Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 16:29:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 13 ЧАСТ  (Прочетена 147167 пъти)
 
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #105 -: януари 14, 2015, 16:18:16 »

В такъв случай си го отбелязвам smile
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: януари 14, 2015, 19:06:21 »

milenkata, alexandrova_90, мерси за бързия отговор. give_rose Друго е да чуеш повече мнения, най-вече отрицателни. Определено ще си помислим доста добре. Ние сме 40-50 души и не ни притеснява че е малко по-тясно, но ни притеснява, че наистина има много малко отзиви за сватби там... 
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: януари 14, 2015, 21:44:28 »

И така след днешната ми среща в Резиденция Тера, Бална зала София, актуално за новия сватбен сезон.... Кувертът е 80лв., но вече НЕ включва така прекрАсните естествени цветя от декорацията на всичките им снимки от сватби и събития... Заради прекомерни претенции на булки (нещо от сорта беше казаното) за всевъзможни цветq извън сезона им и трудни за осъществяване концепции за сватбена украса, са решили че цветята отпадат. ОставАт с декорация от свещници и свещи в тях, салфетка от плат, папирус с някаква мисъл (като подаръче за гостите) и номерация на масите, без табелки с именца! В куверта освен тази частична украса са включени 4-степенното меню, неограничени безалкохолни напитки и шоколадовия фонтан с плодове, както и шампанско при влизане! Доста ме разочарова промяната, в това че цветята отсъстват. Обясниха ми, че ако искам мога да се откажа от welcome drink, За да получа сезонни цветя, но колко, какви не е ясно... Щели сме да го обсъдим месец преди датата на сватбата sad sad sad или другото е да се доплати към куверта "някъде около" 50лв на маса за цветя(което не е много, но ако куверта ти не струва 80лв) за някаквитв цветя и да запазиш welcome drink.. Надявам се, ако останем за този ресторант, да измислим някакъв компромисен вариант.. Доста се бях ентусиазирала и то основно заради обстановката...
« Последна редакция: януари 14, 2015, 22:01:27 от alexandrova_90 » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #108 -: януари 15, 2015, 10:37:26 »

ооооо много съжалявам, че така се получава... Може би от новия сезон сменят политиката... Жалко че вече нямат цветя - то това реално компенсираше цените на кувертите, тъй като цветята са много скъпи попринцип....
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: януари 15, 2015, 10:52:35 »

ооооо много съжалявам, че така се получава... Може би от новия сезон сменят политиката... Жалко че вече нямат цветя - то това реално компенсираше цените на кувертите, тъй като цветята са много скъпи попринцип....

Абсолютно sad Много, много неприятно!!! sad  cray Ще измислим нещо, но сега трябва да обикаляме и другите... Мартина(от Тера) е доста... Не знам аз си представям, че когато продаваш скъп продукт, трябва да си перфектен и да убедиш хората, които стоят пред теб, че трябва да платят и дори да им се стори евтино за това, което получават. Е, уви, тя определено не е добра в това... уклончиви отговори.. не знам дали не са наясно с това, което ще предлагат през новия сезон, но няма време, за кога се мотаят smile  diablo
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #110 -: януари 15, 2015, 10:59:19 »

Чухте ли новината?  girl_impossible малко са се уляли с ограниченията
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4473379
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: януари 15, 2015, 11:04:17 »

хахах ДА! Понеже моите приятелки, заради мен всички са на вълна сватби.. Всички се изредиха да ми пишат и звънкат, с тази днешна новина... леко са прекалили, но за всеки влак си има пътници smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #112 -: януари 15, 2015, 11:47:48 »

За Мартина знам... нея не я бива в тая работа! Аз и по назад съм писала - контактувай с Ива! Тя си разбира от работата и дава точни и ясни отговори! Ще ти дам телефон на лични ако искаш... Кажи и че не се разбираш с Мартина и желаеш още една среща , спомени и ако искаш нашата сватба и и кажи че държиш да си контактуваш с нея... Мисля че ще ти свърши работа повече и ще ти намери компромисен вариант - доста е комбинативна... Абе пробвай при Ива и кажи мнение

За парка "Врaна" - това не е ли прекалено ? Само за едното подписване такса 800лв?... Айде за сесията го разбирам - и съм за! Повечето красиви места градини и паркове имат такса , за да снимаш там.. Примерно в Ботаническата градина в София (където мислехме да ни е сесията , но изместихме сватбата  blush ) таксата е 70 лв на час, с предварителна резервация и престой максимум до 3 часа....

Така че не виждам проблем да има такса за фотосесия, но не схващам защо аджеба ритуала (само ритуала) струва 800 лв??!! Може би именно за да не може всеки да си го позволи
« Последна редакция: януари 15, 2015, 11:51:55 от milenkata » Активен
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #113 -: януари 15, 2015, 11:54:55 »

И аз чух новината снощи. Някак си е нереално да се отиде до там за единия ритуал и да не се прави самото празнуване :/ А изглежда много приятно място за градинска сватба...
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #114 -: януари 15, 2015, 11:59:44 »

Даже и напитки не можат да се сервират, ама нищо де ще си е лукс, ще има  доста желаещи но не и простосмрътни като нас  girl_wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: януари 15, 2015, 13:38:43 »

Някой коментар относно сватба в Панорамния ресторант на Експото? За към (100 човека) питам....  badgirl
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: януари 15, 2015, 14:44:44 »

Здравейте и от мен  girl_wink
Нашата дата е 25.07.2015г., а ресторантът - Бална зала София в Резиденция "Тера". Ние запазихме преди 3 месеца и все още важаха старите условия с украсата и така кувертът наистина си заслужава  good Накратко организацията - ритуална зала "Средец", църква "Света София", фотограф - Гого Кехайов, видео - филмова къща "Виктор Попов", ДЖ Стоян Петров.
Искам да попитам другите булки, които са в Тера - в кой хотел настанихте гости, които не са от София?

Преди да капарираме Тера обиколихме всички ресторанти в този ценови диапазон и другото място, което наистина също много ни хареса е Голф клубът в Равно поле, но поради логистични причини отпадна като вариант.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: януари 15, 2015, 15:17:18 »

Tinkata В общи линии, това са хората, към които сме се насочили и ние, обаче с Тера, за сега леко удряме на камък sad girl_impossible
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #118 -: януари 15, 2015, 15:20:43 »

хехееее много булки с мойте хора тази година smile

И Гого е супер и от "Виктор Попов" сме доволни, само за ДЖ нямам наблюдения, тъй като ние бяхме с друг...

Относно настаняването - има няколко хотела в близост с нормални цели, ние настанявахме много малко хора, само за 1 вечер и не бяхме много претенциозни. Не знам какво търсиш, но тези два хотела които са най- близо бяха тип градски - нищо кой знае какво, но прекрасни за 1 вечер преспиване. Ние резервирахме в "Елейт Плаза" - хората бяха доволни - Бяха семейство с 3 малки деца и наеха апартамент... Горе долу е на 15 мин пеша от Тера... Няма по- близък хотел за съжаление


Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: януари 15, 2015, 15:53:56 »

И аз за "Елейт плаза" се бях сетила, но още не съм проверила какви условия ще ми предложат, иска ми се и за нас да запазя нещо, за да не се прибираме вкъщи след сватбата, направо където ще настаним гостите (около 15 човека). Не търся нищо претенциозно като цяло.

alexandrova_90 гледали ли сте "Царско село", беше ни в топ 3 ресторанти, между които се чудехме, като куверт е много прилично, а градината е разкошна, правят и много красив изнесен ритуал  good
« Последна редакция: януари 15, 2015, 15:56:32 от Tinkata » Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines