Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 11:29:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Lillly 08.06.2013  (Прочетена 55265 пъти)
 
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #195 -: юни 12, 2013, 09:18:54 »

Ех, прекрасна булка! Роклята е просто - нямам думи! Много нежна, свежа и пленителна! Flower
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: юни 12, 2013, 09:46:16 »

Лили честито и от мен !!! Good luck Невероятно нежна, стилна и красива сватба, а за булката  give_rose - страхотнааа!
Желая Ви много обич и вълшебство във всеки ден от съвместния Ви живот   twohearts
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: юни 12, 2013, 10:13:39 »

Lillly, честито отново smile

Много красива си била  Girl_hide  Роклята е много нежна, а украшението за коса ти стои страхотно. Прическата е много красива  Makeup  Определено ви е било весело  yahoo yahoo
Вече се радвам, че нашия кум не пие и насила ще му сипем за наздраве само smile

Местата ви са фотосесия са супер, чак ме е яд, че не съм във Варна!

Да си изкарате яко и на медения месец  Sunshine
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #198 -: юни 12, 2013, 11:57:59 »

Лили, първо моите адмирации за вас - прекрасна нежна булка, страхотна двойка. Чудни  Bravo
Много се смях на разказа ти, направо все едно бях там.
Гледам снимките от фотосесията и съм много щастлива - нашият църковен ритуал ще е в Розариума на Екопарка и розите виждам, че са цъфнали  yahoo
Аз живо се интересувам за мнението ти за работата на Акцент - справиха ли се, оправдаха ли ти очакванията и всичко какво то се сетиш.
А Милена Великова много я харесвам - прави чудни снимки. 
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: юни 12, 2013, 15:18:35 »

Много благодаря, отново! Много сте мили всички  give_rose
Наистина много е важно да не се притеснявате и да не обръщате внимание на малките дразнещи нещица. Аз през цялото време бях с нагласата, че нищо друго не се изисква от мен освен да се усмихвам и да правя каквото ми се каже. И така си и стана  good

Noir, розариума е много красиво, в момента е вълшебно място! Много романтично, ритуалът ви ще е приказен! Надявам се да нямате проблем с ходенето до там, имам предвид за възрастните хора. Ако не си ходила по-добре го посети по-рано и ги предупреди да отидат известно време преди уречения час. Разбира се предполагам че знаеш, че входа е 2лв./човек.
Относно работата на Акцент не мога да кажа лоша дума за тях! Доволна съм, казват ти всичко подробно, малко са разсеяни обаче, сякаш  pleasantry Не знам какво се случи, но им бях изпратила схема на масите и имената на гостите, кой къде точно да седне, а когато майка ми е пристигнала в ресторанта са били подредени по съвсем друг начин, т.е. предполагам че не са обърнали внимание на това. Иначе смятам, че добре се справиха с украсата, бутониерите, цветята, букета, украси за чаши, шампанско и т.н. Супер са Wink
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #200 -: юни 12, 2013, 16:14:31 »

Лили, благодаря за информацията - със сигурност ще им обърна внимание на момичетата. Знам, че имахе да подреждат две сватби твоята и една на 9-ти ( знам, защото им звъннах за да се видим) и може и затова да са били по-разсеяни.
Иначе за Розариума си има отделен вход, който не е откъм главния и не се плаща за гостите. Има и паркинг за коли, пътеката е асфалтирана. Влиза се откъм пътя за станциите на Геолог и Нептун.
Охх, днес само си мисля за твоите снимки от там -наистина ще е прекрасно с цъфналите рози.
Дали съм чела по диагонал или не сподели защо втората част на сватбата е била с гафове?
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: юни 13, 2013, 01:04:37 »

Ах, недей, недей, че много ме хваща яд, че не знаех за розариума! Нямах време да проуча въпроса и бая си походихме, но сменихме обстановката на няколко пъти. В парка има езерце, много красиви пътечки, ще видиш, наистина е красиво място за снимки!
Казах за втората част, но не съм "философствала" по темата. Много се надявам в спомените ми лошите неща да избледнеят на фона на прекрасния ни празник!
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: юни 26, 2013, 11:52:02 »

Здравейте, момичетаааа!
Завърнах се от рая.... и вече съм на работа! Искам да ви кажа, че 9 дни до никъде не са blush Искаше ми се да остана повече, но... следващия път biggrin
Много сме доволни от хотела , в който бяхме. Казва се Тусан и се намира на около 7км от Кушадасъ. Води се 4+*, сега се бори за 5-та звезда и може би заради това всичко беше на ниво. Нямам забележки към персонала, яденето и пиенето беше в изобилие, плажа и басейна - супер. Какво друго му трябва на човек ?!?
Успяхме да разгледаме Памуккале и Ефес, и двете места си заслужават отделеното време, особено Памуккале. Такъв природен феномен не е за изтърване.
Пътуването беше с автобус.... разбира се за капак на нашата приказка, на връщане автобусът се счупи, бавиха ни по границите, абе... мина, айде  good
Завиждам на всички, които тепърва ще изживеят сватбения си ден! Сега като погледна назад ми се струва като един миг! Даже мисля, че започнах да позабравям някои неща. Надявам се скоро да излезе филма и снимките, за да мога отново да се потопя в атмосферата на сватбата  pleasantry
Слагам една снимка за поздрав, с гледката, на която се наслаждавахме от терасата си:


* pic.jpg (72.48 KB, 768x576 - видяно 202 пъти.)
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: юни 26, 2013, 13:04:59 »

Лили добре дошла  smile отпочинала и заредена с позитивни емоции  Bravo
Пълно с преживявания е било вашето медено пътешествие  blum За хотелите, в повечето в които аз съм била в Турция са били супер, на мен тази дестинация ми е любима. Невероятно учтиви, усмихнати и услужливи хора са си турците. А Памуккале е невероятно местенце, особено, когато басеините са пълни  Girl_hide
Направо ти завидях, а тя почивката никога не е достатъчна, особено на такова място не ти се тръгва  Wink
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: юни 27, 2013, 15:08:21 »

Ох, да, аз не бях ходила и съм много доволна! Не знам аз ли съм очарована, защото нямам база за сравнение или навсякъде в Турция е просто райско!
Тъй като на връщане автобусът ни се повреди, имахме време да се запознаем с останалите пътници и имаше хора, които не бяха много доволни! Така, че отбелязвам, че при нас беше супер Wink

Сега видях, че ресторант Вентура са пуснали снимки от моята сватба. Искам да уточня, че украсата е от агенция Акцент, а не от ресторанта.
Снимките започват от тук: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151393609551710&set=a.10151358391486710.1073741828.170055001709&type=3&permPage=1
Гледам, че са направили доста снимки, има я даже снимката ни за спомен, кутията за паричките, книгата за пожелания, тортата за кумата и нас как влизаме. Ето една където се виждат даже и чашите!

Всички снимки с любителски камери излизат доста тъмни, за това ще изчакам професионалните да станат и тогава ще ги споделя с вас Wink
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #205 -: юни 27, 2013, 15:17:14 »

Супер се е получило, много стилно и нежно! Така нагледно ми вдъхваш кураж за събота, че момичетата ще се справят с всичките ми капризи  Bravo
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: юни 27, 2013, 15:23:48 »

Noir , не остана!
Всичко ще е супер! Няма да те разочароват, сигурна съм!
По-нагоре бях споделила и снимки от техния сайт: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.591001587597858.1073741828.398614803503205&type=1
Мисля, че са по-добри, нещо светлините в този ресторант са странни.
Пожелавам ти един прекрасен ден! Наслади му се изцяло, защото минава като миг smile
« Последна редакция: юни 27, 2013, 15:25:33 от Lillly » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: юни 27, 2013, 16:02:40 »

Много красиво е било всичко smile
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #208 -: юни 28, 2013, 14:20:29 »

Хей, видя ли че си изкарахте супер и в този хотел smile аз от Турция никога не съм била разочарована, даже колкото пъти ходя толкова повече се влюбвам в нея. И слабото им обслужване е по-добро от нашето тук..

Много красива атмосфера, самата зала е толкова нестандартна и с този покрив и полилеи  heart
И чашите колко са хубави!

Много красива снимка и страхотен подарък. Можеш ли да споделиш как точно се организираха фотографите така, че да я извадят по време на тържеството?

На нас ще са ни "на гости" в нашия град и не знам дали ще можем да го организираме с някое местно фото...малко им нямам вяра...
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: юни 28, 2013, 15:02:30 »

Ами, това с подаръка снимка за спомен се окажа, че е било вече отренирано за моите фотографи. Оказа се възможно тъй като аз наех Милена Великова и асистента ѝ Цанислав. Та след фотосесията, тя избра снимка и я пообработи, сложи я в рамка, на която пише имета и датата и асистента ѝ отиде да ги разпечата някъде. Бройката излезе по стотинки, формата А5.
Всичко беше обсъдено с нас, липсата на асистента въобще не го усетих, а подаръка надмина очакванията ми! Всички много се зарадваха, даже бяха изненадани, че не трябва да плащат за това! Така, че съм с 2 ръце за такъв подарък.
Предполагам, че пак щеше да е възможно дори и да бях наела един фотограф. Това, че е в друг град е малко по-сложно, но след като обясниш какво искаш съм сигурна, че фоторгафите ще измислят нещо Wink

Друг вариант е да говориш с фотографите пред ритуална зала в съответния град, но те са такива специалисти, че после може да не се познаеш, хахахаха. От самия ресторант обикновено също предлагат фотографи с които работят, така че и така може да опиташ  good
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines