Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 16:23:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Взимане на булката  (Прочетена 118361 пъти)
 
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: май 28, 2007, 12:46:35 »

И при нас ще има музика,когато ме взимат!!!Аз много дълго се колебаех какво да правим с музиката и преди няколко дни свеки пак ме попита:"Ще има ли музика или не?Какво да правя?" И аз ей така като на шега и казах :"Ами да ще има!"Даже не изчака и следващия ден,а още вечерта отиде и се разбра с музикантите!!!Сигурно се е притеснявала,че пак ще си променя решението!!! :laugh:Но сега вече няма мърдане...ще има музика!!! pardon
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: май 28, 2007, 12:53:01 »

Аз съм за музиката при вземането на булката с две ръце,защото за мен това са едни от най-вълнуващите мигове от цялото тържество.Пък и как ще разбере махалата,че има празник.Клюкарите пак ще са така Oh my ...,приятели и познати така Bravo,а ние DANCE yahoo.
И при нас ще има музика при вземането. Както си казала - да се разбере от всички yahoo
Активен
Bibobibo
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #182 -: май 29, 2007, 09:20:15 »

И аз дълго се колебах за музиката, но май се реших да има. Ще го преживея това със съседите клюкари. Като си помисля от сега как ще са накацали по прозорците и ми става смешно. Абе важното е купон да става, нещо много ги мисля аз нещата.
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: май 29, 2007, 10:04:35 »

Недей да му мислиш много!!!Пък и кога друг път ще те вземат с музика?!?! yahoo
Активен
Bibobibo
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #184 -: май 29, 2007, 10:10:49 »

Така е desislavka. Досега не съм била на сватба без музика при извеждането на булката. Като се замислих да няма музика и някак странно ми се стори, все пак е сватба.
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: май 29, 2007, 10:18:44 »

Абсолютно си права!!!Аз съм била и на сватба без музика като извеждат булката и не че е нещо по-различно/пак има лудница и суматоха/,но друго си е Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: май 29, 2007, 14:42:10 »

Така е desislavka. Досега не съм била на сватба без музика при извеждането на булката. Като се замислих да няма музика и някак странно ми се стори, все пак е сватба.

Хахахаа, не си била на моята сватба!!! Wink При излизането ми нямаше музика, защото нито аз, нито милото искахме!!! Dance Но всеки сам си решава с или без музика!!! good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: май 29, 2007, 15:19:04 »

Bulechka_TS твоето взимане е било уникално! и аз не съм виждала взимане без музика!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: май 29, 2007, 15:40:37 »

Bulechka_TS твоето взимане е било уникално! и аз не съм виждала взимане без музика!
И ние нямахме музика, макар че ни се искаше  Girl_sing
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: май 29, 2007, 15:41:28 »

Bulechka_TS твоето взимане е било уникално! и аз не съм виждала взимане без музика!
И ние нямахме музика, макар че ни се искаше  Girl_sing

Значи и двете сме били с уникално взимане!!! laugh good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: май 29, 2007, 15:44:37 »

Bulechka_TS твоето взимане е било уникално! и аз не съм виждала взимане без музика!
И ние нямахме музика, макар че ни се искаше  Girl_sing

Значи и двете сме били с уникално взимане!!! laugh good
Явно сме уникални pardon  tease макар че си мисля, че има и други булки, които са ги вземали без музика  Girl_hide
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: май 29, 2007, 15:47:56 »

Bulechka_TS твоето взимане е било уникално! и аз не съм виждала взимане без музика!
И ние нямахме музика, макар че ни се искаше  Girl_sing

Значи и двете сме били с уникално взимане!!! laugh good
Явно сме уникални pardon  tease макар че си мисля, че има и други булки, които са ги вземали без музика  Girl_hide

Дааа! yahoo Е, разбира се, че има и други като нас! good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: май 29, 2007, 22:43:54 »

Явно има не само две уникални булки във този форум,защото и мен ме взеха без музика.
Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #193 -: май 30, 2007, 09:09:47 »

здравейте! Имам нужда от вашето мнение и опит! Моята свекърва цъфна снощти в къщи и ми съобщи че тя не трябвало да идва в наште като идват кумовете и мъжа ми да ме взимат.Тя трябвало да дойде направо в съвета със нейната рода.Добре де,не мислите ли че(ако има изобщо такава традиция) по добро впечатление ще направи ако наруши традицията и бъде там,отлкото хората да питат''каде е свекървата'' и да се чудя кво да им обяснявам.

Надявам се на вашите отговори и помощ! heart
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #194 -: май 30, 2007, 09:15:32 »

здравейте! Имам нужда от вашето мнение и опит! Моята свекърва цъфна снощти в къщи и ми съобщи че тя не трябвало да идва в наште като идват кумовете и мъжа ми да ме взимат.Тя трябвало да дойде направо в съвета със нейната рода.Добре де,не мислите ли че(ако има изобщо такава традиция) по добро впечатление ще направи ако наруши традицията и бъде там,отлкото хората да питат''каде е свекървата'' и да се чудя кво да им обяснявам.

Надявам се на вашите отговори и помощ! heart

скъпа,въобще не съм чувала за подобна традиция! diablo
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines