Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 20:16:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Vanily!!!  (Прочетена 21475 пъти)
 
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 19, 2008, 19:50:34 »


5. Има ли нещо в сватбения ти ден което искаш да промениш, ако можеше да върнеш времето?
Две неща, не би се скарала с кумата...и или да нямах танц на булката, или да бях го изтанцувала до край, че май доста хора са се били подготвили...
А и още нещо, щех повече да се наслаждавам на всеки миг и да танцувам на любимата си песен, стана объркване и нямаше с кой...та така!


Мили аз съжалявам че нямах танц на булката, но всичко стана с една "измама" от моята свекърва, която дойде и ми каза "моля те герганче баща ти държи да нямаш танц на булкта" и тъй като тати до сега нямаше никакви претенции относно сватбата аз реших да се съобразя с него, ден-два по късно разбрах че не е имало нищо вярно, просто тя е искала да нямам танц на булката....



6. Кой ти е любимец и кой те дразни от "Забранена любов"? 
Благодаря ти за този въпрос!!!
Най-симпатична ми е  мацката, чиято роля се играе от Елен Колева (забравих и името), както и Анастасия!!
А не понасям Елица, Кристиян...

Много мерси за въпросчетата!!!

Елен колева е родена в монтана и във филма е Софи и моя фаворитка е тя  Bravo


SORRY  Offtopic
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 19, 2008, 22:23:25 »

Наде и аз така си помислих като го написах това с комбиннизона!!!
Герганче, тъпо се е получило с танца!!!!!
А за Софи, знам, че е от Монтана, но милото за мое съжаление не я познава...иначе да съм го накарала до сега да ни запознае!! А за името, че го знам зннам го, но тогава ми изхвръкна от ума, пшуста бременност!!! give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 19, 2008, 23:01:12 »

Хахаха Милинка не се оправдавай с бременноста sarcastic
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 20, 2008, 10:52:37 »

И аз да се разпиша, че ми стана много интересно... А въпросите ми са:

1.Коя е любимата ти БГ песен?
2.Коя е най-съкровената ти мечта?
3.Ако трябва да отидеш на самотен остров какво би взела със себе си?
4.С какво не би направила компромис?
5. Опиши ми човека, който може да бъде твой приятел

И накрая пожелавам ти да се запознаеш с Елен Колева
Една усмивчица, моля Flower
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 20, 2008, 12:09:09 »

Хайде, че и на мен ми стана интересно, да ти отговоря... tease

1.Коя е любимата ти БГ песен?
Харесвам много Бг песни, на Сигнал повечето, по-старите на Васил Найденов, "Ветрове" на Лили Иванова! Но най-ме трогва на Слави Трифонов и Софи Маринова "Единствени". Нея наистина я обожавам!!!

2.Коя е най-съкровената ти мечта?
Да променя отрицателните си качества!

3.Ако трябва да отидеш на самотен остров какво би взела със себе си?
Милото....а ако трябва да е неудошевен предмет - книги, храна, вода, плейар с музика, а ако може и телефон!! Wink

4.С какво не би направила компромис?
С любовта си и спокойствието си. Донякъде и със себе си...

5. Опиши ми човека, който може да бъде твой приятел
Позитивен и усмихнат, искрен и честен, да имаме еднакви интереси и възгледи!

Благодаря за пожеланието!!! give_rose
И специално усмивка за теб..... yahoo
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 20, 2008, 12:15:09 »

Благодаря за отговорите и усмивката. Много щастие и късмет от мен за теб.

Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 21, 2008, 19:14:59 »

Аз чак сега видях темата...много съжалявам за което sadsadsad
Но, дойде и моят ред да те попържа малко.
Та, сега на въпросите:
1. Имаш ли брат или/и сестра? А какво си пожелаваш относно твоите деца? Какъв пол искаш да е бебето и искаш ли да имаш второ/трето?
2. Интересуваш ли се от политика? Какво ти е мнението за състоянието на България в момента? Има ли според теб "оправия"?
3. Обичаш ли сладко? Кой ти е любимият десерт? А знаеш ли да го наготвиш сама?
4. Какъв цвят лак най-често си слагаш? Съобразяваш ли се с нещо? А червило?
5. Би ли премълчала нещо от съпруга си, с цел да запазиш семейното щастие? Защо?
6. Какво предпочиташ: Коледа или Великден? Защо?
7. Вярвала ли си в Дядо Коледа (Дядо Мраз)? До колко години? А искаш ли децата ти да вярват?

Е, стига толкова засега. После пак smilesmilesmile
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 22, 2008, 12:38:46 »

Хайде Стаси, като си решила да сядам и да се пържа на този стол, сега ми е паднало....

1. Имаш ли брат или/и сестра? А какво си пожелаваш относно твоите деца? Какъв пол искаш да е бебето и искаш ли да имаш второ/трето?
Имам най-страхотния брат на света!! Много добричък и мил! А и нали ме запозна с мъжа ми tease Казва се Чавдар и е на 26!
Много искам момче, и май казаха,ч е ще е такова... Искам защото много момченца съм гледала в живота си като детегледачка и се разбирам добре с тях! Искам да имам поне 2 деца! И едното да е момиченце! Нямам нищо против и три, ако финансово мога да си го позволя!

2. Интересуваш ли се от политика? Какво ти е мнението за състоянието на България в момента? Има ли според теб "оправия"?
Не, както казваше нашия историк..."Политиката е [глупости пиша]". Състоянието на Бг в момента е Безумно...и прекалено засилено с тази криза...Не ми е интересна, но като оптмист вярвам, че нещата в БГ ще се оправят, но няма да е в този ми живот...

3. Обичаш ли сладко? Кой ти е любимият десерт? А знаеш ли да го наготвиш сама?
Много обичам сладко, но гледам да се ограничавам. Сега като съм бременна не ми се яде, чак не мога да повярвам!! Обожавам Тирамису. Цедено кисело мляко със сладки или мед и орехи, сладолед. Обичам шоколад, но не и шоколадова торта и шоколадов сладолед....Предпочитам по-леки десерти. Многа да готвя и някак ми се отдава! Каквото съм опитала винаги е ставало много вкусно, но като студентка мрезех да готвя и казвах, че ще се омъжа за готвач!!!

4. Какъв цвят лак най-често си слагаш? Съобразяваш ли се с нещо? А червило?
Много харесвам френски маникюр исам аси го правя. Също бледо розово или по-тъмно розово за лятото, а за зимата харесвам тъмно червен, бурдо! Винаги си лакирам ноктите на краката!!! Съобразявамсе с дрехите, не мога да сложа червена риза и цикламен лак....За червилото имам само две, не знам кои ми пасват и тези съм нацелила, едно за лятото по-светли розово и едно с цвета на устните ми за зимата, но много бързо го изяждам и сякаш нямам....

5. Би ли премълчала нещо от съпруга си, с цел да запазиш семейното щастие? Защо?
Не!! На мнение съм, че трябва всикчо да си казваме, за да си имаме доверие, дори понякога нещо да не ни изнася, а и так ми е чиста съвестта!

6. Какво предпочиташ: Коледа или Великден? Защо?
Коледа!! Заради снега, настроението, елхичката, украсата, подаръците, топлината и уюта в дома. Защото се събираме с баба и дядо и това са най-хубавите дни в годината...Обожавам този празник!

7. Вярвала ли си в Дядо Коледа (Дядо Мраз)? До колко години? А искаш ли децата ти да вярват?

Вярвала съм като малка, спомням си как слагахме една шейна пред на си Дядо Мраз звънваше на вратата и като излезем той си тръгнал и елхата пълна с подаръди!! Определено до определна възраст ще се опитам децата ми да вярват в него, много е приятно!! Не знам до колко години...но определено като се появи Дядо Коледа вече знаех, че не същетвуват такива дядовци...

Много ти благдаря за въпросите!! Беше ми страшно приятно да ти отговоря, то и при този сняг съвсем се размечтах за Коледа.... Всичко най и на теб!! give_rose

Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 22, 2008, 13:22:35 »

А аз благодаря за искрените отговори. give_rose
Честит ви първи сняг  Offtopic. Ние във Варна си нямаме още  sad
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 25, 2008, 14:20:05 »

Алеле,аз също съм пропуснала за горещият стол... pardon
Ето и моите въпроси,Мили:
1.Как взе решение да заминеш за Германия и да работиш,като гледачка?Не те ли беше страх,че отиваш в чужда държава и то сама/ако си била сама,де/?Сега,защо не искаш да се връщаш там?
2.На колко години си си представяла,че ще се омъжиш един ден?
3.Защо не си следвала мечтата си да учиш в НАТВИЗ,а си се отдала на пхилогогията?
4.Използваш ли знанията си в психологията,когато спориш,обсъждаш с Иво/прилагаш ли му така наречената ''психо атака''/ в дадени ситуации?
5.Знаеш ли чужди езици?Какъв?Къде го научи?
6.Имаш ли девиз и какъв е той?
7.Какво изпита в деня на сватбата ви,като се събуди/първите ти мисли/?А,когато казахте заветното ''Да"?
8.Какво мислиш за закона,с който задължават таткото да ползва "майчинство" 3 месеца?Иво ще ползва ли такова? smile
9.Кой е по-романтичната личност във вашето семейство?Разкажи ни и една ваша романтична случка! Wink
10.Преценяваш ли хората,от "пръв поглед''?На какво обръщаш внимание,когато се запознаваш с някой?

Хайде стига толкова за сега! smile smile smile
После пак! Wink
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 25, 2008, 16:59:03 »

Писетата, много мерси за въпросите, веднага сядам на горещия стол, за да задоволя любопитството ти...
1.Как взе решение да заминеш за Германия и да работиш,като гледачка?Не те ли беше страх,че отиваш в чужда държава и то сама/ако си била сама,де/?Сега,защо не искаш да се връщаш там?
Предложението дойде от родителите ми, и аз се съгласих, определено ми се искаше да видя свят! Сама заминах, но поне там имам леля, чичо и братовчедки... Определено ме беше много страх, никога няма да забравя как всички се радваха като ми испращаха, а аз плачех и имаше такава буря и грамотевици по пътя през нощта(пътувах с автобус), че допълнително хиляда пъти съжалих, но като пристигнах в Щутгарт грееше такова слънце и беше хубав и топъл есенен ден, та първото ми впечатление беше хубаво...
Не искам да живея там, заради хората и студенината, заради самата скучна държава...Имах горчив опит с роднините ми там и с едно немско гадже и една седмица преди да си тръгна стоях на една спирка и си мислих, кое е нещото, което не искам да правя след 5 години на този ден, и то беше пак да съм в Германия и пак да съм на тази спирка...Е определено в края на Август не бях там, а на меден месец girl_wink

2.На колко години си си представяла,че ще се омъжиш един ден?
Като дете на 18, после на 20 и накрая към 25 вече определено исках да се омъжа...

3.Защо не си следвала мечтата си да учиш в НАТВИЗ,а си се отдала на пхилогогията?

Защото ми се струваше много сложно да се подготвя, и почти невъзможно да ме приемат, защото нямаше да имам хубава заплата, може би не съм искала достатъчно, но не съжалявам... Най-голямата ми награда беше, когато ходех на курс за аниматори имахме и театрални упражнения и сценки, които ги водеше някаква мацка, котяо беше завършила в НАТФИЗ и както си говорихме и репетирахме и обяснявах, че съм имала такава идея преди години,  а тя ми каза: "Ако беше кандидатствала, щяха да те приемат..."

4.Използваш ли знанията си в психологията,когато спориш,обсъждаш с Иво/прилагаш ли му така наречената ''психо атака''/ в дадени ситуации?
Понякога, но рядко, по-често се опитвам да му обясня някой мои действия, но той не ги вижда така дълбочинно...

5.Знаеш ли чужди езици?Какъв?Къде го научи?
Знам единствено немски, ходих на курсове преди Германия и там доста научих, ако не бях отишла и него нямаше да занм, не ми се отдават езиците...
Учила съм в училище 9 години руски, но бъкел не знам, ас английския съм се борила толкова много в училище и на курсове, но не може да станем приятели...а много ми се иска да го науча.

6.Имаш ли девиз и какъв е той?
Мога да дам всичко на всеки, стига да поискам...
Онова, което не те убива те прави по-силен...

7.Какво изпита в деня на сватбата ви,като се събуди/първите ти мисли/?А,когато казахте заветното ''Да"?
Честно да ти кажа съжалявах, че подготовката свърши, като че ли това беше по-вълунуващо и от сватбата! Станах рано и бях изпълнена с вълнение за предстоящето събитие...А като казах ДА! се почувствах горда, че съм вече супруга на най-обичаният ми човек!

8.Какво мислиш за закона,с който задължават таткото да ползва "майчинство" 3 месеца?Иво ще ползва ли такова?
Не мисля, че  ехубаво който каквото и било да задължават, но милото определено няма да ползва, питала съм го, но предпочита аз да гледам детето. Пък той само да му се радва... Yes

9.Кой е по-романтичната личност във вашето семейство?Разкажи ни и една ваша романтична случка!
Определено аз съм по-романтичната!!
Но и милото ми прави много романтични изненади, писах по-нагоре за картината! Какво да ти разкажа? На първата вечеря на свещи, която аз му направих дойде с роза и ме покани на тан, като по филмите...А като ми подари годежния пръстен беше поръсил листенца рози по земята...е ако това не еромантика, здраве му кажи...Имах на времето едно стихотворение, в което пишеше, че романтиката не е в нищо друго,  а имено в "В твоите устни, шепнещи моето име..."

10.Преценяваш ли хората,от "пръв поглед''?На какво обръщаш внимание,когато се запознаваш с някой?
Преценявам ги, но понякога съм и грешила с прибързани заключения. Но често познавам.
Внимание обръщам на начина по който говори човек, на това на къде гледа, за съжаление аз имам защитна реакция и усетя ли, че някой се държи надменно и нещо не ми допада веднага почвам да го нападам и защитавам.
Много хубави въпроси, за мен беше удоволствие да ти отговоря!







Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 25, 2008, 23:00:17 »

Благодаря за отговорите,Мили!Аз доста умувах,защото другите съфорумки хубавко са те опекли на този стол и се бях притеснила,че аз няма какво да те питам,но....
Още веднъж благодаря! give_rose give_rose give_rose
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #42 -: декември 15, 2008, 15:43:53 »

Откога се каня и аз да те изпържа на стола ....... Ама те толкова много са те питали момичетата, че сигурно ще повторя някои от тях  pardon

1/ Кое място по света мечтаеш да посетиш?
2/ Изчервяваш ли се?
3/ Като общуваш с хората, използваш ли някакви "трикове" от психологията, за да рабереш по-добре истинките им мотиви, или за да ги опознаеш по-добре?
4/ Какво друго образовение би завършила (освен НАТВИЗ)?
5/ Кога реши, че искаш дете?
6/ Притесняваш ли се как ще го отгледаш и възпиташ?
7/ Сподели някоя дребна ежедневна радост?

Като взех да пиша и започнаха да ми идват наум страшно много въпроси, но спирам до тук, че да не те уплаша  blum
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: декември 16, 2008, 15:28:07 »

Ха сега де Слънце!! Мислих, че вече като има нов на стола сте свършили с мен, но уви....ще отговоря с удоволствие на въпросчетата ти....

Кое място по света мечтаеш да посетиш?
Рио Де Жанейро....И всички световно известни градове в Европа...

Изчервяваш ли се?
А сега де!! Не знам! Май не!

Като общуваш с хората, използваш ли някакви "трикове" от психологията, за да рабереш по-добре истинките им мотиви, или за да ги опознаеш по-добре?
Може би ползвам, но подсъзнателно, съзнателно много рядко!

Какво друго образовение би завършила (освен НАТВИЗ)?
Може би журналистика. Иначе бих искала да съм психолог в нещо подобно на "От местопрестъплението"...Ако можех бих станала художник, писател, музикант, всичко свързано с изкуството....

Кога реши, че искаш дете?
В мига в който седяхме пред кабинета на личната ми лекарка и чакахме за медицинско за брак и срещу нас имаше майка и баща с две близначета момиче и момче на по годинка, бяха толкова сладки, че с  милото решихме да си имаме деца!!! И така няколко дни след това съм заченала...

Притесняваш ли се как ще го отгледаш и възпиташ?
За отглеждането малко се притеснявам!!!
За възпитанието не, надявам се да успея да ги направя скромни, силни и намиращи мястото си в живота маки човечета!!Аз как говоря сякаш ще имма много деца...

 Сподели някоя дребна ежедневна радост?
Радва ме когато милото направя някакъв малък жест, когато някой ми каже хубава дума, когато ми се обади прятел, който отдавна не съм чувала...

Не си ме уплашила...засега!!! give_rose






Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #44 -: декември 16, 2008, 15:32:01 »

Сториха ми се много въпросите, когато ги писах, а сега на един дъх прочетох отговорите. Благодаря много  give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines