Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 11:13:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Танците  (Прочетена 236901 пъти)
 
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #240 -: юни 10, 2009, 11:42:05 »

Ние питахме на няколко места. Таксуват не за съставяне на хореография, а на час. Вече от вас си зависи колко часа ще са ви необходими докато схванете стъпките. Цените варираха между 20-50 лв на час (обикновено 45 минути). Това е за Варна  good
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: юни 10, 2009, 23:58:58 »

идеално...въпроса е да се запомнят стъпките а после може и да се репитират вкъщи  yahoo
важното е че резултата ще е страхотен...
гледах на една американска сватба както си танцуваха първия танс все едно се прецака нещо музиката, светлините и всичко и хората се схванаха какъв е този лош късмет и в следващия момент започна някаква супер забавна музика със много смешна хореография и се получи страхотно...  tease
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: юни 11, 2009, 10:36:56 »

BeRa , ние ще правим нещо такова на сватбата. Вече е готова музиката ни, т.е. компилацията от песни, и даже взехме първият си урок по танци. Много съм доволна от хореографката. Аз си мислех, че ще й трябва време, за да се подготви, но тя чу песента само 2 пъти и започна да мисли движения, а цената е 20лв. за час (60мин.). И вече от нас зависи колко бързо схващаме.  danceg Говоря за Пловдив.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юни 11, 2009, 14:40:29 »

Аз тренирам Народни танци в Мераклийски танцов състав.Преподавателката е много добра и обяснява хубаво.Става въпрос за Варна.Ако някой търси  мога да го взема с мен някой път.Тя дава и индивидуални часове който иска.Играем доста хора и по известни и не толкова известни.Преподавател ни е Диана Добрева.Цената е 3 лв на посещение/около 2-3 часа/.За индивидуални зависи какво искаш.
Активен
akhala
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: юни 26, 2009, 19:04:31 »

Здравейте!

Някой може ли да препоръча частен инструктор или школа предлагаща части уроци (на достъпни цени) по арежентинско танго за София? Ще съм много благодарна!  help
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: юли 01, 2009, 17:18:25 »

Аз се справих много добре с хората, като използвах дисковете с видеоуроци и няколко посещения на тренировки в залата, в която ходя на пилатес. За народните танци това си е напълно достатъчно.

А каква програма изнесох сама та аз.. ееех, умря циганката, дето ме хвалеше, ама мисля, че стана добре  danceg Доста ми беше трудно и с репетициите, и на самия ден да танцувам, но толкова много от гостите искаха да ме видят, че просто нямаше как.



Но да ви кажа, момичета, трудно е. Ако мъжете ви не са ентусиасти, не дейте да ги мъчите с уроци. Две от моите приятелки от групата по танци щяха да танцуват с мен, даже си бяха взели костюми, но в последния момент се отказаха. Това си е отговорност, все едно работа. Трябва да излезеш от духа на партито и да влезеш в роля. Не всеки ще иска да го направи. Всеки има различна мотивация. Внимавайте да не си развалите партито от много амбиции.
Активен
dariii
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юли 03, 2009, 10:58:13 »

Здравейте на всички моля за мнението ви по един въпрос с моя бъдещ съпруг гледахме едно виедео в което младоженците танцуваха много весел танц първо запачнаха с типичние брус и поле дж ппуска някакво лудо черно или поп и двамата се бяха направили много весела хореография и много ни хареса! какво ще кажете мислите ли че е подходящо? huhhuh.gif
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: юли 08, 2009, 22:53:32 »

Dariii, да ти кажа и ние с милото мислим да е нещо такова. Много е сладко и купонджийско според мен. А и смятам, че напоследък европейските традици все повече навлизат в сватбените ни ритуали, тук в България. Така, че според мене не е нищо лошо. Но смятам, че за това се иска подготовка. А за такава подготовка едва ли ние ще сме подготвени.

Иначе към темата - смятам, че всеки си знае колко може да танцува и как. Пък и с добър DJ всичко става good

П.С. BASTET, научи ме и мен yahoo Много добре изглеждаш
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: юли 09, 2009, 12:40:26 »

Здравейте на всички моля за мнението ви по един въпрос с моя бъдещ съпруг гледахме едно виедео в което младоженците танцуваха много весел танц първо запачнаха с типичние брус и поле дж ппуска някакво лудо черно или поп и двамата се бяха направили много весела хореография и много ни хареса! какво ще кажете мислите ли че е подходящо? huhhuh.gif
Ние направихме такова нещо! Беше невероятно! Искам да кажа, че съпруга ми ме нави да го направим, срещнахме се с DJ, който ни беше на сватбеното тържество и му казахме за идеята и какво искаме, той ни направи такава "компилация" от песни. След което взех да се ровя в нета, за да намеря някаква танцова школа. Намерия Данс мания - страхотно. Отидохме при жената (тя е невероятна) и си мислехме, че първо ще иска да ислуша диска и да се подготви по някакъв начин, но какво се оказа. В момента, в който пускна диска тя започна да танцува и каза "какво чакате, започвайте с мен". Това направо ме разби. Ходихме на урочи само 3 пъти, на четвъртия го изиграхме веднъж и седнахме да си приказваме, защото ние вече бяме много напрегнати от сватбата. Т.е. две седмици преди тържеството започнахме да се подготвяме, но това зависи от вашия ритъм разбирасе. Уроците не са много скъпи, а там където ходихме направо препоръчвам на всички. Мариана е направо неверояна. А забравих да спомена, че става въпрос за Пловдив.
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юли 09, 2009, 13:33:25 »

Ние направихме такова нещо! Беше невероятно! Искам да кажа, че съпруга ми ме нави да го направим, срещнахме се с DJ, който ни беше на сватбеното тържество и му казахме за идеята и какво искаме, той ни направи такава "компилация" от песни. След което взех да се ровя в нета, за да намеря някаква танцова школа. Намерия Данс мания - страхотно. Отидохме при жената (тя е невероятна) и си мислехме, че първо ще иска да ислуша диска и да се подготви по някакъв начин, но какво се оказа. В момента, в който пускна диска тя започна да танцува и каза "какво чакате, започвайте с мен". Това направо ме разби. Ходихме на урочи само 3 пъти, на четвъртия го изиграхме веднъж и седнахме да си приказваме, защото ние вече бяме много напрегнати от сватбата. Т.е. две седмици преди тържеството започнахме да се подготвяме, но това зависи от вашия ритъм разбирасе. Уроците не са много скъпи, а там където ходихме направо препоръчвам на всички. Мариана е направо неверояна. А забравих да спомена, че става въпрос за Пловдив.

Ели, може ли да ми кажеш горе - долу ориентировъчна цена?! Искам да знам дали ни е по възможностите и ако е направо ще говоря с милото. Мерси предварително good
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: юли 09, 2009, 13:51:19 »

Ние също ще имаме танц, още не знаем точно какъв. Но и двамата обичаме да танцуваме, така че това ще бъде напълно очаквано от нашите гости. Все още се чудим дали да бъде нещо сборно от няколко песни или някое разгорещено танго, примерно.
Може ли да ми помогнете, къде да намеря записи, танци от тези аржентинските. За да потренираме малко. Тук около нас няма зали за танци.
Ели сигурна съм, че е било страхотно изпълнение. Това че вие сами сте си били аранжори е най-хубавото. smile
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: юли 09, 2009, 18:37:08 »

princesata9, плащахме по 20 лв. за един астрономически час. Но почти винаги танцувахме по час и половина, ако не и повече, а момичето не искаше дори лев повече. Аз мисля, че цената е супер, защото някъде из форума четох, че във Варна или Бургас плащали по 50 лв. А и друго там (в Денс мания) могат да ви научат на почти всички танци, народни, модерни, аржентински и т.н. Всичко е във ваше ръце! Танцувайте!
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юли 10, 2009, 14:08:44 »

на моя съпруг аз му придавах уроци... danceg и то хора, защото той с другите танци се справя.Трябваха му точно три поредни дни по 15 минути и научи право хоро и бяла роза.Така или иначе не му трябва да знае други, и се справи чудесно... smile blum  Първия танц го започнах с баща ми и по средата на песента музиката спря....при което водещата каза, че този танц не е вече на бащата, а на младоженеца...и започна нашата песен изпълнена от сестра ми(тя се занимава с музика, а и ми беше шаферка), при което баща ми подаде ръката ми на съпруга ми... heart
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юли 20, 2009, 00:36:03 »

олеееее момичета направо ви завиждам? и на мене много ми се искаше нещо таково, но при нас май е невъзможно  cray Милото няма никакво време ,а и немога да го похваля че е един от най игривите.Желание има ама то май не е достатъчно pardon

Но все пак някой дали е изпозвал такива услуги в Бургас и дали бихте могли да споделите нещо като цена?? give_rose
Активен
nikol_80
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #254 -: юли 22, 2009, 17:00:36 »

Здравейте на всички моля за мнението ви по един въпрос с моя бъдещ съпруг гледахме едно виедео в което младоженците танцуваха много весел танц първо запачнаха с типичние брус и поле дж ппуска някакво лудо черно или поп и двамата се бяха направили много весела хореография и много ни хареса! какво ще кажете мислите ли че е подходящо? huhhuh.gif

ние също бяхме с подобно нещо, получи се ефектно
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines