Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 23:36:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 4 част  (Прочетена 170242 пъти)
 
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #285 -: август 02, 2010, 08:03:50 »

Момичето аз съм леко "късокосместа"  ще бъда с було и си търся фризьорка за Варна smile
препоръки можете ли да ми дадете Wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: август 02, 2010, 10:11:11 »

Във Варненската тема, малко по-назад(юни-юли месец) се изкоментираха и дадоха координати на няколко фризьорки. girl_wink
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #287 -: август 09, 2010, 18:17:40 »

Аз пък си държа да имам бретон настрани, че челото ми е малко височко и без бретон не мога хич да се възприема... Girl_hide Косата ми е под раменете, до сутиена някъде, но е на пластове....Та се чудя дали искам вързана или да съм с права коса (къдрава изключвам)?  crazy
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #288 -: август 13, 2010, 20:37:19 »

Mariaid защо изключваш къдравото? Другия вариант е да си с кок може и ниско долу на тила или по високо, а ето и още едно предложение от мен


* bohemian-wedding-hairstyle-1.jpg (74.04 KB, 224x300 - видяно 4049 пъти.)
Активен
Пламена
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #289 -: август 20, 2010, 12:36:08 »

на мен ми се иска, косата ми да е някак си на една страна. Някоя от вас акое  намерила такива прически някъде... може да ги сподели с мен smile че дойде време да ходя на пробна рпическа, а не знам какво искам  Girl_hide
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #290 -: август 20, 2010, 13:41:37 »

И аз съм се спряла на две в галерията съм ги качила.
Повече ми допада тази без цветето .
и ще бъда с воал smile
Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: август 31, 2010, 09:25:50 »

Здравейте момичета, иска ми се да съм с прибрана коса, но както може да се види от снимките в галерията ми, моята коса не е много дълга. От една от съфорумките видях една прическа която не ми излиза от главата, та въпроса ми е , според вас, тази прическа ще ми се получи ли или да се насоча към резервния вариант, който е с екстеншън и навита коса с цвете от едната страна или с тиара, още не съм решила. понеже съм от малак град и избора на фризиорки е ограничен, а моята ми отговори за прическата с прибрана коса - ми ще видим дали ще стане и как точно, много се притесних. затова се обръщам към вас  pardon


* hayden_panettiere_curly_prom.jpg (54.89 KB, 393x399 - видяно 4478 пъти.)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: август 31, 2010, 09:37:32 »

Яна, моята коса беше до раменете преди сватбата.Първоначално и аз си мислех за подобна на твоята прическа, но не ми се получи, по рпостата причина, че косата ми беше къса и като се начупи става още по-къса от там няма как да придобие този вид.В крайна сметка бях на кок, но малко по-различен.За да се придаде обем на кока, фризьорката ми сложи вутре нещо като гъба, абе получи се де smile
« Последна редакция: август 31, 2010, 10:38:21 от магито » Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: август 31, 2010, 10:13:38 »

Благодаря ти магито,  good,  значи минавам направо на резервния вариант, защото аз не искам кок ... smile
Активен
Пламена
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #294 -: август 31, 2010, 10:18:49 »

ето я и моята пробна прическа.... вече е на лице  danceg
много си я харесвам





малко е рошава тук, но за сватбата ще е направена:))
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: август 31, 2010, 10:56:46 »

страшно много ми харесва  Bravo . и аз си представям нещо подобно. а ще имаш ли було?
Активен
Пламена
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #296 -: август 31, 2010, 11:40:10 »

да, ще има.. дълго е до земята, че и повече
Ще бъде закрепено отдолу под косата и като мине официалната част ще го свалим да не ми пречи.
и понеже на роклята ми има перли, ще си купя и за косата 7 ... ще са разпръснати тук там smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #297 -: август 31, 2010, 12:43:01 »

 iana_apostolova, за моята прическа ще се използва елемент от тази, която си показала  Wink магито обаче е права, че за да стане такава, трябва да се начупи или накъдри предварително, което със сигурност ще отнеме от дължината. Пък и това на снимката е малко далеч от класически кок.
 Ако правилно си спомням, обаче, беше писала, че сватбата ти е май месец другата година? Та ти имаш към 9 месеца! За това време косата ти спокойно може да порастне поне с 9 см  smile Преди 9 месеца моята коса беше малко по-дълга от твоята и оттогава съм я рязала на 3 пъти, а не е от бързо растящите. Единствената разлика е, че е естествено между къдрава и чуплива. На твое място аз бих опитала да оставя косата си да порастне  smile
« Последна редакция: август 31, 2010, 12:45:21 от michelle » Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: август 31, 2010, 13:35:17 »

Здравей michelle , аз прическата от твоите снимки я видях и се влюбих в нея. Моя проблем е, че косата ми от изрусяването и ежедневната преса се къса и колкото и да ми се иска няма как да порасне. За сватбата правилно си разбрала, макар че покрай мен има и други неща и това като дата е така да се каже дет лайна, но това е др тема и  Offtopic ...
и затова исках и съвет от фризиорката дали ще стане, но тя пък изобщо не беше в час, искам да се подготвя по навреме, за да мога иначе да си поръчам коса от англия...
а иначе аз и не искам стандартен кок, тя просто тази прическа и пленяваща така да кажа  smile
Активен
Пламена
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #299 -: август 31, 2010, 14:01:39 »

iana_apostolova прическата, която си си добавила в галерията (русата) е много сладка и ще ти стои добре smile
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines