Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 18:21:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 12 част  (Прочетена 142826 пъти)
 
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юни 14, 2013, 09:29:41 »

Аз като търсех такава хартия, видях, че се продава в Атиа Принт, в Кадифе крафт, има много идеи и в http://bloominpromotions.com
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: юни 14, 2013, 09:38:56 »

Така изглеждат въпросното листче със семена


* семена.JPG (75.09 KB, 1037x778 - видяно 196 пъти.)
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юни 14, 2013, 10:54:13 »

Да се вмъкна и аз в темата с една идейка. Наистина семената за цветята са по-скоро за жените. Но пък ние например мислим да подарим на баща ми и на кума семена на ливански кедър и секвоя. Те стават огромни дървета и вековни, страхотен спомен от някого според мен, най-вече, че те и двамата обожават природата и дърветата и наистина биха се зарадвали много повече на такъв подарък, отколкото на каквото и да е друго. Та например на жените може да се подарят семена на цветя, а на мъжете семена на дървета, да е всичко в една идея. Но всеки си познава гостите. Да си кажа честно направо се замислям дали да не направим такъв подарък на всички мъже гости да ни споменуват и след 30 години give_rose
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юни 14, 2013, 11:17:56 »

Така изглеждат въпросното листче със семена

Аз малко разбрала, недоразбрала.. В самата хартия на картичката ли са семената? Защото ако е така е просто.. невероятна идея! smile
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: юни 14, 2013, 12:30:12 »

Да, в самата хартия са семената. Това е рециклирана хария с добавени семена. Преди около месец когато се ровех из нета да науча повече за тази хартия, видях че някои хора (в България) си правят сами хартията със семена и използват различни цветове и семена. За съжаление ми се стори доста трудоемко и не се заинтересовах как точно става.
Активен
Gravitations
Любопитен
*
Публикации: 38


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: юни 14, 2013, 15:20:08 »

Момичета не съм чела темата, ако има вече линк към този сайт ме извинете. Понеже съм се нагърбила по дребните неща сама да си ги правя ми трябваха сами фигурки без украса, а знаете че стандартно вървят от 1.20 нагоре...Е намерих и неукрасени http://www.ceramictoys.eu. Вчера дадох поръчка за 40 амфорки, и фирмата веднага ми върна отговор че в понеделник пътуват към мен. Дано съм била полезна
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юни 14, 2013, 16:08:35 »

най-накрая намерих с какво да снимам моите подаръчета  Bravo Bravo Bravo
[/quo
Извинявай, дали този магазин от който си ги закупила няма да имат сайт, да ги поръчам онлине? ако можеш да ми помогнеш ще съм ти благодарна! give_rose
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: юни 15, 2013, 20:48:05 »

нашите ги поръчах днес smile реших да са два модела, няма за мъже и жени просто по две на семейство, за да са различни smile едното е кошничка с канела и розичка, а другото поперуда с канела. другата седмица ще са готови smile
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: юни 18, 2013, 11:09:10 »

Имам нужда от съвет. От доста време знам как искам да изглеждат подаръците. Исках да бъдат като малка статуетка (тип награда) с гравирани нашите имена. Колегите ми направиха мостра и всички в къщи включително и аз се влюбих в тях. Изведнъж обаче както ги гледах и ми заприличаха на паметник  Oh my ... crazy Всички ми обясняват, че това са глупости и подаръчетата ще станат страхотни след като ги коригирам (искам да са малко по-малки и под имената ни да пише фамилията). Моля ви за съвет! Не знам дали ако добавим някаква сентенция или нещо подобно няма да стане по-добре. Направо се побърквам, откакто ги оприличих на паметници. И не  че съм суеверна, но нещо тази сватба тотално ме побърка и почвам само дивотии да си мисля.


* DSC_0037.JPG (14.96 KB, 448x336 - видяно 183 пъти.)
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юни 18, 2013, 11:38:59 »

tsve4e кой ти ги направи тези неща и от кой град си? От 4 дена луднах да търся такива неща, защотото искаме с милото поканата на родителите да бъде точно такава. в смисъл да гравираме текста на поканата върху стъкло, за да им остане за цял живот спомен. Намерих тук в Бургас на 4,5 места, но цените просто са космически (от сотра на 150 лв за 2 броя). ще съм ти супер благодарна ако ми помогнеш с информация каде са ти ги правили.
Не се претиснявай че изглеждат като паметници, това е нещо което остава за спомен.
П.С. много се развълнувах като видях че си ги публикувала  danceg danceg danceg
Активен
Gravitations
Любопитен
*
Публикации: 38


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юни 18, 2013, 12:04:29 »

Момичета да знаете друг подобен доставчик освен този http://www.rakhiva.com
Че материалите които смятах да поръчвам са изчерапни и нямат  sad
 
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юни 18, 2013, 12:26:00 »

Имам нужда от съвет. От доста време знам как искам да изглеждат подаръците. Исках да бъдат като малка статуетка (тип награда) с гравирани нашите имена. Колегите ми направиха мостра и всички в къщи включително и аз се влюбих в тях. Изведнъж обаче както ги гледах и ми заприличаха на паметник  Oh my ... crazy
честно казано и на мен малко ми напомнят на паметни плочи. huhhuh.gif
Момичета да знаете друг подобен доставчик освен този http://www.rakhiva.com
Че материалите които смятах да поръчвам са изчерапни и нямат  sad
 
какво точно търсиш, за да ти дам друг сайт, ако знам?
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юни 18, 2013, 12:26:49 »

Момичета да знаете друг подобен доставчик освен този http://www.rakhiva.com
Че материалите които смятах да поръчвам са изчерапни и нямат  sad
 
В емарт има много неща. Правят и доставки.Виж и в магазин Баба Марта бургас. Там е много евтино има госто голяма разнообразие!
Активен
Gravitations
Любопитен
*
Публикации: 38


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: юни 18, 2013, 12:42:43 »

За тях знам.Редовен клиент съм им и са ми на 2 крачки. Обаче шнурчетата който ми трябваха са им изчерпани, а и сега били в ревизия...Ще поогледам още малко и ако трябва ще отида до главния офис в бургас.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: юни 18, 2013, 13:00:53 »

beberona, от Пловдив съм и ми ги правиха във фирмата в която работя. Само, че това не е стъкло а прозрачен плексиглас. За цена не мога да ти кажа, защото ще си правя доста неща тук и ще плащам накрая. Ако искаш мога да питам, прати ми на лични размера на поканата и ще помоля колегите за цена.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines