Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 03:10:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 2  (Прочетена 285786 пъти)
 
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: февруари 28, 2008, 23:19:02 »

наистина внимавайте, моят съвет е да я пробвате в деня преди сватбата, значи моята я взех току що изгладена от бутика,сложиха ми я в плика- това беше четвъртък вечерта- и в неделя точно преди да дойдат да ме вземат от вкъщи се наложи моята най- добра приятелка и една от шаферките да плувнат във вода от жегата и стреса който трябваше да изгладят вече добре измачканата ми рокля
така че не мислете че като е в плика и на укачалака не може да се измачка
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: февруари 29, 2008, 09:19:28 »

Това ми е любимата рокля. Намерих я в БГ сайт, даже им писах за повече инфо.Но за съжаление никакъв отговор. На моя сватбен ден искам да съм с точно тази рокля Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче  Направо съм влюбена в нея. Вярно е, че не съм мерила нищо по магазините и не е гаранция, че точно тази ще ми стои добре, но от всички модели, разгледани досега тази ми е фаворит. Вероятно като наближи момента ще се заема по-сериозно да меря и избирам, но тазии :loving:Ако случайно някой знае цена, плат и т.н., нека сподели.Моляя..


* sub_wm.php.jpg (51.01 KB, 290x420 - видяно 2918 пъти.)
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #137 -: февруари 29, 2008, 09:32:25 »

Роклята е на Одета.
София, бул. Патриарх Евтимий 3, В сайта им има и телефони. Можеш да звъннеш и да питаш за цена.
Аз я видях тази рокля на витрината им и на живо е още по-красива. Там ми шиха балната рокля и съм много доволна.

Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: февруари 29, 2008, 09:40:18 »

А дали ще изглежда добре, ако цялата е в бяло или ще се слеят много отделните части  pardon
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: февруари 29, 2008, 10:14:35 »

Теди, в представителен магазин на Демтриос в Бургас я имаше - цената беше около 1000лв.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #140 -: февруари 29, 2008, 11:23:53 »

Теди, в представителен магазин на Демтриос в Бургас я имаше - цената беше около 1000лв.
И аз я гледах точно в Бургас, само дето полата беше с огроооомен обем
и цетана, която ми казаха беше или 1800 лв или 2800 лв.
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: февруари 29, 2008, 11:43:21 »

Момичета, моят съвет, за да не ви е измачкана роклята е следният: Закачете я в банята след като сте взели душ (но не го оставяйте за последния ден). От парата и от тежестта на самата рокля гънките сами се изправят. На мен ми помогна. Успех! good
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #142 -: февруари 29, 2008, 12:09:28 »

Другия вариант е просто да я изгладите с не много силна ютия(ако разбира се е от качествена материя а не найлон)
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: февруари 29, 2008, 12:13:14 »

Tedi, цената, която аз съм ти написала, най-вероято не е вярна. blush
По-вероятно е КлараФина да е права (имам проблем със запомнянето на цени  huhhuh.gif )
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: февруари 29, 2008, 12:34:39 »

Другия вариант е просто да я изгладите с не много силна ютия(ако разбира се е от качествена материя а не найлон)
Да и това е вариант, но на мен не ми се рискуваше, въпреки, че роклята ми беше от висококачествена тафта. Има и друг начин: с вертикалната пара на ютията.
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: февруари 29, 2008, 14:19:05 »

момичета не си правете експерименти с гладене на булченската рокля ако нямате възможност да я съхранявате вкъщи помолете да си я вземете колкото се може по накрая преди датата и изисквайте да ви бъде предоставена в перфектен вид все пак това е ВАШАТА СВАТБА и трябва да сте неотразими.да не се оправдават с някакви глупости че си е била така или нящо от сорта.ако не е в добър вид върнете я докато не я оправят все пак сте си я платили нали
пожелавам на всички успех с намирането на тяхната рокля good
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #146 -: февруари 29, 2008, 17:35:27 »

момичета не си правете експерименти с гладене на булченската рокля ако нямате възможност да я съхранявате вкъщи помолете да си я вземете колкото се може по накрая преди датата и изисквайте да ви бъде предоставена в перфектен вид все пак това е ВАШАТА СВАТБА и трябва да сте неотразими.да не се оправдават с някакви глупости че си е била така или нящо от сорта.ако не е в добър вид върнете я докато не я оправят все пак сте си я платили нали
пожелавам на всички успех с намирането на тяхната рокля good
Много си права.В салона кадето съм се насочила точно така правят-съхраняват роклята до сватбата.Всъщност точно това е доброто обслужване на клиенти.
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: февруари 29, 2008, 17:38:55 »

Аз също си взех роклята един ден преди сватбата, но докато я транспортирам до вкъщи (защото трябваше да взема още няколко неща) се поизмачка леко и то само в долнта част. Може би защото беше адска жега. Не знам!
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: февруари 29, 2008, 18:50:01 »

Моята рокля е с шлейф. Нямам как да я пренеса до нас без да се измачка. Но честно казано според мен не е голям проблем. Модерните ютии могат да гладят само с пара, без да се докосват до плата. Така гладихме роклята ми за бала. Бяха казали да я занеса в магазина да ми я изгладят, но дните преди бала се случи много дъждовно, а магазинът е на Витошка и не може да се паркира пред него, тоест пак трябваше да се прибере в калъф и се отказахме. Изглади се супер, на пара, без ютията да докосва плата.

TediDS, тези в Одета не са най-любезните хора, може изобщо да не ти отговорят. Но ако отидеш вероятно ще имат тази рокля. Аз също много бях харесала тяхна рокля. Ходих да я меря и много ми хареса наистина, но беше доста тежка и неудобна. Отказах се от нея основно заради това, а и защото моделът, който толква харесах имаше част по врата и ми се стори, че ще ми е много топло лятото. Имай предвид, че те имат по-дълъг срок за ушиване, около 3 м. или поне на мен така ми казаха, за да ме убедят бързо да взема решение.
Активен
krisito
Новак
*
Публикации: 7


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: март 02, 2008, 12:18:11 »

 Много се чудя каква рокля е по-удобна с обръч или без  sad
 ако е без то има 1100 неща за да има роклята обем та не се ли оплитат краката така  crazy
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines