Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 18, 2024, 01:01:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Танците  (Прочетена 236744 пъти)
 
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: януари 07, 2009, 15:53:10 »

аз от малка ги знам хората, танцувала съм народни танци в хореогравското училище така че аз нямах проблеми. С милото ми се учехме известно време, но и той горе долу ги знаеше, но на сватбата ме изненада истински  yahoo
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: януари 07, 2009, 22:09:54 »

Когато сърцето и душата танцуват стъпките не са от значение а купона е налице.Така че мацки не се впрягайте мн на тази тема.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #197 -: януари 09, 2009, 12:40:58 »

Ние с милото знаем само право хоро, но мислим да се понаучим малко за сватбата  smile Но хубавото е, че булката е с дълга рокля и на нея почти не й личи какви стъпки прави  blum Да му мисли младоженеца  tease
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: януари 23, 2009, 09:42:09 »

На нашата сватба не се спряхме да танцуваме. :dance2:И аз и мъжа ми сме по танците.Всякакви хора и танци мога да танцувам.Като чуя музика и сърцето ми заиграва.Е милото може само едно хоро -правото, но навакса с останалите танци. През цялото време беше пълен дансинга, мисля че дадохме добър пример на гостите.Играхме, пяхме... Весела сватба стана. girl_wink
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #199 -: януари 23, 2009, 09:53:06 »

katya_79, и аз смятам, че точно така трябва да бъде - дансингът да е пълен постоянно и най-вече младоженците да не спират  smile Била съм на сватби, където съпругът го раздава "тежко" и само седи  nea Но истинското настроение идва от танците. Ние като бяхме кумове гледахме да сме непрекъснато на дансинга, за да подкрепяме купона girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: януари 23, 2009, 09:56:25 »

Знаете ли момичета когато се срещнах за пръв път с агентката тя ми каза, че дори да направи най-прекрасната украса и да съм наела най-добрия DJ ако ние двамата с мъжа ми не танцуваме няма да е весело и по-вечето гости ще си седят на масите и беше права.Ние не се спряхме цяла вечер бяхме на дансинга, а милото който не можеш да го вдигнеш от стола не седна.Всички бяха  shok като го видяха как танцува, но той беше най-щастливия мъжа на Земята тази вечер и сякаш заразихме гостите си.Постоянно на дансинга имаше хора, а ние бяхме много доволни.Кумовете също помагаха особенно кумата не се спря и тя.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #201 -: януари 29, 2009, 16:42:04 »

Не знам дали е точно за тук, но понеже става дума за танци....

Кхъм, ами задължително ли е след танца на младоженците да има и танц с кумовете. При мен кумовете няма да са семейство. Кумът си има жена, а пък кумата засега го раздава сингъл и няма да е много удобно. Дали може да прескоча този момент? Така и така няма да имаме танц за родителите.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: януари 29, 2009, 16:46:28 »

Че къде е проблема, че не са семейство? И нашите не бяха, кумата ни семейна, кума с гадже, ама какъв танц му направихме..... е те малко като през 70те години го докараха на една ръка растояние, laugh но си го изтанцуваха танца. Нямаше никакъв проблем.
Обаче ако ти мислиш, че двамата ще се чувстват неудобно, можете да танцувате - ти с кума и младоженеца с кумата. good
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #203 -: януари 29, 2009, 16:57:22 »

Да, това е идея! Щом може аз с кума, а милото с кумата, става. Не че е забранено да си танцуват и кумовете, обаче не искам да взема да му създам после яд на човека. Някои хора са ревниви.  crazy
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: януари 29, 2009, 17:00:04 »

Ама разбира се, че може да танцувате ти с кума, половинката ти с кумата. В крайна сметка вие четиримата сте най-важните хора на това събитие. Даже може когато свърши вашата песен да се отправите тържествено към масата и да си ги поканите на танц.  good
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: февруари 03, 2009, 20:20:43 »

Ами има групи по танци. Аз ходя в такава. Наскоро (21.01) започна нова група за начинаещи, а на 17.02 ще има и още една. Ако искаш - може и в съботно- неделната група (пак ще има за начинаещи) - http://chanove.com/
Активен
tera4
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #206 -: март 05, 2009, 11:41:58 »

Ех, че хубава тема! При мен нещата с танците са направо трагикомични. Аз мога да танцивам всичко, като се има предвид, че съм играла 8 год. народни танци, после 2 латиноамерикански и като малка малко класически балет, а милото е толкова вързан в краката, че напарво незнам как ще бъде на сватбата. Аз се опитвам поне едно право хоро да научи, обаче той плете краката яката, не може да хване таката изобщо много е зле в това отношение.
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: март 05, 2009, 12:41:43 »

А аз знам правото, дунавско, ширто и елено моме, но като пуснат Бяла роза и  blush Какво хоро се води това, че то май сватба без Бяла роза не минава ?  crazy
Активен
sestri4kata
Ентусиаст
**
Публикации: 86


« Отговор #208 -: март 07, 2009, 20:17:29 »

Ох какво да ви кажа момичета,просто оставете нещата на произвола *YAHOO*Каквото се получи спонтанно ще е най-прекрасно и весело.Каквито и стъпки да мислите,то човек се вълнува в такав момент и няма начин да няма някое фалче.Пък в крайна сметка така е по интересно и забавно.Покрай всичкото улисване да не объркате някоя стъпка ще пропуснете цялата емоция и вълнение  :banana:Мойта душичка е толкова интересен и една стъпка не знае на хоро ама като се завихри,като започне да подскача и да вее някоя кърпа ,направо си умирам от смях с него.Даже се и кара ,че го бъркам и не зная стъпките ROFL cap :funny:За нищо на света не бих шлифовала такъв диамант като него -определено ще е гвоздеят на програмата yahoo
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: март 08, 2009, 16:26:28 »

Ми то аз само едно право хоро мога да играя . pardon И ся кат не мога " Бяла роза" ,дайчеви, ганкини, манкини хора - ко да направя? crazy crazy crazy Просто булката ще пропусне едно хоро blum и ще си почине малко от танци-манци............ girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines