Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 07:47:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Голямото пазаруване-кое колко ви струваше?  (Прочетена 264415 пъти)
 
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: май 03, 2007, 10:13:39 »

ами да ти кажа честно, най-близките ни хора се надявам да не го изтълкуват погрешно (а и те са по-близо до всичкото суетене по организацията и ще ни разберат, сигурна съм) колкото до по-далечните роднини - мисля че и на тях ще им е по-удобно, ако получат поканите по-рано. Подготви се за изненади с потвържденията, обаче  nea много от хората не са свикнали да потвърждават, при това толкова рано. Ако си познаваш гостите по-добре, можеш да прецениш на кого кога да дадеш покана и колко време за потвърждение да му дадеш. Предполагам, че родителите ще ви помогнат с тази деликатна задача (аз поне много се надявам на нашите  blush )
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #451 -: май 03, 2007, 10:25:30 »

така като изчетох темата видях че има много разходи и определено ще се надяваме на помощ по организацията, защото тогава и 100-200 лв хвърлени на вятъра ще са ни много те за това пари, за онова пари, главата ме боли като чета само какво пишат момичетата и само записвам на един дълъг списък... Oh my ...
Активен
Vanity
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: май 03, 2007, 14:24:07 »

около 5000 лв /80 гости+ всичко останало/
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #453 -: май 04, 2007, 07:32:39 »

а във всички ресторанти ли е около 20лв, защото гледам вашата сватба е някъде на плажа? crazy

накрая ще направим един коктейл и ще излезе най- евтино, няма да се наяждат за 3 дни я laugh
« Последна редакция: май 07, 2007, 14:14:02 от maria_lakova » Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: май 04, 2007, 08:01:30 »

И това е решение....но при мен никой не го възприе.... cray
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: май 04, 2007, 08:07:12 »

ние също ще се възползваме от идеята за коктейла  good само че не на самата сватба, а за тържеството след нея - с младите  Wink така хем ще ги почерпим и ще се повеселим заедно, хем сумата няма да е главозамайваща  DANCE засега това сме решили, пък то дотогава има още време....  pardon
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #456 -: май 04, 2007, 08:48:33 »

ами как ще го правите след това, пак ще сте си облечени или то ще е веднага след тържеството
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: май 04, 2007, 10:59:41 »

аз съм писала в някоя от темите....на следващия ден след сватбата с половинката заминаваме на "медена седмица" във Велинград. След това, като се върнем, ще съберем приятели и колеги и ще празнуваме с тях. На сватбата ще присъстват само роднини, тъй като не можем да си позволим голяма сватба от финансова гледна точка  pardon така че това е решението за нас. На коктейла няма да сме със сватбените дрехи, но пък който иска да ни види с тях, има снимки  pardon На мен много ми се искаше да събера всички накуп, но за съжаление не всичко се развива по предварителните планове  sad
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: май 04, 2007, 11:09:56 »

ами ти можеш да ги поканиш в църквата и в ритуалната зала, пък после ще се черпите като се приберете от медения месец pardon
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #459 -: май 04, 2007, 13:23:13 »

ами ти можеш да ги поканиш в църквата и в ритуалната зала, пък после ще се черпите като се приберете от медения месец pardon

това ми се струва малко разхвърляно, ама те си знаят, иначе и аз от финансова гледна точка обмислям как ще е по- добре pleasantry
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: май 04, 2007, 13:32:52 »

накрая ще направим един коктейл и ще излезе най- евтино, няма да се наяждат за 3 дни я laugh
Да ви кажа не си мислете,че коктейла или шведската маса ще излизи по-евтино- разликатат да е 100-200лв.,да и това не са малко пари,но ако искаш да ти е всичко наред - намери си ресторант,който да е по-евтин,да си внесете пиенето и готово.Не е нужно да слагаш разни скъпи нещица и готово
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #461 -: май 04, 2007, 14:02:07 »

е то за да излезе по 20лв на човек, определено ние трябва да си внесем пиенето, идеята е дали има изгода, не само да се чудим дали да се стискаме Wink
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: май 04, 2007, 14:08:10 »

ние църковен брак няма да правим, а не ми се струва удачно да поканя гостите само в ритуалната зала.... не съм решила още  pardon но определено не мога да си позволя да ги събирам всички  Cray  200лв не са малко пари, особено в нашата ситуация, така че предпочитам да ги спестя  pardon Относно ресторанта - нашият куверт ще е 20лв+внасяне на алкохол ( без допълнителна такса). Ще се наложи обаче да платим и кувертите на песонала, което за мен е  едно невероятно безумие, но....  nea  Няма да стане както съм си мислила, но нямам особено голям избор  smile
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #463 -: май 04, 2007, 14:43:27 »

това значи ли че персонала вместо да си гледа работата, ще яде и пие на масата beating
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: май 04, 2007, 14:45:30 »

това значи ли че персонала вместо да си гледа работата, ще яде и пие на масата beating


в някои ресторанто наемат допълнително персонал и много ясно освен да им се плаща има и порцион,  и те са хора и трябва да хапнат ,  търчат 5-6 часа по масите !!!!! smile
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines