Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 22:28:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за lionelsa!  (Прочетена 18135 пъти)
 
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #15 -: юни 25, 2010, 21:17:44 »

Щях да ти задавам въпроси, но май има по-интересно нещо за обсъждане  beating blum
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #16 -: юни 25, 2010, 21:35:25 »

Започвам само с един въпрос.

- Какво означава новата ти линийка?!  girl_wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 25, 2010, 21:39:39 »

От вчера официално се оженихме  Girl_hide
Активен
mgoranova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 25, 2010, 21:52:43 »

Както казва Бареков: "Имаме новина!"

 Offtopic Сори, че се намесвам в темичката. Офицялно не се познаваме. Повече чета, отколкото пиша във форума. Но такива новини, зареждат толкова положително!

Честито!  give_rose
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 25, 2010, 21:59:29 »

От вчера официално се оженихме  Girl_hide

Абе Нинка това сериозно ли? Кога, как, защо, къде?
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 25, 2010, 21:59:49 »

mgoranova, благодаря много за милите думи give_rose
И как така се намесваш в темата? pardon Тук всеки може да задава въпроси към мен girl_wink

П.П. Много добре се получи съвпадението на горещия стол и "горещата" ми новина sarcastic
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #21 -: юни 25, 2010, 22:01:30 »

 yahoo yahoo yahoo danceg danceg danceg Yes Yes Yes Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа weddingday weddingday weddingday wedding wedding wedding

И тук да ви пожелая цялото семейно щастие на света! Да сте много влюбени, да сте си най-голямата опора, да бъдете най-добрия приятел един за друг, след време няколко дечица да направят вашето семейство още по-задружно и щастливо!!!!!!!! give_rose
Много ви обичаме и аз, и мъжо  kiss2 И ще тропаме хорото, когато му дойде времето  blum


И за да не съм съвсем  Offtopic - Още един въпрос:
 - Как е да си омъжена? (много е хубаво, нали  Girl_hide)
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 25, 2010, 22:02:09 »

Абе Нинка това сериозно ли? Кога, как, защо, къде?

Съвсем сериозно.
Кога? - вчера 24.06 2010 - Еньов ден
Как? - по стандартния за всички начин с подпис blum
Защо? - Защото знаем, че искаме да сме заедно heart
Къде? - Ритуална зала Варна pardon
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 25, 2010, 22:06:47 »

- Как е да си омъжена? (много е хубаво, нали  Girl_hide)

Някак още не сме го осъзнали. Но да, определено започвам да се чувствам малко по-различно и не знам, дали под влияние на емоциите, но Станислав ме обгрижва и ми се радва повече  blush
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 25, 2010, 22:07:56 »

Понеже още съм Oh my ..., забравих да ти честитя  give_rose yahoo И двамата сте напрегръщани и нацелувани! Всичко най- най- ви желая и продължавайте да сте така страхотни Bravo

1.Аз продължавам с въпросите, защо решихте да е така потайно, а не ни каза, за да ти организираме моминско парти?
2 Ще има ли голяма сватба и знае ли се кога ще е?
3. Това ли е най- щурото нещо, което си правила до сега?
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #25 -: юни 25, 2010, 22:13:14 »

 Offtopic Имаш си вече тема  Girl_hide
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 25, 2010, 22:28:57 »

1.Аз продължавам с въпросите, защо решихте да е така потайно, а не ни каза, за да ти организираме моминско парти?

За себе си знаем, че сме се намерили и искаме да остареем заедно. Стигнахме до ожесточен спор, при който аз казах, че ако с времето забременея и още не сме женени, сватба няма да има(не че някога съм искала). А милото скочи, че как така с дете заедно и без сватба. Направо щяхме да се избием *crazy*И стигнахме до извода, че по-скоро бихме преживяли един развод, отколкото в горе описания момент да се избием и да се разделим заради глупост с дете на път. nea

Решихме, че ще се женим, но ако чакаме да съберем пари за сватба, то и 5 години може да минат и пак се връщаме на горе описания спор. После минахме на вариант - само родителите  - 15-на човека. Непосилен разход. girl_impossible Пък и те не са добре финансово, само ще им докараме ужасни притеснения и ако почнат да се намесват и  т.н........абе я тайно, че да да се спестим негативните неща.

2 Ще има ли голяма сватба и знае ли се кога ще е?
Купонът няма да избяга. Обещахме на кума, че ще игра за пилето  sarcastic Тъкмо малките ни племенници и деца на приятелите ще пораснат, за да бъдат шафер(к)и :girl_wink:По-скоро е въпрос на средства, защото сега положението е трудно за рисуване, а близките ни хора не са малко.

3. Това ли е най- щурото нещо, което си правила до сега?
След това да си хвана багажа и да дойда във Варна без да знае никой - ДА.

« Последна редакция: юни 26, 2010, 00:40:36 от lionelsa » Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 26, 2010, 08:08:59 »

Боже, добре че оставих да прочета столчето на Нинка сутринта, а не като станах от сън, за да честитя на Катето патето. Какви работи имало тук. Oh my ... girl_impossible Oh my ...

Отивам да честитя в съответната темичка и да чета разказчето за деня.

« Последна редакция: юни 26, 2010, 08:13:12 от Рени » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 28, 2010, 08:35:39 »

Нинче айде още няколко въпроса smile

1. Кое е нещото което никога няма да ти омръзне да правиш?
2. Обичате ли двамата със Станислав заедно да готвите или нещо друго домашно да правите?
3. Кои са местата на който мечтаеш да отидеш?
4. Ще се научиш ли да играеш сласа?
5. На какво искаш да научиш децата си един ден?
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 28, 2010, 11:25:15 »

Ето и очакваните отговори girl_wink

1. Кое е нещото което никога няма да ти омръзне да правиш?

Да ям ето тези бисквити Преди години още колегите ме майтапеха, че им правя половината оборот на фабриката и да ме били вземали за рекламно лице  funnytooth

Второто, за което се сещам, е това да карам хората да се усмихват. Когато предизвикаш нечия усмивка, няма по-голямо щастие. heart

2. Обичате ли двамата със Станислав заедно да готвите или нещо друго домашно да правите?

Като цяло обичаме да правим нещата заедно, макар по-скоро домакинските задължения да ги разделяме и всеки да се захване с нещо, за да стане по-бързо. Много пъти идва да ми помага, когато майсторя нещо и то по-скоро за компания. Имаме различен начин на мислене и това винаги е успешно, когато се прилага в практическо занимание. Вечер обикновено всеки гравитира около собствения си компютър и дори си пишем по SKYPE  sarcastic

3. Кои са местата на който мечтаеш да отидеш?

Искам да обиколя целия свят. Особено на изток. Да се докосна до култирата им, а не просто с гид, който да ме прекара от луксозния хотел до еди коя си историческа сграда.

4. Ще се научиш ли да играеш сласа?

Налага ми се, колкото и да не ми е в кръвта да танцувам по заучени стъпки, едва ли не. Всички казват, че съмимала талант за това, но аз го правя само заради Станислав. pardon Все пак любовта изисква жертви.

5. На какво искаш да научиш децата си един ден?

Горките ми деца sarcastic Ще израснат в казармена обстановка. Не обичам лигави истории и хора - ще ги науча да бъдат сериозни и в дребните неща. Да спортуват. Да държат на думата. От малки да се научат да се трудят и да знаят цената на хляба. Да могат да остояват мнението си. Да се научат да мечтаят и да не се отказват в преследването на мечтите си. Да се радват и на най-малките неща от живота. Да уважават и приемат различията м-у хората. Да могат да се поставят на мястото на околните. Да съумяват да решават проблемите си преди да са възникнали. Да намират необходимата им информация за всичко. Да четат....... Girl_hide Спирам, че чак аз взех да се плаша колко работи искам funnytooth
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines