Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 07:04:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на Bybeto-21.09.2008г  (Прочетена 73025 пъти)
 
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: септември 08, 2008, 09:33:45 »

Bybeto, такъв позитивизъм струй от теб, толкова ти се радвам! give_rose
А чантата и обувките толкова си приличат, че направо ме изненада че не са комплект!
Браво за идеите! С нетърпение вече чакам сватбата ти, за да те видя булка, а и украсата ще ми е интересна!  Clover  Clover Clover
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 10, 2008, 11:03:24 »

Eli_m, мерси  give_rose Аз като цяло съм си позитивен човек. pardon Радвам се многоче всико върви до сега ок. Реално единствения проблем беше повишените цени на кувертите. Но ще го преглътнем, какво да се прави. Останалото  за сега е ток и жици. Да кажа какво свършихме тези дни:
Упорито още раздавам покани. Останаха още няколко. Вчера бяхме в ресторанта. Фиксирахме менюто вече. Ще бъде:

Салата
Шопска салата

Студено предястие
Рулца от шинка пълнени с руска салата

Топло предястие
Панирана бяла риба с картофен тартат

Основно ястие
Пълнена пилешка паржола със зеленчужи

Гарнитура
Сотирани картофи

Десерт
Торта

Пиене
2 безалкохоли
1 малка минерална вода

Всичко срещу скромната сума от 48 лв на човек.  pleasantry
Алохола ще си го внасяме. Още незнам какво точно да бъде, честно казано.
Малко останах разочарована от тортите. Уж са от Романс, но всички са едни сметанови, а аз исках със захарно тесто отгоре. Нещо като от на сестра ми сватбата. А аз никак не обичам сметана по тортата. Някой, ако си е правел в Романс.....склонни ли са на промени? Аз съм съгласна и да доплатя, но да е такава, каквато искаме. Мисля да отидем тези дни.
Украсата, понеже Ели ми напомни, ще ни я прави агентката. По-точно нейните хора Girl_hide И аз незнам как ще изглежда точно. Ще ги остава да ни изненадат. Само малко ще ги насоча, какво харесваме. Щеше и с лампички да се прави нашата маса, но нямало контакт там и трябва да се мотат кабели през цялото заведение за да ги има. Та ще отпаднат.
Фиксирахме и дреболиите по домовете кой ,какво, кога и как. И да ви кажа май само останаха шаферките, моето було и шартиер и букета и украсата за колата. Чудя се само букета за хвърляне дали да е естествен или изкуствен. Или моя да хвърлям.....
А и в неделя ще правя пробна прическа. Ако се получи, ще ви покажа снимчици.

Дадохме поканата на моите родители. Много се зарадваха, мама чак се просълзи милата cray

Ами май това е.....ако се сетя нещо ще дописвам после  write
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: септември 10, 2008, 11:08:47 »

Бубе, "браво" на тоя ресторант, няма що sad Ти си 3тият човек, койо ми се оплаква от същото... Нишо, няма как. Да ти кажа за Романс - аз също хич не харесах всичките им скапани сметанови украси, разбрахме се за твърда заливка от бял шоколад - така че търпи промени, не се тревожи  good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 10, 2008, 11:11:24 »

Браво Бубе добре вървите и вие с подготовката Bravo Аз само да попитам салата, две предястия, основно и торта, няма ли да ви дойде в повече храната.Не ме разбирай погрешно, но нашите бяха скоро на сватба и имаше салата, предястие, основно и торта, и ми казаха, че основното не са могли да изядат.
Браво за поканите и аз довечера ще дам на майика.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 10, 2008, 11:25:46 »

ЕЕЕ супер. Ще водя преговори! Лошото е, че тортата ни е от ресторанта, а те работят с Ромонс. Ще им предложа да си сменят фирмата.  pardon Аз иначе исках от Джани да си я поръчаме, но няма как pardon Виж за шокола съм с 2 ръце също. Ето снимка от на сестра ми тортата:




Ами Маги, да ти кажа честно може би е малко множко. Но такива са им менютата и не не може да отпадат неща. Може да се заменят. Поне това е по-ранообразно и има за всеки по нещо. Затова се спрахме на това. А колкото изядат толкова. Аз 100% едва ли ще ги опитам, ама...... pleasantry
« Последна редакция: септември 10, 2008, 11:29:07 от Bybet0 » Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #80 -: септември 10, 2008, 13:45:53 »

Миличка, нашата сватба беше във Феста преди малко повече от 2 месеца и без особени преговори успяхме да си направим собствено меню (комбинация от почти всички менюта, които по принцип предлагат) от 5 степен (салата, две предястия, основно и следястие), и отгоре на това си внесохме и тортата. Те тогава не работеха с Романс, а с някакви други, чиито торти бяха отвратително сухи, за това и си внесохме торта.

Говорете пак с този Димитър, ще се навие (ако замените тортата с някакво друго ядене, рпимерно мезета, ще се навие да си внесте тортата).

А и да те предупредя в ресторанта всичко е страхотно (обслужване, храна, всичко на много високо ниво), но в нощния бара не е така. Обърнете внимание на Димитър да внимава поне при вас и да ви гарантира, че няма да има други хора в този бар. при нас някой (назнам кой) беше забравил да направи уж резервация на бара (което е абсурд, това ни беше първата уговорка) и имаше турбо чалгари там, което не е приятно, особено като те караш въпреки това да си плащаш по 100 евро на час.

Успех, не им се давайте Wink
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 10, 2008, 22:29:28 »

Киткат, много благодаря за помощта и предложенията! Ще имаме предвид всичко, което ни посъветва. Незнам дали не е късно да се поръчва торта от друго място. На нас самото меню ни харесва и затова не сме заменяли нещата. girl_wink Само тортата ме разочарова много.....ще видим какво ще решим. Но според мен ако я заменим за следястие, ще дойде малко в повече храната. Тя и сега не е малко като количество. А и това са още 200 лв поне за торта, може и повече.......Ще го измислим girl_wink А за бара при вас е било много неприятно, още повече, че сте плащали офертата от 100 евро на час. Ние мислим да сме на поръчки. Дано при нас се окажат по-коректни в това отношение.
Жалко, че нямаш снимки да разгледам от ресторанта. Щеше да ми е интересно как е изглеждало.
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 11, 2008, 09:29:32 »

ей бубе мен ме нямаше за 10 дни.............но наваксах по темичката с почти всичко сте готови...браво -ти как се чувстваш..............че то не остана..........
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 11, 2008, 09:37:54 »

Хей, големи тренировки голямо нещо, Христи! Ще ви преуморят тези треньори!  pardon
Дам почти сме готови ние, чак вече искаме да идва 21, че не се търпи  tease Иначе сме спокойни и двамата. Може би точно, защото организацията върви добре girl_wink А да те питам ти твоите фигурки за децата от къде ги беше купила, че с подаръчтата на момченцата голям проблем. Нищо не намирам.
А търся по принцип и гривнички за малките шаферки, да не правя за тях от естествени цветя. Идеи някой, моля, помощ  help

А, Христи, в Джани колко дни по-рано трябва да се поръча сватбената торта най-късно? Пише в сайта 2 дни, което ми е много къс срок, но ако е верен е добре, има време за договорки good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 11, 2008, 09:57:46 »

Бубе питай сватбената по сватбените агенции.На мен моята аранжорка(така да я нарека) ми предложи такива от изкуствени малки цветенца и не бяха лоши.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: септември 11, 2008, 10:11:41 »

Скъпа, аз нещо съм много разсеяна в последно време и нещо съм пропуснала темичката ти, но сега я изчетох цялата. Да те похваля, че много добре се справяш, а нещата, които видях в галерията ти са прекрасни!
Успех с последните приготовления!
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 11, 2008, 13:34:40 »

Маги, мерси.   give_rose Неделя ще се виждам с моята аранжорка и ще я питам какво може да ми предложи за децата good
Светли ,мерси и на теб give_rose

Да ви покажа и как изглежда младоженската маса в ресторанта:



Аз мисля че е малко постничка и ще и слагаме украса.

А това са другите маси:

« Последна редакция: септември 11, 2008, 13:54:31 от Bybet0 » Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: септември 11, 2008, 13:42:33 »

за тортата май ми казаха 3 дни ако не се лъжа..........а подаръчетата за момченцата ги взех от един магазин на македония.........имаше голям избор..............ти какво точно искаш
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 11, 2008, 13:58:55 »

Христи мерси give_rose Ами търся нещо малко по-момчешко от феички и ангелчета с крилца. Само това намира. Може да са спортистчета, морячета, коминочистачи много исках, но на дали ще намеря.... нещо такова. Но за сега малко на камък удрям pardon
За тортата е супер, ако е така. За да може да видим тези от Романс, ако се опънат много да променим някой неща.....може и да сменим фирмата, ако Русев се съгласи. Хич не ми се дават още пари и за торта.......и с шоколад залята пак е по-добре от прословутатата сметана в изобилни количества шприцована отгоре  nea
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: септември 11, 2008, 14:13:39 »

Бубе, а какво мислите да правите, за да поокрасите масата.Ние сме решили букета от колата да е там и да сложим плуващи свещи и ароматни листенца разхърляни по масата.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines