Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 20:15:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Танците  (Прочетена 236906 пъти)
 
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: април 30, 2008, 10:19:56 »

Е това си е ясно, ще ме учат, но просто ми беше интересно защото аз се справям и със самоучители, ама никъде няма, инъче ще има организация мисля че бързо ще го схвана, само то ми остана- елено моме.Е от основните де, инъче разни измислени изобщо няма да се мъча.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #151 -: април 30, 2008, 12:21:17 »

ani4ka1710, в сайта на horo.bg има Еленино хора в стъпки. Ониваш на ТАНЦИ->СЕВЕРНЯШКА ОБЛАСТ  и там го има на две клипчета. Прабвайте, може с гледане и копиране на стъпките да се научите  good
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #152 -: май 02, 2008, 00:26:36 »

Аз видях наживо чужденци как играят български хора и останах направо засрамена, че аз знам само 2 вида стъпки  blush
Активен
cremcaramel
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #153 -: май 11, 2008, 02:26:42 »

Трябва да ви кажа, момичета, че вече сън не ме хваща... Аз много не съм добра в хората, ама пак мога да спретна две три, ама как ще накарам милото да играе и как ще го науча (при положение, че и аз не съм кой знае колко добра), не знам. Освен това трябва само да си подготвим музиката за ресторанта и ми е бедна фантазията какво да включа и в каква последователност. В смисъл колко и какви хора, блусове, по-танцувална музика... Милото ми е обещал днес да се учим да играем хора, ама да видим...
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #154 -: май 15, 2008, 07:30:40 »

Ах,като чета така се радвам на всички бъдещи булки, големи сте сладури!
Да ви кажа-хората и танците ще са ви най-веселия и малък проблем на тържеството!
Първо, защото винаги има хора, които да повеждат тези мероприятия.А пък и те се научават още с втората-третата стъпка като тръгнеш.Друг момент е,че 80% от тези на холата нямат и грам представа какви са стъпките-просто гледат другите.Трето-нали не си мислите, че всички гости ще ви гледат в краката точно в този момент?!
Относно елениното-не бих казала, че е от най-трудните хора, но иайте предвид, че най-употребяваните на сватби са правото хоро и небеизвестната Бяла роза!Така че-споко!И късмет на всички!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: май 18, 2008, 13:06:58 »

здравейте,

аз съм много зле с хората, изобщо не ги мога, ама грам, милото е доста по-добре от мен.

На танци ли да се запиша или да си взема дисковете от хоро.бг

Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: май 18, 2008, 13:15:07 »

здравейте,

аз съм много зле с хората, изобщо не ги мога, ама грам, милото е доста по-добре от мен.

На танци ли да се запиша или да си взема дисковете от хоро.бг



А при нас е точно обратното! Аз определено се справям много по- добре от милото chee само не знам как ще го накарма да потренира малко 
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: май 18, 2008, 13:30:20 »

А при нас е точно обратното! Аз определено се справям много по- добре от милото chee само не знам как ще го накарма да потренира малко 

ние и 2-та с танците сме добре, но аз с хората съм трагедия.

Като много малка играех доста, но това е било преди много гдини, сега не мога изобщо, в смисъл мога - но не  еправилно

поръчах този диск - самоучител от хоро.бг - 5-те диска

ще пробвам, така вечр с его 2-та - поне ще е забавно, а иначе, може индивидуални уроце в чановете да вземем, но това ще е поне след месец, така няма да се излагам колко съм зле и пред други хора.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #158 -: май 29, 2008, 22:17:14 »

Ние ще танцуваме валс за първи танц и днес ходихме на урок. Dance2
Толкова е забавно.  yahoo Сега остава да се упражняваме до сватбата. Музиката няма нищо общо с класическия валс, съвсем обикновенна песен си е. Учителката каза, че всички си мислят, че това е Елвис Престли, но всъщност не е. Мисля, че ще се получи страхотен първи танц, защото валса е толкова толкова грациозен танц, само милото трябва да спре да танцува върху краката ми, но и това ще стане след малко тренировки.  danceg
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: май 30, 2008, 09:05:10 »

хехе, супер ще е Кларче.
ние танцувахме Салса за последен танц и въпреки, че не бяхме много се упражнявали и аз на едно място малко се обърках - стана много забавно и гостите много ми се радваха
Ето едно фото:


* DSC_0797.JPG (40.77 KB, 383x576 - видяно 295 пъти.)
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #160 -: юни 06, 2008, 08:37:24 »

http://www.elias-sport.com/

Става въпрос за София. Една съфорумка ми ги препоръча.
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юни 16, 2008, 08:36:19 »

благодаря ти за инфото,ама май ми се вижда скъпичко,всъщност незнам как вървят цените на тези услуги,но не очаквах да е 30-40лв. bqsnasym
Активен
branny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Най-доброто ми слънчице!


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: юни 23, 2008, 12:01:41 »

Здравейте. И аз да оставя тук един пост за нашия танц. Спряхме се на нещо по-различно от блуса за първия танц, а именно - тангото. Сега ходим на уроци индивидуално. Е, не мога да кажа ,че сме много добри, но все пак като за 10 урока все пак ставаме. Нещо простичко и изчистенко, като за нас. Направо ще ги сразим. Трябват ни само още малко репетицийки и сме готови.
Ама си е и голяма зараза, де. Май-май след сватбата ще продължим с уроците.  smile
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: юни 23, 2008, 12:21:05 »

благодаря ти за инфото,ама май ми се вижда скъпичко,всъщност незнам как вървят цените на тези услуги,но не очаквах да е 30-40лв. bqsnasym

30-40 лева за урок, така ли? И ние искаме да е валс. Възможно най-опростен..... За колко ли урока става научаването?
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #164 -: юни 23, 2008, 21:18:11 »

30-40 лева за урок, така ли? И ние искаме да е валс. Възможно най-опростен..... За колко ли урока става научаването?

Момичета, валса се оказа супер лесен танц, стъпките се научават за няколко минути. Когато ние се обадихме в една школа, за да се запишем на курс, учителката веднага ни каза, че един час е достатъчен за 99% от двойките. Бяхме супер скептични, но се понаучихме за един час. На сватбата си човек все пак не е на конкурс по танци и дори и да се пообърка не е толкова фатално. Учителите бяха двама, показваха ни, танцувайки заедно, а след това и с нас.
Личното ми мнение е, че най-трудно е да хванеш такта, както казах съпките и движенията са елементарни.
От школата си купихме също един диск с три валса, един много подходящ за първи танц, относително бавна, много мелодична песен, но все пак с ритъм на валс, и два по-бързи и класически валса. За съжаление така и не разбрахме кой изпълнява песента, за да ви я пусна.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines