Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 13:39:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Танците  (Прочетена 236902 пъти)
 
sestri4kata
Ентусиаст
**
Публикации: 86


« Отговор #210 -: март 08, 2009, 20:12:27 »

Еми да сега то пък не може всичко да можеш да играеш,пък и то ако си с пищна рокля няма никой да забележи дали знаеш или не стъпките :DANCE:Хващаш се там пък накъдето те повее вятъра,важното е да хванеш правилната посока DANCE DANCE DANCE
Активен
petyya29
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #211 -: март 12, 2009, 10:10:17 »

Момичета, имам един въпрос. Някоя от вас ходила ли е или ходи на народни танци на ул. Оборище при Филип Кутев( в школата на алианса за чужди езици) , доволни ли сте?

Благодаря ви придварително и хубав ден.     :bouquet:
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: март 12, 2009, 10:20:47 »

Момичета, имам един въпрос. Някоя от вас ходила ли е или ходи на народни танци на ул. Оборище при Филип Кутев( в школата на алианса за чужди езици) , доволни ли сте?

Благодаря ви придварително и хубав ден.     :bouquet:
те дават ли там индивидуални ускорени уроци за младоженци?
Активен
petyya29
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #213 -: март 12, 2009, 11:29:00 »

те дават ли там индивидуални ускорени уроци за младоженци?


Не знам мила, ще питам в сряда и ще ти кажа. Занятията се провеждат всяка сряда от 18:30 до към 20:30 часа. Аз бях там вчера и ми допадна, просто питам дали си заслужава да продължавам там. Жената, която води танците е много готина.
Активен
thomson
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #214 -: март 12, 2009, 19:56:00 »

Абе нямали като по филмите генерални репетиции  cray ,то е направо ужас с тези танци, :angry:аз съм като пън и като се притесня незнам,а за моя да не говоря той къде не може да танцува,ами имам чуството че  и не чува.. blushголям смях ще падне!!!
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: март 13, 2009, 22:02:28 »

Момичета, искам да ви попитам дали знаете някъде в Пловдив да се дават уроци по еротични танци. Исками се да направя малък "подарък" на бъдещия ми съпруг през първата брачна нощ (ако има такава разбирасе).  blush
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: март 14, 2009, 14:58:15 »

Момичета, искам да ви попитам дали знаете някъде в Пловдив да се дават уроци по еротични танци. Исками се да направя малък "подарък" на бъдещия ми съпруг през първата брачна нощ (ако има такава разбирасе).  blush
провери в замунда може да има някой самоучител на двд
ако не си дръпни девет седмици и половина - гаранция върши работа blush
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: март 14, 2009, 15:20:57 »

Аз мисля, че добре танцувам народни танци, но ето от тука може да се научите ако не знаете.
http://www.horo.bg/index.php?menunode=29&show=material&materialid=1312
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: март 14, 2009, 16:09:39 »

.. но като пуснат Бяла роза и  blush Какво хоро се води това, че то май сватба без Бяла роза не минава ?  crazy

Това е джангурица. Има прост вариант, който лесно се учи и си струва да се напънеш да го научиш. Има и усукан вариант, който се учи на курсовете, но с дълга рокля с обръчи никой няма да види какви невероятни стъпки въртиш, така или иначе. И мен много ме беше страх от тия бели рози, ама накрая накарах инструкторката да ми покаже най-базовите стъпки и сега съм кралицата на белите рози вече!  give_rose
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: март 19, 2009, 14:00:06 »

защо пък да е смело? аз съм виждала такива виртуални уроци в нет-а... не мисля че е срамно , все пак това е твоя мъж  smile е, друг е въпроса той как ще го приеме....
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: март 19, 2009, 14:09:26 »

защо пък да е смело? аз съм виждала такива виртуални уроци в нет-а... не мисля че е срамно , все пак това е твоя мъж  smile е, друг е въпроса той как ще го приеме....
Съгласна съм с това!!!
А що се каса до танците при нас...ние сме танцувални и аз, и милото, и всички!  blum Милото близо 20 години се е занимавал с народни танци, зълвата също, аз също имам известен период, свързан с народните танци! А и за другите танци няма проблем!
Сега в момента даже посещавам народни танци, но за развлечение, за разтоварване!  smile
Аз поне за това дерт нямам!  good
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: март 19, 2009, 14:18:58 »

Това да еротичния танц е много добра идея good А и съм на мнение,че за това не ти трябват специални уроци,ако си и по-кръщна по натура  good А и съм сигурна че на всеки мъж би му харесал такъв подарък от любимата...от личен опит говоря girl_wink
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #222 -: март 20, 2009, 08:47:09 »

Съгласна съм с maj4eto, импровизирай, ефектът е страхотен. Само един съвет, eli_berberova, вземи си някое готино шалче и го позавържи за стола, защото иначе ще ти е язък за програмата. Няма да я докарате и до средата на песента. И аз от личен опит...  blush

За съжаление не знам къде има такива уроци. Преди време търсих, обаче, явно си пазят хляба и никъде не предлагат. Виж из нета за уроци, само не се връзвай на дисковете на Кармен Електра. Помагат за добра форма, но не са съвсем това, което се очаква от заглавието. Много търсих уроците на стриптизьорката от която тя е свила идеята, обаче не можах да ги открия.


Другите танци лесно, ама хората направо не нам. Добре, че ще имаме само няколко на сватбата, пък и сега ми остана време за разучаване като се оправя. Тююю, да съм ходила и на народни танци, ама кой да предположи, че ще взема да се омъжа. Хихихи.  pardon
Активен
panika
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: март 24, 2009, 10:12:12 »

аз ходя от две седмици вече на уроци по народни танци ... в Дианабад при Чановете ... мисля,че някои тук беше писал за тях, но ето сайта им www.chanove.com ... Много е весело и е добър фитнес smile препоръчвам на всички бъдещи булки да идват, събота и неделя от 12:30 е за начинаещи ... smile Аз до сега никога не бях играла хора и ми се струваше доста сложна задачка, но това водене на булчинското хоро ме накара да видя,че няма нищо страшно smile Сега съм се амбицирала,че ще продължа да ходя на уроци и след сватбата smile
Активен
panika
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: март 24, 2009, 10:47:33 »

хехе smile аз тази събота си взимам роклята от Асеновград и ще пропусна, но в неделя съм на линия smile Даже сега се чудя дали да не ходя на националния семинар в с.Вонеща вода лятото smile А иначе е много хубаво smile дано се засечем някои ден smile ама няма да се смееш как бъркам стъпките smile
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines