Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 04, 2024, 19:20:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Didibaby - 23.06.2007  (Прочетена 32527 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 25, 2007, 10:42:19 »

Didibaby
честито и от мен
много щастие ви желая
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 25, 2007, 11:40:07 »

Честито и от мен миличка.Дано така весело и щастливо продължи целият ви живот.ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #47 -: юни 25, 2007, 17:07:15 »

Нека още веднъж да изкажа благодарности на всички, които ме поздравиха по случай сватбения ден! Много ме развълнувахте, мили, с тези прекрасни пожелания! give_rose

Сега ще се опитам да разкажа как точно мина сватбеният ден. В нощта преди сватбата, заспах като къпана и дори не усетих какво е ставало около мен. Сватбеният ден започна рано (някъде към 6.30) с душ, кафе, а след това фризьор с мама. Към 10 часа вече се бяхме върнали в хотела, точно преди да се появят шаферките. Оттам нататък имаше грим, закуска и суетене. Беше много весело тъй като шаферките държаха настроението на ниво.

В 11:30 лимузината ни чакаше пред хотела, за да ни заведе до църквата. Ех, естествено не минахме и без произшествия...точно пред църквата, осъзнахме, че шаферките са забравили роклята и воала ми в хотела. Oh my ...  Аз така се панирах--добре, че беше брат ми и една приятелка, която караше след лимузината. Те се върнаха набързо в хотела и донесоха роклята. Оттам нататък всичко беше като приказка...обличането, снимките в църквата...очакването на церемонията сама в една стаичка в църквата. Асистентката на фотографа идваше през няколко минути да ме update-не за хода на нещата в църквата, за пристигането на гостите, за започването на церемонията. Аз се опитвах да запазя спокойствие. Минаването ми по пътеката през църквата с баща ми беше като на сън...а в края на пътеката ме чакаше Матт, красив и спокоен, така както го харесах и заобичах. Усмивката на лицето му и уверената му ръка, която ми подаде, ми помогна много с притеснението. Вече споделих, че за мое учудване не пророних нито една сълза през целия ден...а ме беше страх, че ще плача през цялото време и ще разваля снимките  laugh Изрекох брачните клетви на един дъх...разменихме пръстените...запалихме брачната свещ и вече бяхме съпруг и съпруга. По време на цялата церемония се изливаше проливен дъжд--и свещеникът започна сватбената меса с това, че Бог излива порой от благословиите си към нас.

След церемонията имаше още снимки в църквата със семействата и шаферите. След това отидохме с лимузината извън града за още снимки навън. Най-накрая стигнахме до reception hall-a, където ни очакваха всички гости след коктейлите. Представиха ни на гостите като "Mr. and Mrs. Matthew Ross" и изтанцувахме първия си танц като съпруг и съпруга на фона на Kenny G "Forever in Love." Последва вечеря с тостове на кума и кумата. След вечеря се разходихме сред гостите и се радвам, че успяхме да отделим време за всеки (колкото и малко да беше). Разрязохме тортата, разчупихме сватбената погача(малко разменихме хода на традициите). Българската традиция много забавлява гостите и те следваха с голямо внимание.

След това беше време за много танци...хвърлянето на букета и жартиера...и отново танци до края на вечерта. Естествено през цялото време имаше много снимки. Към края майка ми и баща ми дойдоха на дансинга и казаха, че имат още една изненада--подариха ни меден месец в Гърция--така дългоочакваната и желана почивка!

В края на вечерта, двамата с Матт се отправихме към хотела, а приятелите ни се отправиха към баровете в града, за да продължат с празнуването.

На следващата сутрин, отидохме в къщата на свекъра и свекървата, където заедно с двете семейства имаше brunch (нещо между закуска и обяд).След това отворихме подаръците един по един. А следобед, натоварихме всичко на колата и двамата се отправихме щастливи към къщи.
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 25, 2007, 17:43:15 »

Честито и от мен!
Бъдете винаги заедно, усмихнати и щастливи smile

 CHEERS
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 25, 2007, 17:57:17 »

Честито Didibaby!  give_rose
Една наистина перфекта сватба. Дано и съвместния ви живот за напред да бъде така! Да ви върви по вода така, както е започнало в първия ви ден като младоженци, и любовта ви никога да не угасва!  heart  heart  heart
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 25, 2007, 22:37:22 »

Didibaby с удоволствие прочетох разказчето ти и малко се посмях на това, че сте забравили точно роклята  laugh Важното е, че накрая всичко се е оправило и сте имали една прекрасна сватба  Bravo Bravo
Много ми хареса това с благословиите от Бог  good
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #51 -: юни 25, 2007, 23:02:51 »

Честито, Диди, радвам се, че всичко е минало добре и сте се забавлявали подобаващо!  DANCE Въпреки проливния дъжд - но аз вярвам в българското поверие, че това е на хубаво!  good
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 25, 2007, 23:19:29 »

Честито !!!  give_rose  Бъдете много щастливи!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #53 -: юни 26, 2007, 05:03:49 »

За любопитните, в галерията ми вече има няколко любителски снимки от сватбата от церемонията в църквата заснети от приятелка.
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 26, 2007, 06:55:33 »

Невероятна булка си миличка.Толкова нежна :girl_in_love:Много щастие и безкрайна любов ви пожелавам още веднъж.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 26, 2007, 07:58:16 »

Диди много си красива !!! много щастие ви желая !!!! smile
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #56 -: юни 26, 2007, 08:10:33 »

Диди, каква елегантна двойка сте само, а ти си толкова красива и нежна булка!! РОклята е прекрасна!  Bravo Чакаме с нетърпение още снимки!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 26, 2007, 08:43:54 »

Дидка много сте сладки двамата.Както си казваме по български : "Ама сте си лика- прилика"
Бъдете много щастливи!

Роклята е божествена!
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 26, 2007, 08:46:27 »

Прекрасни сте ... CHEERS
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #59 -: юни 26, 2007, 08:46:44 »

Диди, поздравления за стилната визия! значи все пак си се спряла на червени рози за букета? give_rose
на последната снимка най-много ми харесвате, нищо че изглеждаш тъжна - някак много нежно стоите един до друг!
я, кажи, как се справи с шлейфа - пречеше ли ти? как танцуваше с него?
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines