Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 02:12:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Lady_sunflower 22.09.2012  (Прочетена 49534 пъти)
 
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #120 -: септември 27, 2012, 23:15:47 »

Момичета да си доразкажа........ може  да прекалявам, но... не ме сдържа  badgirl

В ресторанта всички се бяха настанили. Формация "Глагорци" заедно с гайдаря Добри Рахнев от "Хаджии" и с  водещия Илиян Михов посрещнаха тържествено родителите ни, после нас.  Минахме по  дълго бяло платно под 3 ленти (бяла, червена и синя - всяка със своята символика). Певицата на формацията - Ивелина Димова (невероятно красива сладурка) ни посрещна с толкова красиви и мили думи. Свекървата ни захрани, пихме шампанско (аз бях първа  first first), отчупих и по- голямото парче от погачата. Резултата от менчето - БЛИЗНАЦИ  yea
Поканиха ни да седнем по  местата си и всичко започна  Dance2 drum singer violin Elvis
Булката веднага свали една част от роклята си  (остана по къса рокля), смени обувките си (от токчета минах на тип пантофки)..............  girl_wink girl_wink girl_wink girl_wink пълна промяна  и най- вече готова за танци. Първата песен беше  нежна народна, изпълнена от Пепи Христозова (страхотен силен глас). Това беше единственият момент , в който бях на косъм да се разплача, но ...  не се поддадох  blush blush blush. Следва нашият първи танц. Ще ви пусна клип smilesmilesmile. Ние бяхме репетирали доста . Сгрешихме там, където ни беше uv най - лесно на репетициите smilesmile, но като цяло настроението на хората се вдигна на макс. Всички бяха толкова очаровани. chee chee chee. Толкова ръкопляскания  Bravo Bravo Bravo. Беше приказно. Следваха много хорА и ..... първата изненада за нас  yahoo yahoo. На дансинга с тъпани и български знамена нахлуха формация "Майсторите на танца". Бяха толкова емоционални и темпераментни. Изиграха народен, гръцки и испански танц, както и  руски романси) и това беше подарък от колегите ми от университета smilesmilesmile.  Всички гости толкова им се радваха smilesmile. Сватбата продължи с песни, танци и веселие .... до следващите 2  изненади : едната от формация "Глагорци"  (които цял ден бяха до нас и ни подкрепяха с прекрасните си усмивки) и ни изиграха  шопски и северняшки танц. Прекрасни професионалисти. Не мога да опиша какво е чувството да гледаме приятелите си с най-широките усмивки как се раздаваха за нас. С мъжа ми само се поглеждахме с  толкова вълнуващи погледи.  Другата ни изненада беше  от формация  "Еремия". разбира се в народен стил , но не беше танц, а бяха музиканти със зурни и тъпани, пътували от гоцеделчевския край.  Беше толкова различно и нестандартно, изсвириха ни една  наша любима песен  и още няколко народни.
Момичета, и трите формации са си така да се каже конкуренция, но нашата сватба ги обедини  yahoo yahoo yahoo. Всички те бяха един отбор - бяха обсъдили предварително програмата си, за да не се препокриват едни и същи танци. Толкова сме  ЩАСТЛИВИ, че имаме такива приятели.   Аз не мога да събера думи да опиша  удоволствието и радостта на двама ни (с мъжа ми) за вниманието , което приятелите ни   отделиха. Аз определено не съм от най- красивите булки. Както някои от вас са видяли аз съм с къса рокля , с мноооого ниски обувки (изобщо не приличат на булченски), прическата и грима след 3тото хоро  не приличаха на нищо, но за мен най- важно беше  да мога да танцувам до приятелите си. Аз и сега предпочитам  удоволствието на това какво чувствах в сърцето си всеки път  като се хващахме с мъжа ми до приятелите ни и  всеки път като си казвахме помежду си " това са нашите приятели и това е специално за нас", пред това  да  стоя с дългата рокля и на токчета  или пък да пазя прическата и грима си. Сигурно е имало начин да ги съчетая двете неща , но не успях (на доста снимки в ресторанта май не изглеждам добре, но грам не съжалявам, че не съм се щадила от танци smilesmilesmilesmilesmile Eeager Eeager Eeager )  
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #121 -: септември 27, 2012, 23:16:24 »

Имаше разбира се хвърляне на букет, жартиер . Букета  по- скоро падна в ръцете на кумата, а за жартиера един приятел се  пребори smilesmile. Поомазахме се малко с  тортичката, но кой каквото направи си го изчисти с устни smilesmilesmilesmile blush blush blush blush.  Забавлявахме се до 4:00. С няколко момичета бяхме решили да направим малка закачка на младоженеца. Те  да му върнат ключове (уж от дома му), след като се е оженил, те му връщат ключовете. Тогава аз да стана и да му подаря семейна табелка за вратата на дома ни, но не остана време  от толкова много изненади и затова табелката му я подарих на следващия ден.  Но изпълних друга изненада за него - в сватбения ден рано рано пратих куриер с  орхидея за свекърва ми и с тениска за  мъжа ми  с надпис " Няма връщане назад" + картичка с много калинки. Не знам за вас, но ние като бяхме малки и като си намерим калинка я пускахме с думите "Калинке, малинке , къде ще се оженя?".
 На следващия ден  нямах търпение да видя всички и да си  преразказваме, а и до днес не мога да си оправя апартамента  от опаковки, подаръци и цветя  yahoo yahoo yahoo yahoo (въпреки, че бях казала на приятелите си да не ми взимат цветя. Ние сме в малък апартамент и щеше много да ме е жал да ги наблъскам с кофи и след 2 дни да ги изхвърля).
Това е от мен. Мисля, че малко прекалих с разказите, но вие ще ми простите smilesmilesmilesmile.
От вчера сме на работа и засега няма да ходим на меден/а/и  месец/ седмица/ дни
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: септември 28, 2012, 09:09:08 »

Миличка, много ми хареса твоя различен разказ, начина, по който представи сватбата от другата страна, дано е полезен и за бъдещите булки give_rose Аз вече съм ти го казвала, но пак ще го повторя - ти си невероятна късметлийка и голяма щастливка с такива приятели и съпруг! Бъдете много щастливи и единни, подкрепяйте се!!!
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: септември 28, 2012, 22:03:05 »

След моята сватба не съм срещала др сватба със слънчогледи във форума. Стана ми едно носталгично.
Слънчев семеен живот ти пожелавам!
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #124 -: септември 28, 2012, 22:32:48 »

m0onlight, много ти благодаря за милите думи. Миличка  специален поздрав за теб с нашия първи сватбен танц

Показвам и 4 снимки от фотографа ни
Модератор:Линковете са премахнати по молба на потребителя!
« Последна редакция: октомври 11, 2012, 12:03:50 от gucci » Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #125 -: септември 28, 2012, 22:36:52 »

posum, аз не съм гледала снимки от твоята сватба , но съм сигурна, че е много слънчева. При нас слънчогледите бяха акцент. Много ме радва комбинацията бяло с жълто, а всяко слънчогледче ме кара да се усмихвам. Може ли да ми пуснеш няколко снимки  и от твоята сватба?
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: септември 29, 2012, 07:24:29 »

Танцът ви направо ме разби  Bravo Bravo Bravo.Страхотни стееее  Dance2
А снимкитеее..много красиви сте били  give_rose yahoo
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: септември 29, 2012, 08:42:31 »

Lady_sunflower невероятни стеееее.....вашия танц ме просълзи и усмихна, и просто ме остави без думи  Bravo Страхотни сте! А как танцувате..... Bravo
и с милионерче тотално ме довърши, много добра режисура...браво lol))
колко време ви отне подготовката...а вие май си го можете, особено народните танци lol))
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: септември 29, 2012, 08:46:17 »

Еееее страхотнооо! yahoo Точно такава интерпретация на първия сватбен танц не бях срещала до сега. Браво, много оригинално сте го измислили, а вие сте тооооолкова сладички, че малката грешчица кара зрителите да ви се радват дори повече give_rose give_rose give_rose
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: септември 29, 2012, 10:48:11 »

Аз много харесах частта с валса от "Усещане за жена".
Пускам линк на ЛС.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: септември 29, 2012, 10:49:52 »

мале мн сте хубави и на снимките и на танца
желая ви винаги да сте в такъв синхрон двамата и да танцувате вашият танц в живота  heart с много обич и разбирателство!

вие тренирали ли сте др. танци преди или да сте танцували, мн сте добри  smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #131 -: септември 29, 2012, 10:57:22 »

Sun страхотен танц сте спретнали smile Имате талант и двамата!

Снимките също са ви хубави! Чакаме те на софийска среща (дори съм ти добавила името в цветовете на сватбата) smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: септември 29, 2012, 12:45:35 »

Много интересен първи танц! Аз съм голям фен на този тип танци, които приковават погледите на гостите, а не 5 минути да се въртиш в кръг! Кофтито е, че този тип миксове вече станаха много популярни и им са губи оригиналността. Но при вас се получило много добре!
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: септември 29, 2012, 18:55:58 »

Lady_sunflower, сред многото септемврийски булки съм изтървала да ви честитя и да ви пожелая прекрасен семеен живот! Да сте много щастливи и да се обичате и уважавате цял живот! Прекрасна двойка сте, много сладки, много красиви и изглеждате ужасно влюбени! Снимките, танцът ви, разказът - всичко е супер, а букетът ти е жесток!
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #134 -: октомври 01, 2012, 13:56:54 »

mari_m,  това с "милионерче" трябваше мъжа ми да се кефи, а аз да се ядосам и да искам да го сменят. Но аз бях токова нахилена през цялото време.  Трябваше и на тангото да съм сериозна, но усмивката не слизаше от лицето ми. Иначе ни отне 3-4 седмици (по 2-3 пъти на седмица) репетиции. Не знам дали е малко или много.  А и движенията ни не бяха много правилни 
m0onlight , имаме безброй грешки, не само една  blum blum blum blush Танго и двамата никога не сме танцували. Народни танци танцуваме от няколко години, но парадокса е, че на народната част направихме най-много грешки, което разбира се нямаше никакво значение за нашето настроение smile
Iztre6tqlka  и аз много харесвам снимките на професионалния фотограф, но да ме видиш на другите каква съм sad pleasantry pleasantry badgirl
posum, след народната част, на нас любимото ни е "Усещане за жена". Всъщност точно от там тръгна цялата идея. В началото си мислихме да е само тази песен - уникална smile
_Ezra_Ние с мъжами се запознахме преди няколко години  в един клуб за народни танци. Той вече не ходи (проритет е футболът), но аз продължавам от време на време.
kiwi , най-накрая и аз ще съм госпожа на Софийската среща smile
punk_girl123 , така е - много са популярни този тип танци, но искам да ти кажа, че е голям кеф smile. да не говоря , че в нашия случай научихме 1-2 стъпки от танго и валс, което беше удоволствие за двама ни
flyin, благодаря и на теб за милите думи. И аз си харесвам много цветята Wink. Флористката е уникална

Момичета, искам да ви споделя, че имахмe нестандартен подарък - ваучер за полет с малко самолетче Cessna и в събота летяхме  над Панчаревското езеро, яз. Искър, Самоков, стигнахме до Рилските езера и им се наслаждавахме от високо. Беше супер яко.
С този полет приказката около сватбата приключи.  angel

Много благодаря на всички вас във форума. Тук намерих много полезна информация, съвети и помощ. Надявам се поне мъничко и аз да съм била полезна на някой. Когато си получа снимките от Бони Бонев, може да пусна линк с професионалните снимки. И още веднъж багодаря на всички ви за милите думи
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines