Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 13:20:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Танците  (Прочетена 236902 пъти)
 
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 25, 2007, 10:34:45 »

Да ви кажа то на нашата сватба,освен ние с кумовете други хора почти не станаха.Но пък на нас не ни пукаше,даже и ди джея по едно време каза ами то който си има сватба да си танцува.Кума много го беше яд за булчинското хоро,че почти никой не стана,ама ние нали си се натанцувахме.То и моя мъж не е от най-игривите,но на сватбата не седна,а аз съм по танците по принцип и такова шоу стана,че направо ги побъркахме всички DANCE
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 25, 2007, 12:26:46 »

Момичета, моят мъж е тренирал народни танци няколко години и е много добър. За съжаление, обаче, аз съм си загубила чувството за ритъм тотално Cray (в смисъл - преди си играех хора без проблем, а сега не мога да вляза в крак със стъпките и това си е) На всичкото отгоре много се притеснявам от това че "не ги умея" и предпочитам изобщо да не пробвам пред хора. А и на мъж ми не му се отдава да ме научи. Моля ви дайде някакъв съвет за школа по народни танци за такива супер-начинаещи като мен в София, защото не ми се иска да си "проседя" сватбата. sad
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 25, 2007, 12:47:17 »

На нашата сватба аз изобщо не съм сядала, седнах само когата играха с питите и тортата на кумовете и родителите. Моят мъж и кума, и шафера не можеха да играят хора, но на самата сватба се научиха и даже доста добре играха. При нас всички гости ставаха да танцуват и дансинга беше препълнен.
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 25, 2007, 15:40:12 »

Момичета, моят мъж е тренирал народни танци няколко години и е много добър. За съжаление, обаче, аз съм си загубила чувството за ритъм тотално Cray (в смисъл - преди си играех хора без проблем, а сега не мога да вляза в крак със стъпките и това си е) На всичкото отгоре много се притеснявам от това че "не ги умея" и предпочитам изобщо да не пробвам пред хора. А и на мъж ми не му се отдава да ме научи. Моля ви дайде някакъв съвет за школа по народни танци за такива супер-начинаещи като мен в София, защото не ми се иска да си "проседя" сватбата. sad
Не  се притеснявай ако ти е дълга роклята почти нищо не се вижда от краката ти така че само спазвай ритъма
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 30, 2007, 15:33:22 »

относно танците- искам да ви кажа ,че аз също много се притеснявах - дали ще се справим с хорцата , ръченица и т. н . но накрая се оказа че сме се справили перфектно - по време на сватбата всички гости токова много танцуваха , че на дансинга не остана място - оказа се тесен smile smile  laugh
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 30, 2007, 16:08:40 »

Здравейте и от мен! Аз лично нямах кой знае какви притеснения относно танците - даже бях казала, на DJ, че гостите са големи купонджий. И той като ги подкара, не ги остави да седнат. А накрая не си чувствах краката.  Dance2 singer Даже и мини кареоке си направихме.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 02, 2007, 20:33:28 »

ние също доста си потанцувахме  Dance Dance Dance а и кумовете не седнаха почти  DANCE като цяло доста хора танцуваха и всички много се забавляваха, което за мен беше най-важното  good Аз се притеснявах, че понеже има и доста възрастни, те ще си седят повече, но..... те май танцуваха с най-много хъс  laugh laugh laugh Като цяло моята рода си падат купонджии  danceg та съм много доволна, че се завихри много приятно купонче  Yes
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 03, 2007, 11:51:47 »

охх момичета да ви кажа никак не искам да играя хоро срам ме е адски много blush аз и не умея предсатяте ли си не мога да играя хоро Oh my ... мама каза че е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО а да ама аз не искам ужас
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 03, 2007, 12:02:18 »

Аз изобщо не се притеснявам с танците на сватбата, тъй като всичките, който ще поканим са големи купонджии и има танцьори между тях. Затова решихме и да наемем оркестър, който ще свири само народна музика, а за кумовата ръченица, наехме професионални танцьори, макар да има сред гостите, които да я изиграят. Мисля, че ще стане ...  dance Party time Dance2
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 05, 2007, 11:21:33 »

Браво Механджийска, голямо шоу става на кумовата ръченица като  я играят професионални танцьори в народни носии.
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 08, 2007, 12:07:35 »

Момичета, кажете ми нещо за булчинското хоро, тъй като при нас ще го има, доколкото знам аз трябва да го поведа и да съм е една кошница и всеки, които иска да се хване на хорото трябва да пусне парички в кошницата и тогава да се хване. Така ли е crazy
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 08, 2007, 12:13:34 »

Момичета, кажете ми нещо за булчинското хоро, тъй като при нас ще го има, доколкото знам аз трябва да го поведа и да съм е една кошница и всеки, които иска да се хване на хорото трябва да пусне парички в кошницата и тогава да се хване. Така ли е crazy
Да, така е!  good
Който пусне пари в кошницата се хваща до теб, после следващия и т.н....
Ние го пропуснахме това хоро, защото лично на мен не ми допада много като идея  pardon
Иначе почти всики хора ги водех аз, а за мен това е по-важно - да си поиграя хорца  DANCE Ех, как ми се играе пак  Girl_sing Някой ако има нужда от танцьори да свирка  tease
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 08, 2007, 12:21:43 »

На мен пък страшно много ми допада, като идея, не заради парите и не, че аз няма да си водя хорцата! Мисля ще се получи много весело  danceg!
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 08, 2007, 12:23:57 »

Момичета, кажете ми нещо за булчинското хоро, тъй като при нас ще го има, доколкото знам аз трябва да го поведа и да съм е една кошница и всеки, които иска да се хване на хорото трябва да пусне парички в кошницата и тогава да се хване. Така ли е crazy

Аз не бях чувала за този обичай с паричките , но толкова бързо разбрах  laugh , че нямах време да реагирам  pardon и какво стана ...
поведох хорото и понеже нямах под ръка кошница , ми закачаха парите , един като закачи и после другите захващат за 1-та банкнота - голям майтап беше , просто нямам думи...а и още нещо , обичаят включвал и това който закачал паричката взимал букета ..и така докато свърши хорото .После булката си откупува букета от този в който е останал - или с танци или с парички - според зависи  nea
Но при нас не си дадох букета до края   laugh yahoo tease
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 08, 2007, 12:28:20 »

Selvet при Вас много забавно се е получило с това хоро, защо така не си имала кошница под ръка, както гостите са Ви били много, колко парички си щяла да събереш  laugh!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines