Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 01:32:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Име за бебето? част 2  (Прочетена 138668 пъти)
 
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #270 -: юли 09, 2008, 15:44:36 »

Bulechka на мен също Евгения ми харесва повече от Ения

Picolina аз съм за Преслава good, Пресияна нещо  nea

Invisible - Адриана  good

Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: юли 09, 2008, 16:17:18 »

Благодаря за отговорите, явно няма да е Адриана  smile понеже ще е мъж харесахме си името Кристиан поради няколко причини...НО сега в главата ми възниква едно такова желание да отдадем нужното уважение на свекър ми, той наистина е злато човек бебо ще е неговата зодия живот и здраве и има вероятност да се роди около рождения му ден...та ми се искаше да му дадем име с "В".

проблема е, че вътрешното ми убеждение е че трябва да е Кристиан а пък от друга страна моного искам да е Владислав заради свекър ми  crazy незнам дали ме разбрахте но въпроса ми е кое от двете имена първо ви харесва повече и какво ще ме посъветвате, ясно че аз и мъжа ми трябва да решим, но ми се иска и странично мнение smile

Bulechka и на мен Евгения ми харесва повече  give_rose
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: юли 09, 2008, 18:57:06 »

Invisible понеже искаш мнение....ето го моето
Владислав никак не ми харесва като име!Така ли се казва свекър ти или нещо друго с "В"?
Кристиан е много хубаво име,а и щом си имаш убеждения,че това е неговото име... good

аз и мъжа ми бяхме убедени,че името за нашето момче е именно Даниел....още преди да забременея...и сега като го погледна...ами отива му това име Wink
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: юли 10, 2008, 08:19:35 »

благодаря ти  Сисе give_rose аз също от преди да забременея винаги съм мислела, че ако имам син ще е Кристиан. А свекър ми е Веселин.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: юли 10, 2008, 08:28:42 »

Invisible името на човек носи съответната вибрация, астролозите казват, че може дори да определя характера на дадения човек. Затова смятам, че най-доброто име за детето е това, което майката интуитивно усеща, че е добре за него. Недей да се съобразяваш с тези традиции - още повече, че съм чувала, че детето носи кармата на човека на когото е кръстено - така, че е по-добре да си има свое индивидуално и различно име.
П.С. Аз съм за Кристиан - единият ми брат се казва така и затова съм пристрастна.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: юли 10, 2008, 08:58:51 »

И аз така си чувствам, че името на детето ми трябва да е Константин, без дори да е заченат още, така че дано когато дойде времето да нямам проблеми и да си го кръстя така
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: август 03, 2008, 22:32:04 »

Аз също от мъничка обожавах имета Кристина. Всичките ми кукли се казваха така и все си казвах, че ще имам дъщеря и ще се казва Кристина, като забременях обаче смених мнението си поне 100 пъти заради мисли като...ами ще си харесва ли името...ами ако не го хареса...дори бяхме избрали Магдалена, но като ми я показаха разбрах, че това е малката сладка Кристина, а всички близки останаха доста изненадани Oh my ...
Сега малката носи името на дядо си, но и моето лубимо име и съм убедена, че нямя дя съжалявам за избора си.
« Последна редакция: август 03, 2008, 22:34:34 от digita » Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: август 05, 2008, 14:52:21 »

Момичета, може би вече е късно, но и аз да кажа, че още не съм бременна, но искам ако имам син да се казва Кристиан! Обожавам това име без да знам защо, милото също го харесва! В началото преди години харесвах името Кристиан-Александър, но малко като за БГ не звучи добре, а Александър се казва брата на милото,а та много не ми се иска да го кръстя така, че второто ще трябва да е на моят брат или на поне на моята рода, и затова остана Кристиан! А за момиче не може да измислим име, Ирена ни харесва, но аз съм пристрастна, че моята кума и най-добра приятелка носи това име!Успех на всички!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: август 05, 2008, 14:59:21 »

Invisible ,щом хем искаш да е Кристиан,хем на свекъра обсъждали ли сте въпроса да има две имена,понеже има майки,които си кръщават децата примерно Иван Александър и т.н.,другото е ако имате второ то да се кръсти на дядото
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: август 05, 2008, 15:24:40 »

Кристиан е много хубаво име,а и щом си имаш убеждения,че това е неговото име... good

аз и мъжа ми бяхме убедени,че името за нашето момче е именно Даниел....още преди да забременея...и сега като го погледна...ами отива му това име Wink

Абсолютно съм съгласна с теб, Сисе!!! И аз бях и съм така!!! Ми отива му на моя Косьо това име и това си!!! good
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: август 05, 2008, 15:30:38 »

Според мен всички тези караници....и претенции от страна на баби и дядовци да се кръсти на тях детето са глупави nea Решението трябва да вземат майката и бащата! С мъжа ми се разбрахме  Wink за второто /което ще бъде момиченце/ той да избере името good
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: август 05, 2008, 16:16:52 »

Решението трябва да вземат майката и бащата! С мъжа ми се разбрахме  Wink за второто /което ще бъде момиченце/ той да избере името good

напълно съм съгласна  good и ние така сме се разбрали с мой мъж! При нас никой не натиска и не претендира ...просто аз исках да има нещо на свеки, но ще е Кристиан твърдо съм решила просто така го чувствам и винаги така съм си мислела че ще се казва сина ми smile

наденцето благодаря ти мила give_rose мислехме и този вариянт, но нещо не ми звучи добре ще видим има още време...но първото ще е Кристиан 100% heart
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: август 05, 2008, 19:31:33 »

Ние също сами си избрахме името на бебка,взехме само буквата на свекървата от уважение,да се радват (така решихме ако е момиченце да е на нея,а ако е момче на свекъра ),а за второто (жовот и здраве) ще е на моята майка няма значение,дали ще е момиче или момче, (на татко има кой да кръщава  blum ) така няма да има сърдити  pardon
Активен
elanida
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: август 05, 2008, 19:42:18 »

Кристиан е прекрасно име! Аз също така инстинктивно го дадох на моя син. Ако е вярно това с връзката между вибрациите и характера на човека - пак е чудесен избор. Той е просто съкровище! Пристрастна съм, знам...
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #284 -: август 06, 2008, 06:46:30 »

куриозите с имената са безкрайни Нашата буболечка "ползва" буквата на баба си /свекърва ми/ и от Тодорка стана Тия. За през името понеже тука сложно , а и искаме и в БГ да я запишем та сложихме Никол .Много сложно го обясних но детето се казва Тия Никол Кирова на баба си Тодорка и баща си КОльо/Николай/ много ми е смешно обаче е факт.И си мисля че някак си си подхождат
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines