Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 01:46:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Рени  (Прочетена 34313 пъти)
 
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #30 -: октомври 28, 2009, 21:39:22 »

Рени,

И на мен ми беше много интересно да чета отговорите ти. С теб може да се обсъдят толкова теми.
 good  good good

Стси, браво за въпросите!  Wink
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 28, 2009, 21:42:15 »

Деничка, радвам се че ти е било интересно да прочетеш размислите на една луда. Удоволствието е мое със сигурност! give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 29, 2009, 12:18:34 »

Аз съм най-доволният човек на земята в момента smilesmilesmile. Много ми харесаха отговорите - как ти тече словото само...

И бих добавила нещо - горкият Дядо Коледа, много има да  Плачещо момиче cray
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 29, 2009, 12:20:39 »

Радвам се, че си харесала отговорите ми. Дано Дядо Коледа не плаче много, че да изпълни поне желанието ми за бонбони с крем Щастие.  girl_wink
« Последна редакция: октомври 29, 2009, 12:47:13 от Рени » Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 29, 2009, 12:39:27 »

Ще говоря с него, ако трябва ще му попивам сълзичките, ама няма да се оставим да не изпълни желанията smile

Аз нали си нямам работа тия дни и реших да ти направя изненада...Затвори очи...Вдишай глътка чист въздух за освобождаване на съзнанието...Отвори очи...
Изззнннеенннааадддааааа:

1. С дълга или с къса коса? Брюнетка или блондинка?
2. Разкажи любим твой виц!
3. Вярваш ли, че такива неща като девизи могат да помагат в трудни моменти?
4. Вярваш ли? В какво/кого?
5. Ако утре ти кажат, че трябва да заминеш на дълго пътуване кои 5 неща ще вземеш със себе си? Защо?
6. Подтикната от последния ти отговор бих искала да те питам - имаш ли Истински Приятели? Какво трябва да притежава човек, за да получи тази титла? А реални врагове?
7. Кой е най-ценният за теб комплимент, който си получавала? От кого?
8. Можеш ли да разказваш приказки? Коя ти е любимата?
9. Каква зодия си? Мислиш ли, че това има значение за характера на човек?
10. Коя е любимата ти БГ песен? А от чуждестранните?

 tease  postman
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 29, 2009, 20:13:52 »

Стаси, благодаря за въпросчетата. За мен е комплимент, че се интересуваш от моята скромна личност.

1.С дълга или с къса коса? Брюнетка или блондинка?
Дългокоса, умна, светло кестенява, т.е. АЗ blush
2. Разкажи любим твой виц!
Един мъж, качвайки се в колата си чува глас:
- Внимавай, пиян шофьор се задава. Мъжът се стреснал и се дръпнал от колата и покрай него профучала кола, която се забила в съседното дърво. Човекът се поогледал качил се в колата си и отпрашил.
След малко пак чува глас: Мини в лявата лента, ще падне тухла.
Човекът минал в лявата лента и до него паднала тухла.
Така гласът му говорил през цялото време докато той шофирал.
Пристигайки пред вкъщи той попитал: Кой си ти?
- Аз съм вътрешния ти глас.
- А, къде си?
- Погледни в огледалото за обратно виждане и ще ме видиш на рамото си.
Човекът погледнал в огледалото и видял едно малко човече, взел го в дланта си и го погледнал в очите. След, което го притиснал с другата си длан и възкликнал:
-Твойта кожа дребосъшка, а къде беше като се жених.
3. Вярваш ли, че такива неща като девизи могат да помагат в трудни моменти?
Човек може да си помогне сам, но в повечето случаи народопсихологията е такава, че ни трябва мото, лого или израз, който да ни мотивира. Аз лично се водя само от своите желания. Има едни израз, който много ми харесва, хрумна ми преди години „Не е важно да е винаги хубаво, важно е да е различно от обикновеното!”
4. Вярваш ли? В какво/кого?
Да, вярвам. Вярвам в силата на природата (някой й казват на тази сила Господ, но за мен е природа), в себе си, в семейството си и в малкото приятели, които имам.
5. Ако утре ти кажат, че трябва да заминеш на дълго пътуване кои 5 неща ще вземеш със себе си? Защо?
Хубави книги, за да минава времето по-бързо, Иво (ако може да мине за нещо)-защото е най-добрия спътник, дискове с хубава музика, малко дрехи, кибрит. Ако ми кажеш какво точно ще е пътуването може и по-конкретна да бъда.
6. Подтикната от последния ти отговор бих искала да те питам - имаш ли Истински Приятели? Какво трябва да притежава човек, за да получи тази титла? А реални врагове?
Приятели имам няколко, но немога да кажа дали всички са истинска. Имам едно семейство приятели казват се Даниел и Даниела, тези двамата сладури са ми били опора в доста трудни за мен моменти и продължават да са до мен, както и аз до тях. Слагайки си ръката на сърцето мога да кажа, че това са моите истински приятели за момента. Има други, с които все още не сме изпадали в ситуации, в които трябва да си бъдем опора, но пък съм сигурна че нещата могат да се получат както трябва. Какво трябва да притежава човек, за да заслужи титлата, мой приятел. Първо не мисля, че това е титла, защото аз съм нормален човек с две ръце, два крака и т.н. Единственото, което искам е хората, които искат да са мои приятели да не се опитват да ме използват като кошче за душевните си отпадъци. За врагове незнам дали имам. Сигурно имам, ама не са се разкрили. Ти да не искаш да си ми враг. 
7. Кой е най-ценният за теб комплимент, който си получавала? От кого?
Най-ценният комплимент. Немога да отговоря еднозначно. Комплимент за мен е наградата, която получих от Община Нова Загора за безпристрастното отразяване на спортния живот в общината и Приз „Веста 2008” в категория „Журналистика” за принос в развитието на културния живот в община Нова Загора, връчвана от настоятелството на читалище „Диньо Сивков” в града.
Ценни за мен комплименти получавам и от Иво, което много ме радва, защото това за мен означава, че съм обичана и уважавана съпруга.
8. Можеш ли да разказваш приказки? Коя ти е любимата?
Да, мисля че мога да разказвам приказки, но ако се сетиш, задай ми този въпрос след няколко години, ако децата ми заспиват докато им разказвам приказка, значи съм добър разказвач. Има много приказки, които харесвам, но една ми е най-близка до сърцето – Славеят и розата на Оскар Уайлд.
9. Каква зодия си? Мислиш ли, че това има значение за характера на човек?
Зодия Риби съм, но според мен не зодията определя характера. Както много често обичам да казвам - Аз може да съм зодия риби, но не съм шаран, а пираня, така че внимавайте!
10. Коя е любимата ти БГ песен? А от чуждестранните?
Това е любимата ми българска песен
http://www.youtube.com/watch?v=UlrqYTN5bnY
А това е любимата ми чуждоезична песен
http://www.youtube.com/watch?v=ee3iuhJaA6A&feature=related
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 30, 2009, 12:04:51 »

Благодаря за отговорите - беше ми интересно да прочета всичко smile

п.с. Добре дошла в клуба на пираните smilesmilesmile
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: октомври 30, 2009, 12:12:25 »

Благодаря за топлото посрещане в пиранския клуб give_rose
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 30, 2009, 18:16:38 »

Редно ли е да се намърдам и да изкажа възхищението си -четох и се смях от сърце, после пък си поплаках от душа откривайки себе си в някои от отговорите ти, което показва колко малка е вселената и как дори и да не познаваш някого лично ,той може да се превърне в твоя сродна душица
 А на Стаси-свалям шапка и се покланям пред оригиналните въпроси  Bravo
Аз мъдрих въпроси, но ми идва на ум един -незная по правилата ли е да задам само един въпрос, а и от толкова оригинални питания незнам дали до някъде не се повтарям но  blush
Какво би направила ако утре се събудиш на 16 години и трябва отново да изживееш живота си до днешният ден-ще промениш ли нещо, какво, ще искаш ли да познаваш същите хора или коренно ще промениш светът си ?

Всъщност, айде и още нещичко да питам  blum

Опиши твоят свят и живот с три думички   Girl_hide
« Последна редакция: октомври 30, 2009, 19:40:48 от Ani » Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 30, 2009, 21:33:40 »

Какво би направила ако утре се събудиш на 16 години и трябва отново да изживееш живота си до днешният ден-ще промениш ли нещо, какво, ще искаш ли да познаваш същите хора или коренно ще промениш светът си ?
Много труден въпрос. Ако се върна на 16 години ще трябва да преживея смъртта на баща си отново, а това никак не ми харесва, но от друга страна ще живея отново с него. Ако можех да променям света, около себе си това ще е единственото, което ще променя. Баща ми да е жив. Ти много добре разбираш, това за което говоря. иначе ще се омъжа за същия човек, ще имам същите приятели и ще работя същата работа.

Опиши твоят свят и живот с три думички   Girl_hide
Немога с три думи, много е сбложен моя свят, но бих го определила така - Водовъртеж от емоции, страсти, чувства, разочарования и любов.

Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 30, 2009, 21:38:38 »

Миличка, силно се надявам да не съм те натъжила с този въпрос-да аз наистина най-добре те разбирам, но замисълът на въпроса ми наистина беше друг-още веднъж извинявай !
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 03, 2009, 19:32:47 »

Може ли малко място и за мен да позадавам въпросчетаааа? blush

1.Какво ти е личното мнение за мен?
2.Мислиш ли,че изневярата е повод за раздяла?
3.Когато се скарате със съпругът ти,кой отстъпва първи?
4.Консултираш ли се със съпругът ти преди да направиш нещо?
5.Егоистка ли си?
6.Каква беше като малка?
7.Мислиш ли,че съпругът ти би ти изневерил някога?
8.Как се обръщаш към своята свекърва?
9.Имаш ли приятелки във форума?

Надявам се да не съм те затруднила! blush
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 03, 2009, 19:49:31 »

Хайде и аз вече да си задам въпросите, че наистина отдавна ми се искаше да го направя blush
 1. Импулсивна или дипломатична?
 2. Какво би помислила за човек, който не те гледа в очите като разговаря с теб?
 3. А ти правиш ли го?
 4. Мислиш ли, че човек се променя?
 5. Какво значи добър приятел?
 6. Сънуваш ли цветно?
 7. Според теб каква е разликата между мечта и цел?


Имам и още, но ако може да ми отговориш първо на тези give_rose give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 04, 2009, 08:50:28 »

Роси, ето и отговорите. Снощи беше много късно като ги видях и неможах да отговоря, но затова сега го правя.

1.Какво ти е личното мнение за мен?
 laugh laugh laugh Малка тарикатка. Къде ги дават тези да ме питаш такива неща.  diablo Ама ще ти кажа, мисля че си сладурана и приятен събеседник. И да знаеш, че един ден ще ти го върна този въпрос.
2.Мислиш ли, че изневярата е повод за раздяла?
Сега ще звуча като пенсионерка, ама да мисля го. В моето семейство никога не е имало изневери и скандали заради чужди мъже или заради чужди жени и май това за мен е правилното.
3.Когато се скарате със съпругът ти, кой отстъпва първи?
Отстъпва този, който е сгрешил. В смисъл ако аз не съм права аз се извинявам, ако той не е прав и се скараме той се извинява.
4.Консултираш ли се със съпругът ти преди да направиш нещо?
Не. Консултирам се с него, само когато трябва да направя нещо, което касае семейството и дома ни. Ако трябва и за работата си да се консултирам няма да ни стигат безплатните минути на GSM – ите, които имаме един към друг. 
5.Егоистка ли си?
Незнам дали съм егоиска. Това трябва да го кажат другите хора, но като се замисля май в известна степен съм. Ще ти дам един пример. Преди години като бях още тийнейджърка, щото сега към пенсия отивам. Имах една приятелка, която си купуваше всичко каквото си купувах аз. Особено дрехи, като ме видеше с нещо ново и се започва, от къде го купи, за колко го купи и хоп – цоп на другия ден и тя със същото. И ставахме като нощни шкафчета, особено като ходихме на дискотека беше много тъпо. Еднакво облечени, като все едно са ни изкарали от някой затвор и всички сме с раираните костюми. Накрая взех да я лъжа и да не й казвам кое от къде съм си купила. Ако това е проява на егоизъм значи съм била егоистка. Но сега като и купувам нещо непременно купувам нещичко и на мама и Иво, особено ако е нещо сладко.
6.Каква беше като малка?
Ако става дума за външен вид бях пухкава и къдрокоса. Мисля, че бях послушно дете. Нямам спомен да съм направила някаква голяма беля и да са ме били заради това. Веднъж майка ми ме наби, ама то не беше, защото бях виновна, а защото бях в нейната група в детската градина и за да не набие едно момченце, което ми притисна пръстите с вратата на шкафчето ми, в което стояха дрешките ни, и аз писнах, защото ме заболя наби мен. И аз й казах „Само неразбрах, защо ме наби.” И от тогава не ме е тупала по дупето. Абе бях си послушно дете, никой не се е оплаквал от ме. Аз от малка съм като книжен плъх, четях книги, ходех на уроци по пиано, в приложен кръжок. Така, че не ми е оставало много време за магарии. 
7.Мислиш ли, че съпругът ти би ти изневерил някога?
Незнам, той знае моето мнение за изневярата и че ще доведе до крайна брака ни и мисля, че няма да го направи. А и той самия преживял изневери и се е чувствал доста кофти, в крайна сметка сме се събрали, за да имаме семейство, а не да го разваляме. Това е моята гледна точка, на това какво може да се случи, за неговата и за това дали ще ми изневери ще го питам и ще ти кажа.
8.Как се обръщаш към своята свекърва?
Никак, аз не се виждам с нея. За две години и половина, от както се събрахме с Иво дали сме се видели пет пъти. Нещо не се разбрахме, още от самото начало, но това е дълга, дълга история. Не сме първите, няма и да сме последните.
9.Имаш ли приятелки във форума?
Да, имам приятелки във форума. Мисля, че те си знаят кой са.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 04, 2009, 09:11:09 »

Муцка, ето и отговорите на твите въпроси. Дано съм била изчерпателна.  give_rose

1. Импулсивна или дипломатична?
Ооооо, много зависи от ситуацията и от това, което трябва да постигна. Доста често покрай работата ми ми се налага да съм дипломатична, но в личния ми живот и  семейството понякога съм доста импулсивна. Незнам дали едни ден няма да съжалявам за това. Сватбата ми също беше импулс. Омъжих се за човек, когото не познавах. Така, че съм смесица от двете.
2. Какво би помислила за човек, който не те гледа в очите като разговаря с теб?
Бих помислила, че ме лъже. Това е първото, което ми минава през ум всеки път когато говоря с някой и той не ме гледа в очите. Много рядко ми се е случвало някой да говори с мен и от неудобство да не ме гледа в очите. Най-много се дразня, когато правя интервю с някого или просто ми дава подробности за мероприятието, на което сме да си върти очите във всички посоки, но не и да поглежда към мен.
3. А ти правиш ли го?
Ако не искам да говоря с някого просто не го правя. Но да не го гледам в очите или поне към него, докато той си блее някъде не ми се е случвало. Случвало ми се не по време на мероприятие, докато записвам събеседника си с диктофона, да погледна на страни, за да си направя снимки на събитието. Но в живота това е най-омразното ми нещо. Като не ти се говори с мен просто не го прави. Това е.
4. Мислиш ли, че човек се променя?
Да. Мисля, че се променя стига да има желание да го направи и да е разбрал че целта си заслужава промяната.
5. Какво значи добър приятел?
Добър приятел е онзи човек, който е д теб не само в радостни, но и в тъжни моменти. Не ти е приятел, само защото ти можеш да му помогнеш в определен момент. Онзи човек за когото знаеш, че да му се обадиш в два през нощта и му кажеш, че имаш проблем или просто се е случило нещо страхотно, няма да реагира „Защо ме събуждаш в два през нощта, не можеше ли да ми го кажеш сутринта?” Има още за приятелството и приятелите в отговорите на въпросите на Стаси от октомври 29, 2009, 20:13:52, можеш да видиш там, за да не се повтарям. 
6. Сънуваш ли цветно?
Незнам, май не ми се случва да помня сънищата си.
7. Според теб каква е разликата между мечта и цел?
Постижимостта на едното и на другото. Доста рядко мечтите ми са се превръщали в реалност, но за сметка на това доста често си постигам поставените цели.

Благодаря за въпросчетата! give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines