Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 13:36:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Рени  (Прочетена 34416 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« -: май 29, 2009, 20:21:39 »

Айде сладурке, дойде и твоят ред smilesmilesmile
Заповядай на това удобно и "горещо" столче и да те мятаме  blum Wink blum



Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 29, 2009, 20:25:08 »

А ето и моите въпросчета:

1. Какво е за теб семейството?
2. Страхуваш ли се от самотата?
3. Обичаш ли да ти дават съвети?
4. Обичаш ли да си сред много хора?
5. Кой ден от живота си винаги ще помниш?
6. Кое занимание ти действа най - разтоварващо?
7. Каква е била най-голямата ти радост?
8. Опиши един твой ден.
9. За какво крадеш време само за теб?
10. Коя е била най-голямата провокация в живота ти?
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 30, 2009, 10:17:34 »

Благодаря много момичета, за оказаната чест. Надявам се това, което прочетете да ви е интересно. И да разберете нещата, които ви интересуват за мен.
1. Какво е за теб семейството?
Аз винаги съм се възхищавала на моите родители, за тяхната обич и разбирателство, за това какво семейство са. За мен семейството е оня пристан, който ме кара да се чувствам спокойна, обичана и щастлива.

2. Страхуваш ли се от самотата?
Не познавам човек, който да не се страхува от самотата. И аз се страхувам. Но винаги ще съм й благодарна на самотата за едно нещо - срещна ме с моя съпруг. Никога няма да забравя първата му реплика към мен, когато ме видя на откритата тераса на хотела-"Тъпо ли ти е или си самотна?". Е аз реагирах малко остро и неочаквано за него "Това, че съм сама не означава, че съм самотна.", но истината е, че тогава бях и сама и самотна. Човек може да е сам и да не е самотен, може да е сред много хора и да се чувства самотен. Имала съм такива моменти и се плаша от тях.

3. Обичаш ли да ти дават съвети?
Приемам съвети само в работата си и то от шефовете и хората, които се занимават повече време с това, което аз работя в момента. Човек винаги има какво да научи. Не приемам съвети за това, как да се грижа за семейството си, за външния си вид и за облеклото си. Много обичам да използвам в такива случаи репликата на майка ми "Приемам съвети във формата на пари" DANCE

4. Обичаш ли да си сред много хора?
Обичам е силно казано, но ми харесва. Работата ми е такава, че е свързана с общуването с много хора. Аз съм свикнала с това. Харесва ми да съм в компания с приятели, да излизаме и да се забавляваме.  danceg danceg danceg За съжаление ми остава много малко време за това и съм малко виновна пред тях.  Girl_hide

5. Кой ден от живота си винаги ще помниш?
Има доста ни в живота ми, който ще помня. Има добри има и лоши. За съжаление това е живота. Но ще ти кажа само част от хубавите дни - денят когато започнах работа като кореспондент на Дарик, денят когато срещнах съпруга си, денят на сватбата ни, денят когато получих първата си награда за журналистика, денят когато получих приз "Веста" за принос в развитието на културата в община Нова Загора. Ще ти кажа и един тъжен, за да не си мислите, че съм много щастлив човек - денят когато баща ми почина.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 30, 2009, 10:18:37 »

Малко се поувлякох с писането. Другия път ще съм по-кратка. Girl_hide

6. Кое занимание ти действа най - разтоварващо?
Срещите с приятели  Dance, разговорите с Иво twohearts gu6 twohearts и майка ми  Momy- това ми действа разтоварващо на живо. Разтоварващи са ми и срещите с вас  yahoo - момичетата от форума, в който си говорим и тук и по скайп.
Преди разтоварващо ми дейтваше и готвенето, когато имах повече време и можех да си правя много експерименти, сега просто приготвям вечерята.  cook

7. Каква е била най-голямата ти радост?
Мисля, че тя предстои!!!  Girl_hide girl_wink  danceg

8. Опиши един твой ден.
Имам различни дни. Едните са: От сутринта се въртя в къщи - ставане, пиене на кафе, четене и писане във форума, после ако имам готвя, чистя, пера, простирам, събирам прането, но ако е хубаво времето на вън зарязвам всичко и заминавам на кафе с приятелки. Вечерта когато Иво се върне от работа съм с него, говорим си на кой как му е минал деня. Любимото ми време е когато двамата отидем да пазаруваме и да приготвяме вечеря. Рядко ни се случва, затова и обожавам тези моменти. След вечеря гледам малко ТВ, после малко скайп с приятели, форум и сън. Другите ми дни са: работа,  cray, работа,  crayangry , angryangry , работа, работа и така до безкрай. В един момент имах и доста репетиции всеки ден поне по една, коетосъщо ми отнемаше от времето и съм имала такива дни да пиша до 2-3 през нощта, когато за един ден са се струпали 20 неща, а и немога да си зарежа и семейството и сутринта ставам в 6, защото има заседание на Общинския съвет.

9. За какво крадеш време само за теб?
За това да съм просто Ренета, съпругата на Ивайло Иванов.  Girl_hide А не момичето, което познава повече от половината град, покрай работата му.  girl_wink Крада време, за да се видя с кумата на четири очи и да си поговорим по женски. pardon

10. Коя е била най-голямата провокация в живота ти?
В интерес на истината много се затрудних с отговора на този въпрос.  crazy crazy crazy За щуротии се сещам 1001, ама за провокация не се сещам. Може би тя предстои, затова не се сещам за нея. pardon

Голямо писане падна, ама дано съм ти отговорила обстойно и си разбарала част от нещата, които искаш да знаеш за мен.  Flower
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 30, 2009, 10:45:18 »

1. А коя е била най-голямата ти щуротия? blum
2. Какво харесваш и какво не в Иво?
3. Кого от известните личности по целия свят не само в България би искала да интервюираш? (ебаси думата дано съм я написала правилно  sarcastic )
4. Как се виждаш след 10 години?
5. Какво е за теб приятелството?
6. Вярваш ли в хороскопи?

Това е за сега че още ми е сънено, но си запазвам правото да те "изпържа" пак  Wink
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 30, 2009, 11:01:42 »

Рени, мила, хайде и от мен малко туристически въпросчета  blush :
1. Кое място по света искаш да посетиш и защо?
2. Къде обичаш да прекарваш отпуските - в България или навън, на море или на планина?
3. С корабче или със самолет би предпочела да пътуваш? Или може би личната кола?
4. Екскурзия или почивка на едно определено място предпочиташ?
5. Кое е най-романтичното място, на което до сега сте били с Иво?
6. Западните или източните страни те привличат повече?

Хайде, стига толкова туризъм, по-нататък и друго  give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 30, 2009, 18:41:52 »

Гери, благодаря ти мила за въпросчетата. Доста се поизпотих преди да започна да пиша по тях.

1. А коя е била най-голямата ти щуротия? blum
Имам няколко запомнящи се щуротии - Боядисвала съм си косата в морковено оранжево и ярко розово. Но най-голямата щуротия, която извърших напоследък е брака ми. Не се оплаквам, но за три дни да се омъжиш е щуротия.

2. Какво харесваш и какво не в Иво?
Харесвам в Иво това, че не може да бездейства, не се оставя на случайността и се отнася добре с мен, обича ме и ме уважава.
Не харесвам това, че от време на време превръща хола в работилница и след това аз трябва да чистя.
В общи линии си ми е добро момчето. Ако няма случки, в които да ме нервира, няма да ни е интересно.

3. Кого от известните личности по целия свят не само в България би искала да интервюираш? (ебаси думата дано съм я написала правилно  sarcastic )
Ако ми беше попитала преди няколко години щях да ти отговоря майка Тереза. Исках да направя интервю с известната журналистка Божана Димитрова, която беше известна с репликата "А сега "Полегнала е Тодора" за всички, които я пожелаха" sarcastic, направих го. Сега исакм да направя интервю с Фидел Кастро, за да разбера какво е да си толкова години начело на една държава и хората да те боготворят. От българските известни личности има много хора, които искам да срещна. Да си призная честно най-съкровеното ми желание е един ден да мога да попитам Митко Щерев "Как се роди песента "Скъпа моя, скъпи мой", която е от едноименния филм и защо точно Милица Божинова и Илия Ангелов я изпълняват?". тази песен бе нашия първи сватбен танц и много я обичам.

4. Как се виждаш след 10 години?
В личен план се виждам майка на поне две деца, ако не и повече. Все още обичана и уважавана съпруга.
В служебен план се виждам все още журналист, добър надявам се, който е реализирал своите планове.
След 20 години се виждам собственичка на спортен вестник. funnytooth  ROFL funnytooth

5. Какво е за теб приятелството?
Приятелство е онова отношение между хората, което се гради много трудно, а се убива за един миг. Мога да кажа, че съм верен приятел и искам същото от другата страна. Много мразя приказки зад гърба. Ако имаш нещо да го казваш, кажи го на човека, а не след като той си тръгне. Както пее Георги Христов "Нямам нужда от много приятели. Стигат ми двама-трима.

6. Вярваш ли в хороскопи?
Чета ги, за да знам кога ще пукна. Досега не е имало такова нещо в хороскопа ми. За жалост на враговете ми. Вярвам в астрологията, но не и в хороскопите по вестниците. Аз съм зодия Риби, но това не означава, че съмшаран, защото съм лошо хапеща пираня.

Дано съм била изчерпателна и ти е било интересно. give_rose И можеш да ме пържиш колкото си искаш. Само малко ми е странно, аз да съм от страната на отговарящия, а не на задаващия въпроси.

« Последна редакция: май 30, 2009, 18:47:27 от Рени » Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 30, 2009, 19:13:46 »

Бубка, с удоволствие ще ти отговоря на туристическите въпросчета.

1. Кое място по света искаш да посетиш и защо?
Искам да отида в Тибет, защото ми е интересна културата там.

2. Къде обичаш да прекарваш отпуските - в България или навън, на море или на планина?
Рядко имам време за отпуски и когато има време за такава правя ремонт вкъщи. Последните два пъти така се случи, третияпът като излязох в отпуск се омъжих. Но на въпроса ще ти отговоря така. Обичам да ходя на море, но само да се разхождам вечер, тогава когато няма хора по плажа. Предпочитам почивката напланина. Тази година съм си запланувала да отидем в едно родопско село Чепинци. майка ми има приятелка там и е голяма красота и спокойствие.

3. С корабче или със самолет би предпочела да пътуваш? Или може би личната кола?
Предпочитам да пътувам със самолет. Искам да видя света от високо. На корабче ме е страх, защото в предишен живот съм била удавник. laugh Що се отнася до личната кола, това е най-удобното пътуване. Спираш итръгваш когато ти се иска. Не се съобразяваш с полети, връзки, прехвърляния. Не те е страх, че ще ти загубят багажа и ще се окажеш на важна среща без бикини или сутиен, просто защото са били в изгубения куфар.

4. Екскурзия или почивка на едно определено място предпочиташ?
За предпочитане винаги е почивката. Обичам екскурзиите, съпроводени с пикник  в планината. Определено имам едно предпочитано място за почивка - щего разбереш в отговора на следващия въпрос.

5. Кое е най-романтичното място, на което до сега сте били с Иво?
Аз съм романтична, той е прагматичен. Ходим на места където ни харесва и на двамата. Най-романтичното място, на което сме ходили - хотела, в който се запознахме, година след запознанството ни.
Надявам се в следващите години да намерим повече време за романтика извън къщи.

6. Западните или източните страни те привличат повече?
Източните страни ме привличат повече. Винаги съм искала да видя първите лъчи на слънцето.

Бубка, ако ти хареса в хотела за медената ви седмичка, можем да отидем там. Сигурно е много розантично. Поне по снимката така изглежда. give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 30, 2009, 19:53:35 »

Рени, мерси за искренните отговорчета  give_rose give_rose give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 01, 2009, 08:06:49 »

Мой ред е  yahoo tease

1. Защо журналистика, а не нещо друго?
2. Как се реши да си останеш в родния си град, а не отиде в някой по-голям?
3. С какво те спечели Иво?
4. Кое е любимото ти занимание когато нямаш работа?
5. Кой е най-добрия журналист в България в момента според теб?
6. Какъв тип журналистика искаш да правиш?

Айде стига толкова за сега.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 01, 2009, 10:19:59 »

Рени, благодаря много за отговорчетата  give_rose
Много е хубав този хотел  girl_wink
А за този, който ние сме избрали - дано всичко е наред и да бъде хубаво - обещавам да разкажа  good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 01, 2009, 10:28:56 »

Хайде честит стол и от мен и започвам с първата серия въпросчета.
1.Спомняш ли си сънищата си.
2.Имаш ли тайни от съпруга си.
3.Кое е любимото ти ястие.
4.А ястието което обичаш да приготвяш на мъжа си
5.Обичаш ли да пътуваш
6.Кое е най красивото място на което си била
7.Ако имаш само 5 лв в джоба какво би си купила
8.Коя е любимата ти дреха
9.Какво би простила и какво не
10.Кой жест на Иво досега те е разчуствал и трогнал най много
11.Какво би променила в себе си
12.Какво би променила в съпруга си

Айде засега толкова а после пак ще питам.Няма да се разминеш с толкова малко въпросчета.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 01, 2009, 12:39:33 »

Маги и Гури, благодаря ви за въпросчетата. Днес ми е малко зает деня и нямам време да седна да ви отговоря, но тържествено обещавам тази вечер може да е в два през нощта да го направя. Не ми се иска на другите момичета отговарях толкова обширно, на вашите въпроси да не е така. Благодаря ви за разбирането. Много целувки и прегръдки от мен. give_rose
Активен
Armanii
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 181



« Отговор #13 -: юни 01, 2009, 13:29:33 »

Честит стол и от мен с малко закъснение  give_rose Ето малко въпросчета:
1. Любим град
2. Кое цвете те описва
3. И кое животно
4. Кое не харесваш в себе си
5. И кое харесваш  smile
6. Вярвяш ли в съдбата
Не исках да те затруднявам много и затова са ми по- кратички въпросчетата  blum
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 01, 2009, 17:36:32 »

Маги, ето и отговорите на твоите въпросчета.  give_rose Дано не те натъжа с отговорите си, но това е действителността.

1. Защо журналистика, а не нещо друго?
Журналистиката е най-добрата професия, но и най-стресовата и обсебваща, започнеш ли я връщане назад няма! Искаш още и още и така докато един ден не разбереш, че е време да дадеш път на младите. Освен това Журналистиката е сцена! Журналистиката е магия! Журналистиката е живот! Винаги съм искала да правя това и го правя с огромно желание.

2. Как се реши да си останеш в родния си град, а не отиде в някой по-голям?
Обстоятелства от моя живот направиха така, че да си остана в Нова Загора. Когато през 2000г. баща ми почина трябваше да взема решение да остана във Велико Търново и да си намеря работа там или да се върна в Нова Загора, за да съм близо до майка ми, която остана сама и в депресия. Тогава се върнах. Сега не съжалявам нито за миг. Това е моят град, моят дом и моята крепост. Ако беше станало друго животът ми нямаше да е това, което е. Може би щях да работя същото, но не в тази медия и не за този шеф. А мога да кажа с чиста съвест, че аз имам най-прекрасните шефове и на регионалния ефир и на националния.give_rose

3. С какво те спечели Иво?
С честността си и възгледите си за живота. С това, че знае какво иска и винаги го постига.

4. Кое е любимото ти занимание когато нямаш работа?
В интерес на истината незнам какво е да нямаш работа.  laugh laugh laugh Винаги нещо върша. Когато "нямам" работа се срещам с интересни хора, чета книга, чета вестници безкрайно много, за да не пропусна нещо. В момента се опитвам да прочета осмомартенския си подарък от Злати и съм стигнала само до половината.  pardon А имам срок докато я прочета да забременея. С темпото, с което чeта ще забременея след има няма 150 години.

5. Кой е най-добрия журналист в България в момента според теб?
Аз sarcastic ROFL sarcastic Шегувам се. Има много журналисти, които харесвам. Харесвам работата на Мартин Карбовски и неговия "Отечествен фронт", харесвам безкрайно много Пролет Велкова и Кой говори, харесвам Красимир Минев, Бойко Василев и Светла Петрова. Товd са хората, от които може човек да се учи. За най-добър незнам всеки е добър в своята област. Рядко гледам телевизия, просто защото не ми остава много време от обществено-полезната ми дейност. Първият ми учител в реалната журналистика беше моята кума. Тя ми даде първите А,Б за журналистиката в Нова Загора ипочвата й в града.

6. Какъв тип журналистика искаш да правиш?
Винаги съм искала да бъда спортен журналист. Сбъднах мечтата си, станах и получих награда за това. Харесва ми да правя репортажи, интервюта, да търся новини. Единственото, което винаги ме е подтискало са били катастрофите, убийствата и трагичните инциденти. Толкова бях разстроена от гледката на една катастрофа, че дори когато шефът ми се обади по мобилния да дам подробности от мястото на инцидента забравих да си закрия новината.(Това означава да кажа на финала - Ренета Стефанова - Дарик радио Нова Загора) От тогава не съм ходила на подобни места. Искам хубави новини.

И за финал ще ти кажа, че всяка сутрин като се събудя благодаря на Господ затова, което съм.

 
« Последна редакция: юни 01, 2009, 17:42:53 от Рени » Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines