Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 22:19:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Взимане на булката  (Прочетена 118387 пъти)
 
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: октомври 03, 2007, 23:05:42 »

врата номер две е превзета...е да ама има и трета


* DSC_0087.JPG (93.25 KB, 651x432 - видяно 171 пъти.)
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: октомври 03, 2007, 23:06:43 »

е третата е на трудна... приятелките и шаферките не ме дават лесно DANCE


* DSC_0095.JPG (94.38 KB, 650x432 - видяно 189 пъти.)
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: октомври 03, 2007, 23:09:33 »

е най- накрая успя да отвори вртата... е тук незнаех къде се намирам... изживяването е неуписуемо  girl_in_love


* DSC_0106.JPG (95.88 KB, 903x600 - видяно 181 пъти.)
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: октомври 03, 2007, 23:11:04 »

чаканата прегрътка...искам пак... беше суперрррррррррррррр  Girl_sing


* DSC_0112.JPG (88.84 KB, 723x480 - видяно 214 пъти.)
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: октомври 03, 2007, 23:13:43 »

е най-накрая брат ми  предаде на кума....продаде.... blum


* DSC_0193.JPG (84.72 KB, 384x579 - видяно 203 пъти.)
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: октомври 04, 2007, 06:53:56 »

Kami, вижда се, че е било забавно  Bravo Bravo

kali_gali, аз също бях много против това да идват да ме вземат и, въпреки че част от роднините на мъжа ми, а и от моите също,  ми правиха фасони и подмятания, че това било традиция и т.н. успях да надвия над тях и не дойдоха до нас. Бах казала на мъжа ми, че ако дойде с музика и с други хора, освен неговите родители, аз няма да изляза и оттам нататък да се оправя  laugh laugh laugh а той като ме знае какъв съм инат, когато реша нещо.....  blum а относно роднините - на някои от подмятанията имаше и подобаващ отговор от моя страна, така че се отказаха  pardon Щом не искаш нещо да присъства в "програмата" на ТВОЯ сватбен ден, отстоявай си мнението без да се съобразяваш с приятели, роднини и т.н. Все пак това е ТВОЯТА сватба и тя трябва да бъде приказна за теб самата  Wink И аз съм на мнение, че на сватбата си всеки трябва да прави това, което му допада и което го кара да се чувства щастлив, а не което някой друг се опитва да му наложи  smile Стискам палци да успееш   good
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: октомври 04, 2007, 08:14:38 »

Благодаря ти за подкрепата.Аз също казах,че ако ми спретнат този номер няма да има сватба.Лошото е че има хора от притялите,които не им пука и не е ясно дали ще се съобразят,а точно те са тези които вдигат най-голямата врява.А то милото ми какво да напрани и да казва и да настоява те ако са решили да дойдат ще го направят.Та въпросът е тях да убедиме,че би трябвало да се съобразят с нас.Че даже жената на този ми каза-че ние като не идваме у вас защо изобщо да идваме.Аз защо се скъсах от рев.Това са хора,които се съобразяват само със себе си.За тях сватбата явно е съира преди това.Зачудих се какви извинения да измислям зада ги удебя,но те не имат готов отговор за всичко.Че даже ми мина през акъла да не тръгвам от нас,но не знам от къде.В чудо съм се видяла.Само за това мисля.Нищо друго не ме притеснява.
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: октомври 04, 2007, 08:36:33 »

kami и аз затова говорех. Това е една от най-забавните части на сватбата. Знам, че изживяването е било неописуемо, аз го изживях с две приятелки, а ако ми се случва на мен... heart heart heart Girl_hide cray yahoo
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: октомври 04, 2007, 11:51:46 »

kali_gali сладурче, я не им се впрягай на тези твойте инатливи приятели!  End Вземи седни и поговори с тях, но да им стане ясно, че си много сериозна и не се шегуваш и с равен сериозен тон им обясни, че това е ТВОЯТА сватба и ако те имат намерение да ти я развалят с нещо, което ти не искаш, няма да е никак приятелско от тяхна страна. Попитай ги колко пъти ти им си се бъркала в техните неща и ги накарай да се почувстват малко гузно, че така те притискат. Ами че то на тях трябва да им неудобно да нахалстват така, а не на теб да ти е неудобно да си отстояваш позицията! Хич не ги жали, бъди твърда с тях и накарай мъжа ти също да те подкрепи и да говори с тях!  good Успех и не се предавай!
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: октомври 04, 2007, 12:09:40 »

kali_gali,прочетох за ядовете ти около това дали да те вземат или не. И съм 100% съгласна с prin4ipessa - хич не ги жали. И какъв е тоя лаф "ако не идваме у вас, защо да идваме изобщо" ? Ами ако искат да идват - това си е ВАШИЯ ден и никой и нищо не може да ви казва как да стане. Вие с твоята половинка сте хората, които решават какво и как да бъде. ТЕ трябва да се съобразяват с вас, а не вие с останалите. Извини ме, ако съм била рязка, но се ядосах на изказванията на тези хора.
Пожелавам ти слънчев и усмихнат ден и избърши си сълзите. Всичко ще стане така, както вие го искате!  Friend friends
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: октомври 04, 2007, 19:39:52 »

Благодаря ви за подкрепата.Така съм го намислила и аз.Пък да видиме какво ще стане.Той поя човек ще им каже,въпросът е че те няма да му обърнат внимание.Май варианта е аз да се заема защото те са негови приятели и мен предполагам ще ме вземат по-на сериозно.Освен това ме познават и знаят на какво съм способна...Ще ви разправям как са се развили нещата по тази тема във времето.Отново благодаря за подкрепата.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: октомври 05, 2007, 10:08:00 »

kali_gali напълно те подкрепям и стискам палци да стане така като го искаш good,все пак това си е вашият ден и вашата сватба,трябва да е по ваш вкус Wink
аз преди година като ставах кума булката я вземаха с гайда и акордион,аз гайда като чуя и ... bad и казах на моята сватба няма да има такива глупости,после открих форума,прочетох много мнения по този въпрос,но най-много ме впечтли едни пост(не помня на кого беше) че една булка я вземали без музика и изглеждало като богребение,а милото като ми каза че гайда и той не иска и ще ме вземе с духова музика започнах да се навивам и аз.на самата сватба като чух музиката и видях колегите на милото да свирят и другите да играят хоро ми стана едно таково мило на душата,много се зардвах че съм си промренила мнението на време,на теб може и да ти изглежда сиирджийско,но според мен това си една хубава и весела българска традиция,която създава много настроение.също и ритуала с купуването на булката,ми беше противен,но ако имаш хора на среща които да направят всичко с мярка става чудесно girl_in_love
аз от сърце ти пожелавам приказна сватба,най-важни сте вие младоженците и трябва да си отстоявате исканията за да стана вашата мечтана сватба good
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: октомври 05, 2007, 11:51:22 »

Като казвам,че е съирджийско имам предвид моето лично мнение и не искам да засегна тези,които харесват това.Нали знаете,че на вкус и цвет тавариш нет.Просто на мен не ми харесва.Да не ми се сърди някой...
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: октомври 05, 2007, 12:13:19 »

мила, няма кой да ти се сърди  smile всеки има своите виждания, вкусове и нагласи. А иначе съм напълно съгласна с принчипеса и пламик  good ако наистина са ви приятели, ще се съобразят с вас.
И какъв е тоя лаф "ако не идваме у вас, защо да идваме изобщо" ? Ами ако искат да идват - това си е ВАШИЯ ден и никой и нищо не може да ви казва как да стане. Вие с твоята половинка сте хората, които решават какво и как да бъде. ТЕ трябва да се съобразяват с вас, а не вие с останалите.
подкрепям 100%  good Говори с тях, ако трябва, бъди рязка. Важното е в края на краищата ти и половинката ти да сте щастливи и доволни  good  Аз винаги съм казвала на тези дето много ми се бъркаха в подготовката " Кой каквото иска, да си го прави на неговата сватба. На нашата САМО И ЕДИНСТВЕНО  НИЕ  решаваме какво ще има и какво - не!" Стискам палци накрая всичко да се нареди така, както ти и твоето момче искате и съм сигурна, че сватбата ти ще е приказна и незабравима!  Wink
Активен
nelsan
Ентусиаст
**
Публикации: 66


skype-nelivailo


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: октомври 23, 2007, 15:54:57 »

аз сашто бях против да ме взимат с музика и всичките му там обичаи,но накря се съгласих заради милото.(с уговорката всичко да е с мярка) но трябва да ви кажа че като чух шума когато дойдоха пред blockа ми заподскача всичко.стана голям купон и не съжалявам.даже сама поведох хорото въпреки че съм скарана с тези танци.и вярно имаше много хора които се спряха и гледаха но в крайна сметка това е щастлив повод и не вярвам да са видели нещо ново и странно.

Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines