Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 17:29:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Танците  (Прочетена 236905 пъти)
 
AlexisAgency
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #390 -: септември 12, 2011, 14:48:27 »

Ето малка идея за разчупване на програмата с малко танци!

 http://www.youtube.com/watch?v=ZYhlm9GTAQ0

 http://www.youtube.com/watch?v=3nie9lKPifg
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: септември 14, 2011, 17:30:12 »

гръцкото хоро  blush Отстрани изглежда доста лесно, но не е  angry Но още малко тренировки и няма да правя грешки  blush
Какво имаш предвид под "гръцко хоро"?
Ако е сиртакито, аз го научих за 5 мин.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #392 -: септември 18, 2011, 20:05:03 »

Какво имаш предвид под "гръцко хоро"?
Ако е сиртакито, аз го научих за 5 мин.
Сиртаки е танц който няма нищо общо с гръцкото хоро. blum
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: септември 24, 2011, 18:07:49 »

AIVEN good
Аз да споделя за танца на пингвина - голям смях беше на нашата сватба!!!!  funnytooth Малко се притеснявах, че няма да има кой да го танцува, но достатъчно хора бързо-бързо го научиха и сформирахме една редичка! А най-смешното е, че за няколко случая вече знам, че наши гости се събирали на вечери след сватбата и у тях си го танцували като се поразвеселили!  danceg
Активен
AlexisAgency
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #394 -: септември 25, 2011, 11:46:36 »

Танцът на пингвина и Макарената са уникален начин да направите нещо различно и да включите всичките гости в танца! Браво Aiven! Ето и линкове на тези , които не са го виждали:

http://www.youtube.com/watch?v=DguLMTHFAUY

http://www.youtube.com/watch?v=j3GsmH3qaCM&feature=related
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: септември 25, 2011, 16:01:17 »

 Offtopic AlexisAgency, танца на пингвина го споменах за моята сватба, на която ДЖ не беше Aiven!  Wink Нещо може би не се разбрахме.  pardon
Активен
AlexisAgency
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #396 -: септември 25, 2011, 20:26:15 »

Оопс, грешката е моя! Объркала съм никовете! Извинявам се! Визирах теб Monikamaria!
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #397 -: октомври 03, 2011, 11:48:45 »

На някой сватби има добри танцови изненади. Тази събота например имаше изненада от фолклорен ансамбъл Гоце Делчев. Сестрата на младоженеца танцува в този състав и направиха страхотно шоу в р-т Св.Валентин. Даже после когато гостите станаха и аз се хванах на хорото. На 17.09 в р-т Флауърс дойдоха едни брейкъри и не знам как не пропаднахме на долния етаж (понеже ресторанта се намира на последният етаж на магазин Лабиринт в Люлин). Стахотно шоу.  Яко ооо...good Интересното беше, че никой не знаеше, включително и младоженците. Изненадата беше от един братовчед на младоженеца. Надявам се булката Веси (която е редовен посетител на форума) да пусне клипче като и стане готов филма. danceg
« Последна редакция: октомври 03, 2011, 11:56:53 от AIVEN » Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #398 -: декември 21, 2011, 18:03:22 »

Леле как съм се смяла на този танц на пингвина хаха,определено ще присъства и на моята сватба хах Bravo
Активен
mila06
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #399 -: декември 26, 2011, 22:46:30 »

Здравейте,
тъй като по-горе AIVEN  писал ,че не е добре да се дават списъци с песни на DJ се
включвам само да отбележа, че списъците с песни всъщност са за да може DJ-ят да се ориентира какво предпочитат гостите. Все пак има различни хора. На една сватба ще са се събрали повече фенове на поп-фолка, на друга мнозинството може да харесват рок музика, може да има гости от чужбина, които да бъдат поздравени с някоя песен. Така че според мен предварителната подготовка на музиката, проучването на музикалния вкус и танцовите умения на гостите си е много добра идея за да се получи после един страхотен купон, от който всички да са доволни.
За нашата сватба аз поразпитах предварително някой от гостите за музикални предпочитания. Питах ги какво биха ми препоръчали да пусна и те си казаха някои идеи. Гледах да питам по един представител на различните компании.
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #400 -: декември 27, 2011, 14:28:45 »

при нас списък с песните, които искаме ще бъде даден на dj-ят и то доста изчерпателен, както и какви песни да звучат при влизането ни и други определени и конкретни моменти. какво не бихме искали ще посочим също. не виждам защо да не е добре да посочиш точно какво харесваш...
Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #401 -: декември 27, 2011, 15:57:01 »

И ние ще си кажеме какви предпочитания имаме. Много държим на списъка с неща, които да НЕ се пускат. Те може и да се харесат на някои от гостите, но тотално ще скапят нашето настроение, както и това на друга голяма част от гостите. Мисля, че е добре Dj предварително да знае за тези неща, за да са всички доволни от празненството. Иначе няма да има конкретен списък кога какво да пуска, в каква последователност и т.н. Ще има някои акценти като първи наш танц, поздрав за родителите, поздрав за кумовете, любима песен на скъм приятел и др. Мисля, че това е най-добрият вариант - да се дадат по-подробни насоки и да се остави Dj да си свърши работата - когато е професионалист, той ще знае как хем да се съобрази, хем да се забавляват гостите. 
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #402 -: декември 27, 2011, 19:08:22 »

Здравейте момичета! Бързам да Ви успокоя, за да не се притеснявате относно настроението и танците на Вашата сватба. Това е задължение на всеки Дж. Винаги се прави среща на която се обсъжда всичко до най-малката подробност. Попълва се бланка на която са отбелязани най-важните поздрави заедно с имената на песните. Уточняват се стиловете музика и дори от кой край на страната са двата рода на младоженците както и много други неща. Когато има допълнителен списък с повече от 10 песни които трябва задължително да се пуснат, тогава на дж-ят работата се усложнява значително. Не Винаги може да се вместят всички желания в определено време, така че това да не да не попречи на веселбата. Като се махнат ритуалите, обиколката на младоженците и др. чистото време за танци не е толкова много. Достатъчно е в този списък със желания да има няколко песни които да не се вписват в моментното насртоение на танцуващите и купона пропада. За това моят съвет е да не прекалявате с желанията по отношение на конкретни песни. give_rose give_rose give_rose
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: декември 28, 2011, 09:23:16 »

Здравейте момичета! Бързам да Ви успокоя, за да не се притеснявате относно настроението и танците на Вашата сватба. Това е задължение на всеки Дж. Винаги се прави среща на която се обсъжда всичко до най-малката подробност. Попълва се бланка на която са отбелязани най-важните поздрави заедно с имената на песните. Уточняват се стиловете музика и дори от кой край на страната са двата рода на младоженците както и много други неща. Когато има допълнителен списък с повече от 10 песни които трябва задължително да се пуснат, тогава на дж-ят работата се усложнява значително. Не Винаги може да се вместят всички желания в определено време, така че това да не да не попречи на веселбата. Като се махнат ритуалите, обиколката на младоженците и др. чистото време за танци не е толкова много. Достатъчно е в този списък със желания да има няколко песни които да не се вписват в моментното насртоение на танцуващите и купона пропада. За това моят съвет е да не прекалявате с желанията по отношение на конкретни песни. give_rose give_rose give_rose

Съгласна съм. good Истинският професионалист трябва да може да усеща настроението на хората. Ние в началото също смятхаме да правим списък с песни, но след срещата ни с нашия диджей се отказахме. Имаме му пълно доверие, че ще направи голям купон и няма да го ограничаваме. Ще посочим само няколко песни за поздравите. Единствената ни уговорка е да няма чалга.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: януари 02, 2012, 23:36:17 »

Един първи танц-изненада, би зарадвал присъстващите, затова нека всеки да направи това, супер забавно е и повдига настроението. Ние имахме танц, който аз си направих от 5 песни, бързи и бавни и се хареса от всички, мъжът ми бързо научи стъпките, а не е много по танците. Затова залавяйте се с някой смешен клип ако не може да си измислите танца. Виждам, че в БГ все повече хора правят такива изненади.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines