Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 23:40:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на babyboopk - 03.09.2011г.!!!  (Прочетена 24025 пъти)
 
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #30 -: август 28, 2011, 20:51:31 »

Имала си перфектното моминско парти  Bravo Чак започвам да чакам с нетърпение и аз, голямо настроение ми създаде  chee
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 28, 2011, 21:02:40 »

ехеее супееер  Bravo пожелавам на всяка, такава емоция  danceg danceg .
once_upon_a_time  кога е твоето ?
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #32 -: август 28, 2011, 21:18:01 »

Ох, ох, още не знам даже къде ще е - имам известни разочарования и от първоначалната идея да е в Сф, сигурно ще го изместя в Плд. Идеята е да бъде на 17-ти септември smile Ще изпратя ви всички подред  danceg
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 28, 2011, 21:33:39 »

 danceg Сигурна съм, че ще е неповторимо  yahoo
Момичета сега се сетих, за бутуниерите с живи цветя за "специалните гости". Моля ви, препоръчайте ми цветар, който да ги направи и по-специално гривничките за дамите  girl_wink (в София)
Активен
jojinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



« Отговор #34 -: август 29, 2011, 07:01:15 »

Скъпа съфорумке, гледам, че сватбата ти наближава и просто се отбих да ти пожелая много щастие и щастлив съвместен живот, по - малко трудности и повече радости занапред. Успех и приятно прекарване на големия ден!  give_rose
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #35 -: август 29, 2011, 10:01:08 »

За завиждане си с такива приятелки. На снимките изглежда, че наистина за сметка на останалите препятствия, сте си изкарали много добре.
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 30, 2011, 11:48:50 »

babyboopk  почти не остана време до сватбата.Моминското парти е било як купон браво-поздравления и на твойте дружки за веселбата.Успех в големия ден  и не забравяй традицията за разказче снимки и сутрешното кафенце.
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 30, 2011, 22:21:23 »

babyboopk  почти не остана време до сватбата.Моминското парти е било як купон браво-поздравления и на твойте дружки за веселбата.Успех в големия ден  и не забравяй традицията за разказче снимки и сутрешното кафенце.
Разбира се Мими, но до тогава толкова много още неща имам да ви разкажа  girl_wink
"Со кратце": по-изтощителна отпуска не съм имала никога  girl_impossible
Не толкова "со кратце".... уж бяхме оправили нещата в гражданското.... но не ... Вчера ми звъняха и си държат на своето  diablo и в крайна сметка в последния момет ще ства всичко и ще се молим на деня длъжностното лице да не измисли нещо друго  huhhuh.gif
Вчера купихме и обувките на юнака (колан и бельо).... остана само чорапи да си вземе. Аз си взех воала (платих си го в Романтика, хич не ми се даваха толкова пари, но пък е прекрасен  yahoo). Взехме късмети за хвърляне, книга за пожелания, шампанско, кутийка за халките и вечерта такова хубаво парти се заформи в нас  yahoo 10 човека, всички правеха нещо и беше толкова весело.... едни украсяваха подаръците други подрязваха панделки, кошницата, шампанското (50 % готово)... направо беше страхотно. Това беше моето малко благодаря за партитата, които ни организираха  give_rose И в края на деня бях капнала, цял ден обикалях София, после в нас "бързи, смели, сръчни", но пък се получи чудесно smile
Днес пренесохме половината от багажите у младоженеца. С майка му и баща му украсихме и напълнихме юзчетата, украсихме чашите, майка му направи възглавничката за халките, направихме разпределението на гостите по масите..... доста отметнахме като задачки  yahoo
Остана да избера музика за гражданското, да финализирам задачките на шаферките, да пренесем моите неща и хапването до дома на приятелката ми, от която ще ме вземат, да проверим тортата и погачите как вървят, да отидем пак до гражданското, да вземем подаръци на родителите и кумовете и да подбера няколко песнички като поздрав за специалните ни гости.... а и милото да направи едно клипче от наши снимки...
Не е малко, но му се вижда краят. yahoo tease
Проблемни са ми бутуниерите от живи цветя за жените (6/8 лв. на бройка ..... абе много ми се струва). Една съфорумка ми препоръча Ракелова, но си мисля, ч ене мога да си позволя нейните услуги (колкото и да харесвам работата й)..... и май ще се откажа от тях...
Тези дни пак ще докладвам, а в събота, обезателно ще си изпия кафето с вас  girl_wink
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 31, 2011, 07:44:12 »

babyboopk, имала си страхотно моминско парти yahoo danceg Снимките са страшни! Моето е сега в събота и дружките кроят нещо, ама ще видим, ще разказвам после!

А ти мила, виждаш ли как малко по малко се нареждат нещата и накрая ще имаш прекрасна сватба good Отначало се притесняваше, че няма да ти стигне времето за всичко, а сега - почти не останало! Сватбаааа Като гледам си почти готова с останалите дреболийки, с роклята всичко се нареди,невероятно моминско парти, дружки, които ти помагат, изообщооооо няма какво да се притесняваш май вече. Отпусни се, релаксирай и в събота те чакаме сутринта да ни прехвърлиш малко от емоцията!!!! kiss2 kiss2 kiss2 от мен!
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 31, 2011, 09:01:11 »

Дааа Весиии, така е  give_rose Малко по малко отмятаме неща, макар и трудно (много нерви и малко сън.... само миналата седмица бях свалила 3 кг. ..... тази не знам  pleasantry, не че нямах нужда, но пък да не прекаляваме).
Малко по малко започва да ми се свива и корема като си помисля за събота. До сега от тичане по задачи не оставаше време за вълнения huhhuh.gif
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 31, 2011, 09:40:35 »

Ооох, ми как няма да ти се свива корема! То само 3 дена остават!  yahoo На мен отсега ми е присвит, не знам какво ще стане по-нататък!
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 31, 2011, 09:53:24 »

 Oh my ... Пантерке, така като го прочетох.... само 3 дни и ... малко страшничко ми стана  blush Все пак се надявам на деня да контролирам вълнениеята, а за всеки случай съм назначила и една от шаферките да следи за емоционалното ми състояние и да го привежда в ред, когато трябва  Girl_hide
Пропуснала съм да ви споделя момичета още "нередности" около сватбата ни, върху които няма как да влияем.... прогнозата за времето е да бъде дъждовно тогава  mda, градът няма топла вода до 11.09, заради профилактика (в това число и хотела, в който ще спят гостите ни) и в момента има планувани спирания на тока (пак заради профилактика) до 03.09 включително до 6 часа на ден.... приказка  crazy
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #42 -: август 31, 2011, 13:49:24 »

Не се притеснявай за нищо и стига си сваляла килограми, че да не ти падне роклята от гарба  beating Всичко ще се нареди. Сама каза, че сте почти готови.Прогнозата не я мисли- специално за този ден сме поръчали едно голямо слънце, което да ви следва докато не влезнете в ресторанта. А и ако вали нали старите баби казват, че по вода ще ви върви цял живот Wink Гледах една сватба на която спря тока и заваля дъжд, а тя беше на открито. Неможе да си представиш какъв купон се завихри под дъжда. Погледни го от хубавата му страна колкото и да не ти се иска. Но вярвам, че няма да имате проблеми. Повярвай и ти и ще стане.
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 01, 2011, 07:18:26 »

мила малко остана не се предавай, всичко ще върви като по вода, пожелавам ти сватбата да се превърне в мечтаната сватбата  Bravo girl_wink и после да споделиш снимки с нас Wink
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 01, 2011, 10:01:49 »

valtsvet Благодаря ти, мила  give_rose
Към момента съм учудващо спокойна. От време на време минава тревожна мисъл, дали организацията няма да се обърка, но минава и заминава.
Mishi това, за тока, водата и дъждът не ме притеснява, в карйан сметка няма какво да направим, а излишни нерви за хабене вече нямам  beating Даже малко ми е комична цялата тази ситуация, защото колкото ида го мисля и да пресятам, за да бъде всичко наред, я общината, я природата си казват последната дума  focus
Обаче младоженеца..... нещо ме ядосва  bqsnasym Има няколко задачки и само се мотае... като го питам кога ще го направи, отговора е "утре", и така от събота насам....  beating
Аз не съм ви споделила момичета, че колата ни е изненада за мен ..... не някаква заря, не някакъв танц, а колата !!! Обяснявах, че не искам да ме изненадва с части от организацията на самата сватба, но не, не ми се казва... И вчера ме пита дали съм поръчала украса за колата. Аз му казах, че не съм, защото НЕ ЗНАМ каква е колата и съответно каква да е украсата. Взела съм бяла панделка и толкоз..... но нееее. Майка му предложи онзи ден да вземем украса от изкуствени цветя, аз категорично казах, че няма да стане, все пак всичко е с естествени и сухи цветя, а и аз ненавиждам изкуствените..... и познайте..... вчера е купил украса за колата (даже не ми казва, а мама се изпусна). По описанието на мама е във формата на сърце, с рози .... "много красива"  ANGRY Само дето аз не искам изкуствени цветя, не искам розички, гълъбчета, сърчица, пеперудки и направо ....  beating beating beating
Та в деня на сватбата (когато я видя прословутата кола и украса) май ще има  slap battle
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines