Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 11:13:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Име за бебето? част 2  (Прочетена 138676 пъти)
 
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: март 18, 2008, 08:54:38 »

и ние вече се изправяме пред дилемата "ИМЕ"...ще почна от там,че когато бях бременна с каката и бях във втори месец му казах на моя така..."Ако е момче-на Свекъра Костадин,ако е момиче на майка ми Боряна,каквото сабя покаже!".То взе,че излезе Боряна!Сега сме решили да е на свекъра,но понеже пак ще е момиче се чудин как да е.Аз неискам да е Костандина или Константина!Как ще му викат...Динка на мен не ми харесва!Мъжо ми вчера ми каза или Константина или Камелия!А като се има в предвид,че мащехата ми е Камелия,и че е като чума (много рядко се случва човек да ми е гнусен и противен)хич не ми се иска!И така вече няколко месеца се опитваме да измислим нещо,но безуспешно!Казах му,че накрая ще я кръстя Румяна (на него smile )той пак неще!На мен ми харесва Калина или Катрин...

И сега нещо извън темата...ровейки се из интернет срещнахимената КАТАСТРОФА и КРИЗА pleasantry tease
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #136 -: март 18, 2008, 09:08:49 »

Ивана, предлагам ти Карина
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: март 18, 2008, 09:15:27 »

За име с К мога да ти предложа Калия  girl_wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: март 18, 2008, 09:18:09 »

На мен ми харесва Калина или Катрин...

тези и на мен ми харесват! Освен това за момиче аз съм си намислила и Карийн/или Карина ако държите да завършва на "а". Ние за момиче все повече се спираме на него като Алия и Алис малко се изместват, макар че ще е на свекървата кръстена ако е с "а"
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: март 18, 2008, 10:00:37 »

и ние вече се изправяме пред дилемата "ИМЕ"...ще почна от там,че когато бях бременна с каката и бях във втори месец му казах на моя така..."Ако е момче-на Свекъра Костадин,ако е момиче на майка ми Боряна,каквото сабя покаже!".То взе,че излезе Боряна!Сега сме решили да е на свекъра,но понеже пак ще е момиче се чудин как да е.Аз неискам да е Костандина или Константина!Как ще му викат...Динка на мен не ми харесва!Мъжо ми вчера ми каза или Константина или Камелия!А като се има в предвид,че мащехата ми е Камелия,и че е като чума (много рядко се случва човек да ми е гнусен и противен)хич не ми се иска!И така вече няколко месеца се опитваме да измислим нещо,но безуспешно!Казах му,че накрая ще я кръстя Румяна (на него smile )той пак неще!На мен ми харесва Калина или Катрин...

И сега нещо извън темата...ровейки се из интернет срещнахимената КАТАСТРОФА и КРИЗА pleasantry tease

 danceg Моята приятелка Румяна иска ако има момиче някой ден(а тя е сигурна че ще има, както аз съм сигурна, че моето ще е момче) да се казва Дина. На английски се пишело Dynah, толкова красиво звучало, библейско било, тя била единствената дъщеря на Яков. Обаче нейния приятел е твърдо против, щото децата щели да й викат Диня и е голям смях с тях. Мисля, че Дина е добър вариант за вас, а от тези, за които сте мислили Камелия е чудесно име, много женствено, ама щом имаш асоциации по-добре не. Румяна, Катрин и Калина са прекрасни, което и да изберете ще е хубаво girl_wink
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: март 18, 2008, 10:06:14 »

Аз предлагам Косара - любимата дъщеря на Самуил!Много ми харесва  за име на момиченце - принцеска... heart
« Последна редакция: март 18, 2008, 10:57:59 от elenceto » Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: март 18, 2008, 14:51:54 »

Аз съм за Калина.... girl_wink
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: март 18, 2008, 15:41:19 »

И аз съм си мислила за Косара, защото мъжа ми се казва Косьо и ако е момче ще го кръстя Константин, но за момиче не съм мислила конкретно.
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: март 18, 2008, 15:45:45 »

аз пък искам един ден да си кръстя бебката Дария, или Дариа много ми харесва апък и майка ми се казва Дора и мисля, че заслужава да кръстя детенцето си "почти" на нея  Bravo Bravo Bravo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: март 18, 2008, 16:05:02 »

с К нак-много ми допада Камелия или Кремена !!!!! smile  а за момче Константин !
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: март 18, 2008, 18:40:54 »

за именца с К съм за Камелия и Калина  good
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: март 18, 2008, 18:45:14 »

  И на мен ми харесват Калина и Кристина, могат да й казват Лина или Тина, Кристи и др.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: март 18, 2008, 18:48:14 »

Кристина и Камелия good а също се сетих и за Красимира Wink
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #148 -: март 18, 2008, 19:06:45 »

Сега се замислих за моите баби и дядовци и техните имена. Единия ми дядо е Васил и ако съм била момче, така са щели да ме кръстят. Сега ми хрумва, че от Васил произлиза едно много хубаво женско име - Василена. Как ви се струва?

Четох по назад за племеника на elenceto, когото са кръстили Божидар ... идващо от съня на сестричката й ... Преди време сънувах, че раждам момиченце и го кръщавам без да се консултирам с никой - Корина. Това име е румънско и го помня от един стар румънски филм, който гледах като дете и в който се разказва за една гимнастичка на име Корина. Може би нещо съм събудила спомените от дете и го сънувах  pleasantry не знам ... но наистина много ми харесва  Wink 

Хубаво име с "К" е Клара, Карла, също и Кармен и Красиела.
« Последна редакция: март 18, 2008, 19:08:42 от Katitka » Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: март 18, 2008, 19:20:06 »

Моя приятелка се казва Косена, на баба си Керанка... crazy
Калина, Катрин, Катя, Кристина, Клавдия, Каролин(а), Кейт, Кремена, Камелия, Констанс, Калия, Карина, Кети - огромен избор и все красиви имена blum
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines