Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 09:10:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 188937 пъти)
 
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: септември 15, 2009, 11:12:01 »

И аз да се включа, роклята си я избрах с мама, която на всичките ми въпроси "добре ли съм, как ми стой това и онова само кимаше, милата и ме гледаше с едно такова умиление, замалко да заплаче, а като ме видя с Моята Рокля, направо Oh my ... и каза само, че съм изглеждала като принцеса blum Милото и баща ми ги бяхме изгонили на разходка и само бяха шофьори. Спазихме традицията и свеки плати роклята, както тя искаше (имала една снаха и трябвало да я облече, а нашите купиха всичко на милото).
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: ноември 05, 2009, 18:21:18 »

Ами ние с милото избрахме заедно роклята, виждал е на живо самата рокля, но не и мен в нея. Май всичко си избираме само двамата и после го показваме на родителите. И костюма му го купихме двамата.  pardon
Активен
simoneta
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #332 -: ноември 30, 2009, 23:32:23 »

Аз държа да избера сама роклята. Не ми трябват никакви ремаркета след мен. Съжаляжам за израза, но така е по-спокойно. Не ми е приятна цялата тази истерия с няколко приятелки с различни мнения, майки и свекърви. Вече като си харесам 2 рокли ще викна най-добрата ми приятелка, но дори и да ми каже различно мнение от моето, ще си избера това, което съм си харесала.
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: декември 10, 2009, 16:12:31 »

Моята рокля избирах с мама и една приятелка,приятелката ми взех за буфер между мненията на мен и майка ми,но в крайна сметка нямаше разногласия,явно когато намериш Своята рокля,всички са съгласни girl_wink Това беше много вълнуващ момент и за 3-те ни Bravo
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: декември 10, 2009, 16:43:00 »

аз излязох 1-2 пъти с приятелка с която имаме еднакъв вкус - не харесахме нищо pardon , и после си уших роклята. :girl_wink:Преди сватбата я беше виждала само кумата ми, но не върху мен .Всички вклю4ително и родителите ме видяха за 1 път на самият ден и  успях да ги изненадам приятно yahoo
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: декември 29, 2009, 16:34:29 »

Аз бях с половинката и кумицата ми. Но точно Моята рокля на живо видя само тя, а той беше решил да ни остави в бутика и да отиде да пие кафе някъде. Сега видя и снимките, но за мен не е проблем. В смисъл че не се поддавам на суеверия, а и мнението му е много важно за мен.
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: декември 29, 2009, 16:47:46 »

Аз мисля като си харесам моделче да взема с мен мама да ме види. Моята половинка пък не иска да присъства, като ми каза, че иска да се изненада като ме види. А и аз не държа да си казва мнението предварително, защото той винаги харесва това, което съм избрала blush
И аз вече нямам търпение да си купя роклята, но мисля с това да се заема февруари.
Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #337 -: декември 29, 2009, 17:07:42 »

Аз моята рокля я избрах заедно с мъжа ми,майка му и сестра му.те бяха там защото майка му знаеше къде се намира магазина, а сестра му за публика  Wink.пробвах няколко рокли пред тях.после се спрях на 2 модела и питах милото коя му харесва повече и после сама си взех решението.той знаеше коя рокля сЪм избрала,но до сватбата имаше 4мес и той съвсем беше забравил модела.публиката не се меси в решението само кимаха  Bravo.аз не вярвам в суеверията да не ме вижда с роклята преди сватбата.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: декември 29, 2009, 17:20:16 »

Зори, все си мисля, че февруари е мааалко късничко за рокля, при положение, че сватбата ви е май. Защо не тръгнеш още януари, ако е възможно, разбира се. Просто после идва навалицата от абитуриентки и..... angry
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: декември 29, 2009, 23:54:12 »

Аз ходих на няколко пъти. Първо с една приятелка, после в София с майка ми и майката на приятеля ми, после със сестра му, а когато поръчах, бях с майка му и сестра му...  smile
Приятелят ми каза, че не иска да знае каква ще е роклята, защото искал да е изненада, та даже и снимки не е виждал.
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: декември 30, 2009, 11:16:25 »

Велвет може би си права good
Просто си мислех, че два месеца преди сватбата е достатъчно време, т.к. не мисля да шия, а и не знам какво точно искам май crazy Представите ми за рокля се променят постоянно.
Но наистина ще е по-добре да започна още от януари, за да не се изнервям в последния момент Wink
Активен
emillie
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #341 -: януари 03, 2010, 16:57:28 »

Първо бъдещият ми съпруг разгледа много булчински рокли и ми посочи какви модели харесва и какви не, а след това с бъдещата кума обиколихме сума ти салони, докато изберем подходящия модел и необходимите допълнения като воал и обувки към нея. Сега с нетърпение очаквам да ми я ушият в цвета, който си избрах!  danceg Дано да стане много много хубава, пу-пу  Girl_hide
Активен
sii_2003
Регистриран

Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: април 16, 2010, 12:41:41 »

 Girl_hide  Здравейте и от мен.Аз и баба ми бяхме на разходка и случайно влезнахме в бутика и като е пробвах разбрах ,че това е моята рокля,едвам успях да спя и рано сутринта на другата сутрин отидохме и и е купих girl_wink yahoo
Активен
chibulita
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #343 -: април 16, 2010, 12:57:05 »

За моята сватба , която предстои на 15.05.2010 разглеждах магазините с майка ми, за да харесам модел и след като не харесах модел- си уших. Аз не страдам от предразсъдъци и затова си уших роклята в присъствието на бъдещия си съпруг. Така съм сигурна, че човека на когото най-много държа я е харесал!! Но при всеки е различно важното е да има  хубави поводи за да избираш рокля:))
Активен
bena82
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: април 16, 2010, 13:26:35 »

Аз първо трябваше да събера смелост, незнам защо и тръгнах с бъдещия ми съпруг и се разплака пред първия магазин.После ходих с колежки като на двапати бягахме от работа за пробите и после пак с моито мъжленце.Но най-добре се чуствах с приятеля ми blush
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines