Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 09:17:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предаването "ГОРЧИВО"  (Прочетена 54914 пъти)
 
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: ноември 13, 2007, 13:51:21 »

ее Маслинка браво на вас !!! и ние бяхме в "Горчиво" беше много забавно и Геро е много готин човек, ние бяхме даже чак 4-то предаване и доста поизчакахме !!! за съжаление не спечелихме макар че до последно водоихме заради четката за зъби, но какво да се прави !!! казаха ни че пак ако искаме може да участваме догодина !!!! smile
И ние бяхме така мила Ели и ние участвахме, но загубихме Wink а и бяхме заради шоуто не за това, че непременно трябва да спечелиш, но и ние все назад си бяхме  laugh laugh laugh последни
Заслужава си да опитате, самото предаване е готино и се оказа, че доста познати го гледали, без да казваме че участваме*THUMBS*и ни спукаха от майтапи на следващия ден, а уж били на работа  laugh уж сладникаво било ала-бала, а всички го гледат  pleasantry pleasantry pleasantry
Геро е голям сладур е  Wink и след предаването се бъзикахме и говорихме  smile
Мисля, че нашето предаване беше на 22.10 но да не ви излъжа  crazy /понеделник беше излъчването/.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 13, 2007, 14:01:22 »

Емили май сме се разминали нашите снимки баха на 06.10. и бяхме четвърто предаване следобяд, ако следвам логиката вие сте били 4-то предаване на тази дата но преди обяд така ли е?

и нас ни спукаха от бъзици, а уж всички са на работа ние го гледахме с колегите !!!! а батко му на Румен му звънна да го пита дали ми е купил вече розова четка за зъби !!!! хи их хи их и хи lol)))

а иначе всички казват че е блудкаво и че само се излагат ако отидат !!!! което не е така, беше много весело и забавно !!! smile
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 13, 2007, 14:16:55 »

Ели, може и тогава да беше, доста чакахме до като ни дойде реда, и само си проигривахме разни въпросчета, на като дойде нашия ред ,  laugh laugh нищо  pardon
При нас и в началото имаше проблем с апаратура нещо ли , какво не разбрах crazy както винаги  crazy crazy crazy и после и при нашето заснемане нещо с осветлението, и забавихме май следващите които бяха от 2 или 3ч.
Но си много права всички казват че блудкаво, а изведнъж всички ни гледали.
Дори колеги на мъжа ми го гледали /ний си траехме не казваме  blush /  и той абе нали уж в работно време го дават, а то какво стана... бъзикали го що не знае какъв шоколад обичам Wink   laugh и имало повторение сутрин рано, та и останалите го гледали  laugh
Но беше определено забавно  good
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 18, 2008, 13:59:33 »

А защо така съм пропуснала тази темичка: та да си доида на думата и ние с моя мъж участвахме в Горчиво някаъде април ходиьме и май месец го излъчиха . За съжаления не спечелихме но емоциите са неповторими и само заради тях си залужаваше да отидем. А след това колко ъти ни званха пак да участваме , но вече не ни се ходи трапката е веднъж. Да ви кажа ако искате да отдете го направете няма да съжелявате smile
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 19, 2008, 15:35:37 »

Според мен ще е хубаво ако направят предавания със спечелилите да играят едни срещу други за разнообразие pardon girl_wink
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 06, 2008, 13:29:40 »

Предаване за младоженци, просто емблематично за нашия форум   Wink
Та исках да ви се похваля, че с милото ще участваме, другата неделя сме на снимки, но незнам кога ще ни излъчат  yahoo Нали споделената радост е двойна радост и аз много исках да споделя с вас  yahoo Пък и да попитам някоя от вас участвала ли е? Или ваши познати...Охххх направоооооооо  goody hurrah
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 06, 2008, 14:39:59 »

Браво на вас smile Сигурна съм, че ще ви е много весело. Не съм участвала, но моята фирма по едно време осигуряваше подаръците за победителите и горе долу знам, че поне 1 месец след заснемането се излъчваше. А иначе водещият на предаването утре се жени lol И то в ресторантът, в който е и нашата сватба  tease
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 06, 2008, 15:56:51 »

Ели и Румен участваха миналата година. Ако е на линия ще тише ка е било  smile
Бяха много сладички двамката  twohearts
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 06, 2008, 16:51:11 »

Имаше и доста други наши съфорумци, които участваха, сещам се например за Маслинка, Емили, Ели също. good
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 08, 2008, 11:04:55 »

Момичета нямаше ли и друга такава тема
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 08, 2008, 12:46:25 »

Има!!! girl_wink
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,487.0.html
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: септември 10, 2008, 14:38:00 »

мой колега ходи два пъти и е много доволен, казва че са се забавлявали страхотно и накрая са си тръгнали с награди
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 10, 2008, 20:26:22 »


Съжалявам, търсих, но не успях да намеря и пуснах нова  give_rose give_rose give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: септември 19, 2008, 11:09:34 »

И ние участвахме, но не спечелихме  NO Вярно беше весело, не спечелихме заради глупости  tease Пита ме Геро какъв мъжа ти след брака и аз казвам "по-спокоен", а после Явор "емии по-нервен 100% е това "  funnytooth  И накрая за 25 точки пък Геро ни прецака...  blush Пита ме къде ни е била първата среща и аз му казвам "в едно заведение по пътя за Балкана", и той ме пита "какво точно заведение" и аз казах "мии механа, примерно" (а то това заведение беше кафе, механа, ресторант и всеки си го нарича и до ден днешен със някое от старите му имена) и пита после милото и той "мии в едно заведение до Вратцата (която е на пътя към Балкана)" и като Геро го накара да каже какво е заведението и той "мии ресторант да кажем". И Геро - "съжалявам немога да го приема за верен отговор"  NO при условие че ясно стана дума че говорим за едно и също място  nea
И все пак на 08.10- може да ни гледате сеира  laugh
Активен
Биa'
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


Директор!.......на цирка.


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: септември 29, 2008, 15:46:52 »

ние участвахме в "Горчиво" няколко месеца преди сватбата и спечелихме.Eто линк на който му е интересно ние сме третата двойка Биляна И Христо  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines