Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 01:42:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великден! Къде и с кого ще го прекарате?  (Прочетена 34292 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 07, 2008, 15:57:19 »

Момичета оказва се, че 26, 27, 28 април са неработни дни заради Великденските празници. Само няколко дни по късно следва още една вълна от почивни дни - от 1 до 6 май няма да се работи. Цял ден разглеждам разни оферти в интернет за тези празници и вече получих раздвоение на личността. Има много примамливи оферти както за българските спа курорти, така и за Гърция, Охрид в Македония. Много харесах и едни къщички в Рибарица. Но вече съм тотално дезориентирана. Вие какво мислите да правите?
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 10, 2008, 09:41:39 »

Аз вече направих резервация за Великден в Боженци. Някой да е ходил там и да има впечатления?
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #47 -: март 10, 2008, 09:47:04 »

Zahira, аз съм ходила преди няколко години и съм изключително очарована от самото селце. Спокойствие, тишина, планина, чист въздух, красота - това е всичко, което мога да кажа за там. Направо оглушаваш от тишина ... със сигурност се поразходете в района, има много красиви места. Отидете до Търново, Арбанаси, Габрово и Дряново.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 10, 2008, 10:13:51 »

Момичета оказва се, че 26, 27, 28 април са неработни дни заради Великденските празници. Само няколко дни по късно следва още една вълна от почивни дни - от 1 до 6 май няма да се работи. Цял ден разглеждам разни оферти в интернет за тези празници и вече получих раздвоение на личността. Има много примамливи оферти както за българските спа курорти, така и за Гърция, Охрид в Македония. Много харесах и едни къщички в Рибарица. Но вече съм тотално дезориентирана. Вие какво мислите да правите?
Лелеееееее наистина доста почивни дни се задават... *YAHOO*По време на Великденските празници най- верочтно ще си бъдем при мама и татко. За почивните дни от 1 до 6 май знаех още в началото на годината и с милото много далновидно си купихме билети и ще бъдем в Лондон... danceg Yes danceg Yes
Но за всички, които още се чудят накъде и имат намерение да пътуват през почивните дни от собствен опит Ви казвам да побързате с решението къде ще ходите, защото вече местата за всякъде са преполовени... girl_impossible
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 10, 2008, 12:55:43 »

хехе,
много празнична и приятна темичка Bravo

аз вече споделих, но да се разпиша и тук за майските празници отиваме на Халкидики, на 3 км от Калитеа. yahoo yahoo yahoo

аз за Великден  ще сме си вкъщи give_rose
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: март 10, 2008, 13:15:59 »

майските празници май се очертава да съм в командировка.... , което не че е мнооооого лошо, но просто ще разбера със сигурност в последния момент и ще ми е много трудно да уредя екскурзийка  crazy пък и с тоя корем къде ще ходим?!? tease
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 10, 2008, 13:16:22 »

Zahira,избрала си супер подходящо място за почивка  Bravo.Селцето е страхотно,много спокойно и чистият планински въздух ще ви накара да "летите".А и наоколо има и доста други забележителни места,които си струва да посетите-Габрово("Етъра,Соколския манастир),Велико Търново,Дряново,Трявна.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #52 -: март 21, 2008, 14:24:00 »

Мацки, организирахте ли се вече???? Разкажете, споделете ....  girl_wink  Sunshine Swiming Boat
На нас от една резервация ни върнаха паричките, че не останали места по гръцко  sad И сега действам самостоятелно. В понеделник чакам да ми потвърдят за Тасос за едни мноооогоооо хубави вили дали ще има и за нас една. Ако няма, то си ги запазвам за някой следващ път като вариант. Само чуйте - вилите освен че са на брега на моренцето и имат прекрасен изглед към синята водичка, всяка вила си има и басен Swiming yahoo и колелета, които можеш да ползваш за разходки из селището   bike
ухххх ... стискайте палци да има една за нас, че весе се превъзнесох  Girl_hide  Wink

« Последна редакция: март 21, 2008, 14:29:43 от Katitka » Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: март 21, 2008, 14:27:53 »

Захира, я ми прати офертата на лични ако можеш. Ние имаме годишнина в началото на април и искам да изненадам милото smile
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 21, 2008, 15:18:59 »

Добър избор за Боженци, има къде да се разходите и ако идвате в Трявна ми се обадете. yahoo
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: март 21, 2008, 17:42:29 »

Голди предполагам, че си ходила в Дряновския и Соколския манастири, заслужава ли си да ги посетим?
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 21, 2008, 19:39:27 »

Соколския - да, Дряновския не е нищо особено. Но задължително посетете Трявна, ще останете очаровани, в галерията ми има снимки от града.
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 21, 2008, 20:10:04 »

 yahoo Zahira , момичета
току що ми дадохте страхотна идея с която да изненадам милото! Отдавна си мисля да направя нещо такова, и ето че сега ще бъде най-подходящият момент! За Великден сме си в къщи, но май месец ще бъде страхотно!
Почвам да гледам оферти и ще ви пиша после какво съм измислила  girl_wink
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 31, 2008, 14:58:22 »

При нас е традиция за големите празници да се събираме! Така че за Великден ще сме при Тони /майката на милото/, заедно с една негова братовчедка и майка ми! smile
А другите почивни дни сме на две сватби, така че пак ще пропуснем почивка някъде само двамата crazy! На 1 май сме в София на сватба  drinkz Party time, на 2 ще изтрезняваме  bad
На 3 май сме в Пловдив drinkz Party time, на 4 вече ще реанимираме! bouncinggirl
« Последна редакция: март 31, 2008, 15:00:45 от eli_m » Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: март 31, 2008, 15:40:43 »

Katitka, може ил малко инфо за тези вили .... не за сега,но по- скоро за лятото  give_rose

Неи си падаме по къщички, нещо хотелите не ни влекат ..... и затова ако може да споделиш  good

Може и на лични  good

Благодаря ти предварително  smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines