Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 16:29:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 2  (Прочетена 285800 пъти)
 
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: февруари 27, 2008, 12:30:27 »

Благодаря, HeYkpoTuMa...след кратко ровичкане в темите, открих подобни съвети  smile Звучи логично това за банята...но лошо впечатление ми правят всички тези булчински салони с прашлясалите им рокли, дори в луксозните, срокли над 1000 лв...а тюлът им - посивял, а панделките - окаляни  crazy
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: февруари 27, 2008, 12:39:04 »

Е защо така, не ги ли почистват след като са били изложени на манекен, аз лично си мисля, че ако роклята бъде изложена по-продължително време на манекен цвета и отива на кино, прашасва и т.н. и ако ще се продава тази рокля, то би трябвало първо да се почисти основно и тогава момичето да я купува. Далия не им се давай, не знам колко струва роклята, но колкото и да си дала, това си е твоята рокля и ти си плащаш за нова, а не за измачкана и изцапана...
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: февруари 27, 2008, 13:07:24 »

Нормално е да е така, nina_nikole.Не е редно да се постъпва така, все пак е булчинска рокля, а не някое потниче, което можеш да запереш вкъщи. Ще я видим тая работа  beating
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #123 -: февруари 27, 2008, 14:28:53 »

Далия ,с абитуриентската рокля на сестра ми беше подобна случката  Oh my ... Тя я беше открила забутана едва ли не на последния рафт,където никой не гледа,но беше в добро състояние роклята.Като отиде да си я вземе се оказа,че след като са направили корекциите,са я сложили на манекена на витрината и е прашасала.Сестра ми им каза,че докато не я изчистят,няма да им плати,това подейства веднага  blum Но не им позволявай да ти я дадат с някакъв дефект,защото вкъщи ще ти е доста по-трудно да я оправиш сама.Успех  good

Някой знае ли дали в Росица котюр имат този плат в розово?И дали го шият на други модели рокли,а не на този от снимката?

Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: февруари 27, 2008, 14:32:54 »

Diavolinka, преди известно време ги питах за същата рокля.Росица ми отговори много бързо.Бих те посъветвала чисто и просто да им се обадиш или да им изпратиш майл.На мен лично ми каза че имали плата в бяло, кремаво(шампанско) и това златистото което е по интензивно йълтеникаво.Обади им се ,това е най бързият и сигурен начин за информация.
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #125 -: февруари 27, 2008, 15:53:48 »

Имам въпрос...вече съм си купила рокля, но я оставих в магазина, защото се налагаха корекции.Онзи ден когато ходих да си я взема вече, се оказа, че ще се наложат още корекции. Притеснението ми е, че вида, в който беше, изобщо не ми хареса - беше поомачкана и все едно беше влачена по пода, а реално трябваше да си я взема тогава bqsnasym . Не ги ли чистят и гладят роклите преди да ги предадат...може ли такова нещо...тази рокля са я пробвали сума ти други момичета, махана е, слагана е по манекените, влачена е по подовете, размятали са я да я преправят по машините и накрая ти я дават смачкана и мърлява. Обърнах внимание на момичето и то почна да ме уверява, че такъв бил плата и т.н., пък и все пак нямало да бъде така, когато отивам да си я взема, но аз реално трябваше да си я взема във въпросния ден, ако не се налагаха още корекции... beating
Може ли да попитам от къде ти е роклята?
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: февруари 28, 2008, 12:51:31 »

тази много ми харесва, но да е бяла, какво ще кажете?


* 122008143147.jpg (46.33 KB, 243x500 - видяно 228 пъти.)
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: февруари 28, 2008, 12:54:20 »

Това не е ли от сайта на Сватбен ден Варна? Там иматмного красиви модели и шият помодел. Когато ходих там бяха изключително любезни.
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: февруари 28, 2008, 12:56:10 »

да варненска е фирмата. Но аз съм от пловдив, ама като се замисля не пречи  Bravo Bravo
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: февруари 28, 2008, 13:44:45 »

тази много ми харесва, но да е бяла, какво ще кажете?

Това ще е моята рокля за сватбата,аз лично я искам точно в тези цветове,но на мен шпивачката която ще ми я шие ,каза ,че ако не намери кремавия цвят,ще я шие в бяло,незнам как ще седи с бяло.Ако е в бяло ще пусна снимка за сравнение.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #130 -: февруари 28, 2008, 14:56:36 »

sladurana, MMariana ,тази рокля я има и в златисто,ако искате я погледнете,ей сега ще изровя снимката и ще ви я пусна.sladurana, ако не може шивачката в кремаво да я направи,виж златния вариант,стига да харесваш този цвят,разбира се  Wink А според мен ако я поръчаш от салона,чийто модел е,ще ти я направят кремава без проблем,стига да не ти е много далече Варна.
« Последна редакция: февруари 28, 2008, 15:03:41 от Diavolinkata » Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #131 -: февруари 28, 2008, 15:00:22 »



Ето я,само може да е по-светло златното,това е малко тъмничко.Дано ви е полезна  Wink
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #132 -: февруари 28, 2008, 20:18:36 »

Много е готино това моделче. На мен в бяло обаче ми се струва ,че ще се загуби част от красотата и.
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: февруари 28, 2008, 22:48:08 »

Tiholina, роклята ми е от Сватбения център, но това изобщо не искам да звучи като антиреклама...напротив - там ролите бяха най-чисти, просто защото не се застояват много там (мога да го кажа, защото често вече ходя там), пробните са големи и удобни и продавачките са мили, пък и единсвено там си харесах рокля, даже 3 на брой  pardon,  така че като цяло го препоръчвам, за разлика от другите салони, където повечето рокли в най-добрия случай са на закачалки или направо ти връчват един каталог и ходи си търси рокля  angry  И въпреки това би трябвало все пак да се приведат във вид готов за обличане при предаването.

Днес си взех роклята и беше в добро състояние   Bravo, но момичетата в салона ми препоръчаха да я държа в плика както ми я сложиха на закачалката...няма ли да се омачка много? Предложиха ми да я донеса 2 дена преди сватбата да ми я изгладят още веднъж. Струва ми се добра идея...
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #134 -: февруари 28, 2008, 23:00:05 »

Браво Bravo Bravo Bravo
Аз много се претиснявам моята рокля да не се напраши и измачка до сватбата. Сега е добре увита, но пак си ме е страх.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines