Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 10:01:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Танците  (Прочетена 236899 пъти)
 
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юни 25, 2008, 07:02:00 »

Здражейте! Незнам дали това е точната тема, в която триабва да задам въпроса си,но бих се радвала, ако има някой,който може да ми помогне.Вие имали ли сте танциори на народни танци на сватбата си,които да играят на кумовете?Как ги открихте и колко ви струваше?Аз се интересувам за Варна по-спецялно?Ако има булки от Варна ползвали такава услуга и могат да ми помогнат,предварително Ви благодаря!!!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юни 25, 2008, 07:11:15 »

Мира, аз ще използвам такава услуга - за Пловдив ще ми струва 80 лв.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юни 25, 2008, 08:29:16 »

Ако ще ти е от полза и в Карлово е 80 лв !!! good
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юни 25, 2008, 08:35:33 »

Здражейте! Незнам дали това е точната тема, в която триабва да задам въпроса си,но бих се радвала, ако има някой,който може да ми помогне.Вие имали ли сте танциори на народни танци на сватбата си,които да играят на кумовете?Как ги открихте и колко ви струваше?Аз се интересувам за Варна по-спецялно?Ако има булки от Варна ползвали такава услуга и могат да ми помогнат,предварително Ви благодаря!!!

Абе бяхме питали в една сватбена агенция във Варна и ни цитираха цена от 200 лв. Не ми се струва оправдано. 80 ако е и аз бих си наела. Ако някоя друга булка от Варна има информация - да се обажда!
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юни 25, 2008, 08:46:03 »

Мира, аз ще използвам такава услуга - за Пловдив ще ми струва 80 лв.

Елинце, от къде ги наехте тези танцьори? Ще дадеш ли повече инфо моля give_rose
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юни 25, 2008, 13:36:47 »

на бъдещия ми мъж сестра му като се жени също имаха такива, и ние като тяхни шафери играхме с тях, но мисля че тя Жечка им ги намери от някъде Елинце. така че ако решите да имате такива може първо да говориш с нея./ макар че предполагам не умираш от желание /
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юни 26, 2008, 05:40:23 »

Благодаря Ви момичета!За Варна цените на тази услуга са доста по-високи от Пловдив:( 150-200
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юни 26, 2008, 05:48:48 »

Елинце, от къде ги наехте тези танцьори? Ще дадеш ли повече инфо моля give_rose

Ели, услугата е цитирана на майка ми от моя ди джей - от неговата агенция. Ето уеб сайта му: http://svatba-emi.com/
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #173 -: юли 31, 2008, 15:03:52 »

Аз все си мисля, че първия танц като е на "вашата песен" няма как да не се получи, дори и без уроци. То като ви тресне вдъхновението и любовта и само ще си се изтанцува.  Dance2

Моите притеснения за първия танц хич ги няма, макар, че магаренцето ми е лекинко непохватничко и притеснително за всичко, което не е хорце. Мисля си, че по - скоро е въпрос на отпускане и да не мислиш в това, че ... олеле, ами стъпките, а като се отдадеш на музиката и на усещането, че си с любимия се получават невероятни неща и после чак си казваш, ай стига бе, това аз ли го направих?!?! Пък и другите остават удивени ( в добрия смисъл ).  Wink

Аз например съм в паника от всичко, което е хоро. В другите танци и да поекспериментираш и да си позволиш своеволие, не е толкова очевидно, ако се вписва в общата картинка и ако не си на състезание, ама хорцата.... Нито едно не знам как се играе, а след контузиите напоследък, вероятно ще мога да отделя не повече от месец, месец и нещо преди сватбата за такъв тип натоварване. Мислите ли, че може за толкова време, ако съм концентрирана и съсредоточена, да успея да понауча достатъчно, за да не се изложа? Роклята ми ще е такава, че няма да може да ме скрие напълно, въпреки, че ще бъде дълга.

« Последна редакция: юли 31, 2008, 15:14:27 от Su_to » Активен
Patita
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



« Отговор #174 -: юли 31, 2008, 15:57:03 »

Аз мисля, че един месец е предостатъчно време, за да понаучиш основните няколко хорца!!! Става и за няколко дни, с повечко желание  good
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: август 13, 2008, 08:14:21 »

момичета дали мога да се допитам до вас освен право хоро, какви други хора се играят на сватба...да не се изложа...мога само право хоро и онова дето е под съпровода на "Бяла роза", а и забравих да попитам булката какво хоро води и кога....мерси предварително give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: август 13, 2008, 08:36:29 »

Ами няма задължителни хора за сватба.Кой каквото може такова играе.Иначе има други популярни хора като Еленино като Дунавско като Дайчово като Пайдушко.Но никой не е казал че трябва да можеш да ги играеш.Българските хора са хиляди.Мацки само да ви успокоя намерете една приятелка дето е добре с хората и я слагате след вас на хорото и нямате проблеми щото под роклите нищо не се вижда а е важно просто да се движите що годе в ритъм.Пък и никъде не пише че сватбата трябва да е от хора.Важното е чувството и купона да върви
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: август 24, 2008, 13:03:16 »

ОФФФФФФФФФФ много болна теме. Слънцето ми е пълно дърво cray  Ще трябва да положа много а ма много усилия докат го науча да танцува нещо.Е и аз не съм професионална танциорка де.
 А пък тва с хората ако го науча на право хоро ще  дигна банкет nea Но дет се вика имаме цяла зима, така, че пожелайте ми успех smile
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: август 31, 2008, 20:53:53 »

аз се научих да играя хоро на моята сватба.хващах се винаги до кума или кумата, гледах ги какви стъпки правят и така...на тяхната сватба(2 седмици след нашата)вече бях подготвена в това отношение.относно първия танц-голяма излагация стана.всички се втренчиха в нас и аз забравих как се върви а камо ли да танцувам.без никой да забележи помолих, "танцувайки",DJ-я да спре песента по - бързо...и той след припева най-тактично обясни,че младоженците имат нужда от почивка и я спря:))))))))))))))
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: август 31, 2008, 21:32:47 »

ОФФФФФФФФФФ много болна теме. Слънцето ми е пълно дърво cray  Ще трябва да положа много а ма много усилия докат го науча да танцува нещо.Е и аз не съм професионална танциорка де.
 А пък тва с хората ако го науча на право хоро ще  дигна банкет nea Но дет се вика имаме цяла зима, така, че пожелайте ми успех smile
Мила това изобщо не трябва да ти е проблем и моето мъжле по принцип е дърво и хич не умее да танцува,но на сватбата ни се справи отлично и много си се гордея с него  Bravo ....Не седна цяла вечер и се стара да ми достави удоволствие,бееше уникално,та моят съвет е не го пришпорвай да заучава някакви си танци,хора или т.н. Всичко идва от само себе си .... good
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines