008, 10:25:02 »

eli_m, колкото може по-рано. Днес например. Не отлагай! Успех!
Мила Regina94, аз ще ходя в средата на май до Лондон! Месец и половина не е ли много рано да си запазя час? Аз си мислех нещо за 3 седмици предварително!
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines