Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 01:13:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 9  (Прочетена 154896 пъти)
 
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: март 07, 2010, 22:06:28 »

Дани, в продавалника има голям избор на колички с твоите критерии, доста под 500лв, а запазени, нашата е от там, за 200лв с нови неизползвани аксесоари,в гаранция почти до края на тази година, излизано е с нея само няколко пъти, понеже на хората им подарили друга. Но аз честичко влизам да разглеждам, така че със сигурност мога да ти кажа, че има такива колички и то наистина някои почти не са ползвани.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: март 07, 2010, 22:18:12 »

Да да и аз там гледам количките почти всеки ден,но все има нещо,което не ме устройва.Би ми се искало да я видя преди да купя,затова предпочитам от София,а повечето на които се мятам са Варна или Бургас.Много ми се искаше да си ползвам старата количка,но по стечение на обстоятелствата и инцидента,които имахме с нея,тя е негодна изпочупена и ....абе така да доизвозя някак си Йоаннка става,но нищо повече sad
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: март 07, 2010, 22:34:28 »

Дани веднага давам сайтове с пояснния, доколкото аз знам.
1. My toys - някой колички не ги доставят до БГ, но това го променят от време на време. girl_wink
2. kiddicare и да спомена, че ако търсиш количка за породени деца Фил и тедс е много добър избор. Специално тях ги гледах наскоро, в модела Вайб ми останаха очите. Но и по-старите са хубави. Кажи ако искаш клипове да пусна. good А на Макси кози имаше страхотна промоция преди време, пак в този сайт за около 130-140 паунда количката, чантата и бебепорта. Girl_hide
Да кажа и за моята количка, Куини Бъз, понеже напоследък напускаха доста, на добри цени в Продавалника. Наскоро ми се наложи да я качвам до третия етаж, с Криси стоте кила вътре в нея. Ами доста добре се представи, без да съм я носила на ръце, дърпах я по стълбите. Пак се уморих, но не е като да носиш на ръце. good
Еdit: тази даже е с включена двойна седалка в комплекта.
« Последна редакция: март 07, 2010, 22:40:28 от Алексчето » Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: март 07, 2010, 22:38:20 »

Алекс аз редовно гледам в Тойса,сега ще погледна и другите.Не търся обаче количка за породени,а обикновена си.Гледам много и аз Бъза,но ме притесняват много малките предни гуми huhhuh.gif Не си ги представям как ще маневрират в снега.Количката на Захира Куини Спиди ми допада в пъти повече,но и тя надхвърля бюджета ми доста.
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: март 07, 2010, 22:42:17 »

Аз в сняг не съм излизала с нея. Но пък ако вземеш ново Спиди от Тойса, продават и кошове за новоородено в Продавалника. good Аз сега ще си поръчвам от Тойса едни играчки и майчето, което ще ги поръчва има код за -10%, пък и доставката ще ми излезе 3 евро.
« Последна редакция: март 07, 2010, 22:45:58 от Алексчето » Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: март 08, 2010, 09:37:46 »

Дани Алекс много добре ти е казала. И аз живот и здраве за второ дете си взимам кош за новородено от продавалник-а. Като знам колко време се ползва... даже си бях намерила един за 70лв. обаче го купиха преди мен. Самата количка излезе 450лв. с доставката. Впредвид критериите ти единствено като недостатък на Спиди-то е че детето не седи на 90 градуса както си бяхме говорили преди, ами е малко по-полегнало. Друг вариант на който аз се бях спряла, но в момента нямаше налични колички - Грако Трекко за 330лв. - били залежали стари модели тоест цветове и скоро очакваха пак внос: http://www.mama-bay.com/
« Последна редакция: март 08, 2010, 09:42:34 от Zahira » Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: март 08, 2010, 10:36:52 »

Нашият уолкър снощи пристигна и Толито както беше по пижама полудя като го видя, едва я приспах после. Много и харесва, дъската отгоре се маха, свири и пее много мелодии, много съм доволна. Поръчах го от Англия и ми излезе 56 лева с доставката, а тук е около 100 лева. Ето и снимка


* DSC02801.JPG (72.75 KB, 519x692 - видяно 119 пъти.)
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: март 08, 2010, 10:58:18 »

Аз процедирах така - купих си Nomad Jane нова от Касида, а кошът за новородено си го купих от Продавалник-а за 150лв. Нов струваше 360 мисля. А си беше супер запазен, освен това той се ползва за няколко месеца. Сега съм го пуснала за продаване, ама няма засега интерес. Но живот и здраве за второ дете пак така ще процедирам  good

Нашият уолкър снощи пристигна и Толито както беше по пижама полудя като го видя, едва я приспах после. Много и харесва, дъската отгоре се маха, свири и пее много мелодии, много съм доволна. Поръчах го от Англия и ми излезе 56 лева с доставката, а тук е около 100 лева. Ето и снимка

Голди, ти направо ме гръмваш, или по-точно Толи  bike нашето човече едва седи, а Толи бута уолкър  give_rose
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: март 08, 2010, 11:07:53 »

И аз се изумих като видях Толи - браво на детето колко е стабилно на 7м. и половина.
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #294 -: март 08, 2010, 13:14:15 »

no4ko24, ние сме харесали Jane Nomad, ти доволна ли си от количката, на нас за сега тя най-много ни допадна.
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #295 -: март 08, 2010, 14:34:10 »

момичета, аз пък харесвам на външен вид някои от моделите на Грако..имали някой с такива колички - моля за мнение и съвет give_rose
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: март 08, 2010, 14:36:32 »

no4ko24, ние сме харесали Jane Nomad, ти доволна ли си от количката, на нас за сега тя най-много ни допадна.

vivianka, аз съм много доволна. Има си и минуси, като например, че гумите бих искала да са още по-големи. Също така като гледам летният вариант няма напълно седнало положение. Но има много плюсове - лека е, много широка - и зимният кош е широк и голям, и летният вариант също. Нашето бебе е много дълго за възрастта си - на 6 месеца беше 72 см (което е средна дължина за 9 месечно бебе), но въпреки това се събираше в зимния кош. Тази количка е много надълго и нашироко обсъждана и в предишните теми за покупките, може да прочетеш. Лично аз я препоръчвам.
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #297 -: март 08, 2010, 14:53:32 »

Благодаря ти за отговора  give_rose и аз четох, че е удобна, защото е много широка, а и в магазина ми се стори лесна за маневриране. Ще прочета и назад, след като сте писали за нея.
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: март 10, 2010, 13:02:20 »

Нашият уолкър снощи пристигна и Толито както беше по пижама полудя като го видя, едва я приспах после. Много и харесва, дъската отгоре се маха, свири и пее много мелодии, много съм доволна. Поръчах го от Англия и ми излезе 56 лева с доставката, а тук е около 100 лева. Ето и снимка
Голди,нашето бебе още е малко,но случайно загледах в един сайт точно този walker и ми се видя готин,а сега и ти като потвърждаваш Bravo може ли да кажеш от кой сайт го поръча за тези пари good
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: март 10, 2010, 13:52:27 »

Голди,нашето бебе още е малко,но случайно загледах в един сайт точно този walker и ми се видя готин,а сега и ти като потвърждаваш Bravo може ли да кажеш от кой сайт го поръча за тези пари good

http://direct.asda.com/VTech-First-Steps-Baby-Walker/000770967,default,pd.html

От тук, и наистина пак казвам е супер, има много песнички, хубави мелодии и не са дразнещи, а много приятни
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines