Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 22:22:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Медицинско за граждански брак  (Прочетена 152165 пъти)
 
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #120 -: август 16, 2012, 15:04:22 »

Васермана не включва ли изследване за СПИН?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: август 16, 2012, 15:08:32 »

И аз това се чудя  blush Мисля, че включва. По наредба пише само васерман, но не са уточнени. Довечера ще я кача (наредбата), за да видите какво трябва да съдържа медицинското.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: август 16, 2012, 15:19:23 »

не включва
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: август 16, 2012, 15:20:57 »

Васермана е имунологично изследване, но няма нищо общо със СПИН. Ако някой иска да се изследва, това става допълнително.
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #124 -: август 16, 2012, 15:40:32 »

Доколкото аз знам васермана е изследването за сифилис....Ние ходихме до ритуална зала Красно село и там жената ни каза,че на медицинското трябва да пише резултат от васермана и от преглед от невролог,но да идем при личната лекарка,защото тя така и така ни била взела парите за медицинските и направо тя да пише вместо невролога...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: август 16, 2012, 16:20:45 »

бяхме до личния, за 20 лв за 2те медицински , за 5 минути работа, дано минат.
кажете ми тези които сте минали през ритуалната,знаете ли може ли друг да ви носи документите и медицинските , вместо вас?
защото на резервационната карта пише - "младоженците да се явят", но може и да има изключение crazy ?
Активен
ivanova_ii
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #126 -: август 16, 2012, 19:57:54 »

Здравейте! Някой запознат ли е как стоят нещата с медицинските във Военна болница - Варна? Мислим там да си ги направим, тъй като и двамата сме военнослужещи. Трябва ли пак задължително да се минава през личния лекар?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: август 16, 2012, 20:18:12 »

Не. ЛЛ е само в случаите когато си вадиш медицинското от поликлиниката.
Еми, може всеки да ги подадено, но поне на нас ни търсеха лк, аз ги бях снимала, но искали и "оригиналните". Както и търсят три имена и егн на кумовете.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: август 16, 2012, 21:36:58 »

Не. ЛЛ е само в случаите когато си вадиш медицинското от поликлиниката.
Еми, може всеки да ги подадено, но поне на нас ни търсеха лк, аз ги бях снимала, но искали и "оригиналните". Както и търсят три имена и егн на кумовете.
Мисче, аз звънях на Пиротска, не можело според тях, в краен случай само един от младоженците вместо двамата, но друг не можело ... huhhuh.gif
Активен
Jane
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #129 -: август 17, 2012, 12:48:44 »

МОмичета, медицинското кога се носи в ритуалната зала?
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: август 17, 2012, 12:55:25 »

Емчо искат да са младоженците, защото тогава след като проверят нещата ви дават да подпишете декларациите и така да се каже, сте едно 80% женени вече blum

Jane на нас датат за подаване на документите ни беше посочена на документа, който ни дадоха когато си запазвахме датата да сватбата, но по принцип ако се жените събота и неделя, значи в понеделника преди сватбата идете и ги дайте, но мисля, че няма да е проблем и по-рано ако искате да ги дадете smile
« Последна редакция: август 17, 2012, 12:57:04 от cveta_d86 » Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #131 -: август 17, 2012, 12:58:12 »

датата за подаване на документите ни еше посочена на документа, който ни дадоха когато си запазвахме датата да сватбата, но по принцип ако се жените събота и неделя, значи в понеделника преди сватбата идете и ги дайте, но мисля, че няма да е проблем и по-рано ако искате да ги дадете smile
Аз звънях да питам дали може края на този месец да ги подадем. Не можело, работели седмица за седмица  crazy Лично се подават, в краен случай единия можело да отиде с двете лични карти.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #132 -: август 17, 2012, 15:12:10 »

На нас от ГРАО ни казаха, че две седмици преди сватбата служебните лица от общината щели да ни се обадят и ние вече трябва да сме готови с изследвания и ксерокопия на личните ни карти и тези на кумовете. Май пак навсякъде е различно  crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: август 17, 2012, 16:06:29 »

На нас от ГРАО ни казаха, че две седмици преди сватбата служебните лица от общината щели да ни се обадят и ние вече трябва да сме готови с изследвания и ксерокопия на личните ни карти и тези на кумовете. Май пак навсякъде е различно  crazy
аличка, за кой град това? shok
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #134 -: август 17, 2012, 16:09:54 »

Ами по принцип за Пловдив, но тъй като при нас ресторанта е извън града попадаме в землището на община Родопи.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines