Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 14:19:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Дани-dani81 - 23.09.07  (Прочетена 39685 пъти)
 
лин
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #150 -: ноември 24, 2007, 02:55:15 »

Вероятно малко съм закъсняла с поздравленията,но се надявам цитата,който ще използвам да е стигнал навреме.Това е едно писмо ,писано от бащата на булката към бъдещия зет през далечната 1913година, но съдържа едно от основните правила на брака.
" Скъпи Алсибиаде,
Пиша ти днес,за да пожелая на теб и Леа всичкото щастие,което може да съществува в семейния живот.Нека живеете дълго и щастливо и ако усетите,че за щастието ви са настъпили мрачни дни по време на младостта ви,бъдете достатъчно сигурни в любовта си един към друг.Ако успеете да го сторите,ще можете да преборите всички злини и щастието скоро ще се върне."
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: ноември 24, 2007, 11:42:18 »

Лин, много хубав цитат Bravo Благодаря за пожеланията  air_kiss
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: декември 21, 2007, 20:24:50 »

Днес ни став 3тат месечинка от сватбата, а освен че няма да празнуваме и се скарахме много cray cray cray Много съм нещастна и ми е много мъчно  Плачещо момиче А на всичкото отгоре идват и празници diablo
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: декември 21, 2007, 20:27:51 »

По точно след 2 дни ни става нещо много съм изкукуригала
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #154 -: декември 21, 2007, 21:50:42 »

Мила много добре те разбирам- и ние с милото до тази седмица се карахме постоянно и понякога много жестоко  Girl_hide crazy Направо и аз незнам какво става- май покрай последните дни в годината всички изкукват crazy Има много напрежение в работата преди края на годината и сигурно затова се изострят отношенията ви - а и покрай празниците човек понякога се чувства носталгично и даже неврозно Girl_hide Това е един етап и мисля че скоро ще се оправите и ще спрете да се карате а само ще се радвате на празниците  give_rose twohearts А пък наближава и месечинката и не е задължително да празнувате по някакъв специален начин а да си бъдете двамцата заедно  give_rose heart Пожелавам ти скоро да се успокоите и двамата и да изкарате едни страхотни празници изпълнени с много весело настроение и мигове на нежност  heart heart heart
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: декември 21, 2007, 22:48:17 »

О Веси благодаря че те има smile Мерси мила  Love Много целувки ти пращам heart
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: декември 22, 2007, 19:19:25 »

Хей миличка сега чета и за твоите перипети!Дани сигурна съм,че вече сте се оправили!Ако не сте-скоро сто процента ще забравите за кавгите! @}->--Както казва Веси наистина всички са много напрегнати покрай празниците....особено ако са семейни :girl_wink:Така де-работа,подаръци,подготовка,украса...А и ние жените покрай такива празници ставаме някак особени-очакваме да ни се случи нещо необикновено,вълшебно,романтично и някак сме докачливи,ако не стане точно така!А мъжете кой знае какво си казват "ох....пак ще се дават пари и ще се мрънка за нещо!" 8PТака че спокойно!Нормално е наистина! girl_wink
Желая ти едни вълшебни празници-месечинки и коледни!И дано дадо ви Коледа да ви донесе най-вече мир и топлина в къщи! give_rose
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #157 -: декември 23, 2007, 12:39:34 »

Дани мила честита месечинка- бъдете безкрайно щастливи и влюбени млади хора и нека лошите неща останат зад гърба ви, а оттук насетне ви очаква безкраен низ от хубави емоции и незабравими моменти  give_rose give_rose
Миличка моя няма защо да ми благодариш- нали затова сме тук да се подкрепяме и да си помагаме доколкото можем  give_rose girl_in_love Мерси за целувките и аз също ти изпращам многоооо от мен  heart kiss2 kiss2 kiss2 И  Тони също много добре го е казала, че наистина ние жените очакваме по- специални неща покрай празниците и ако не се случат ставаме докачливи и мъжете ни го знаят това и още повече се изнервят Girl_hide Но накрая всичко минава и остава едно вълшебно празнично настроение  girl_wink Весели празници мила и нека най- съкровените ви мечти и желания се сбъднат покрай тези вълшебни  празници  Christmas tree kiss2
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: декември 23, 2007, 12:43:58 »

миличка честита месечинка много да се обичате да не се карате на тези хубави празници  give_rose @}->--бъдете безкрайно щастливи пожелайте си нещо в утрешната празнична нощ и със сигурна че ще се сбъдне  give_rose give_rose
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #159 -: декември 23, 2007, 13:12:26 »

Дани, поздрави и от мен! Wink.....;-) Весело изкраване на празниците!  give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: декември 23, 2007, 19:24:48 »

Честита месечинка миличка! @}->--И весели празници!!! give_rose
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: декември 23, 2007, 19:46:53 »

Тони, Веси, Мира и Биби благодаря ви за милите думи и пожелания  give_rose Много сте ми готини и добри виртуални приятелки  Bravo Наистина нещата се пооталожиха и днес вече всичко е наред smile Весели празници и на вас  twohearts
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: декември 24, 2007, 14:53:01 »

Честита месечинка Дани!
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: декември 24, 2007, 18:59:17 »

Наталия мерси  kiss
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: януари 23, 2008, 11:04:24 »

честита месечинкааааа give_rose
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines