Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 06:19:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетни-летни бебета - Април, Май, Юни  (Прочетена 126559 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #165 -: февруари 13, 2015, 10:02:37 »

Може да бъде Николина  smile или Нина,много ме кефеше едно време певицата Нина- Николина. Само да не Никол, че ..... Да не обидя някой  blush
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: февруари 13, 2015, 10:22:36 »

И ние уж сме измислили с буквичката на свекър ми и свекърва ми И , ако не ми хрумне нещо друго ще е то  Wink
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: февруари 13, 2015, 10:30:01 »

Може да бъде Николина  smile или Нина,много ме кефеше едно време певицата Нина- Николина. Само да не Никол, че ..... Да не обидя някой  blush
Бъзикаш се, нали bad? Нито Николина, нито Нина ще е, освен, че не ми харесват имената, асоциациите, които правя са с нелицеприятни за мен хора.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #168 -: февруари 13, 2015, 10:39:17 »

Името Натали ,много ми е харесвало!
Аз пък още като родих каката и се зарекох ,че ако имаме второ ще е го кръстим с това име в зависимост женски или мъжки вариант.Така че не сме мислили много.
Иначе името на мъжа ми винаги ми е било любимо ама нещо не ми допада детето и бащата да са с едно.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: февруари 13, 2015, 11:25:54 »

И мен не ми допада това с еднаквите имена щото при нас и като няма -ов -ев и понякога се получава име от сорта на Ахмед Ахмед Мехмед примерно  crazy та затова й съм казала на мъжо само първата буква ще е  good той не държи, но сестра ми ми гледа на кафе и каза, че ще имам момче, това още преди да почнем опити дори и да го кръстя на баща му  girl_wink врачески му работи.  Offtopic Какво ще правите за утре?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #170 -: февруари 13, 2015, 11:36:52 »

Бъзикаш се, нали bad? Нито Николина, нито Нина ще е, освен, че не ми харесват имената, асоциациите, които правя са с нелицеприятни за мен хора.

Ми не, не се бъзикам, твое мнение си е. Аз ги свързвам с приятни хора, познавам няколко момичета на име Николина и са много мили и прекрасни. Абе кой как иска да си кръщава, мен хич не ме бърка  girl_wink
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: февруари 13, 2015, 11:47:41 »

Ми не, не се бъзикам, твое мнение си е. Аз ги свързвам с приятни хора, познавам няколко момичета на име Николина и са много мили и прекрасни. Абе кой как иска да си кръщава, мен хич не ме бърка  girl_wink

Аз също повече харесвам Николина от модерното Никол  pardon Не виждам кое му е странното. Едното звучи хубаво, нежно и завършено, пък другото е просто модерно и дори не си го представям един ден на зряла жена.



fanimira утре свинско и винско  tease
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: февруари 13, 2015, 12:20:35 »

Никол (Ни кол, ни въже pardon) ми е незавършено и изобщо не е опция дори.
Ама то може да не е момиче, затова предложенията са излишни. Имам имена наум, чакам да видя ММ какво ще измисли и ще съгласуваме. good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: февруари 13, 2015, 12:55:02 »

Ние също сме на това, Гери, само че ще го съчетаем с мини екскурзия до Балчик, дано не е мн студено. Никол и мен не ме кефи, на една приятелка е Николета, ама го свързвам с Лозанова Божиновица...
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #174 -: февруари 13, 2015, 14:59:28 »

Охххх момичетааааа - пишете, пишете, пишете. Аз не мога да сваря да ви изчета и аха да пиша нещо вие сте изписали още една камара постове и айде да наваксам и накрая пак не успявам да се включа.
Пуста му работа да се свършва по-бързо, да имам повече свободно време, та и аз да се намърдвам между постовете...
Поне да си кажа, че сме си наред с бебо - рита си юнака и си има точен режим - сутрин, обед и вечер. Като по часовник си е  smile
Морят ме киселини от около седмица. Днес вече им приложих Био анацид и е по-добре положението. Пробвах пак с тиквени семки и мляко с мед, защото ми помагаха с предната бременост. Сега уви помагат временно и после пак се почва мъката sad
Като понаваксам с четенето и видя какво сте обсъждали ще пиша повече  blush
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: февруари 13, 2015, 15:27:23 »

И на мен ми го препоръча ха Био анацит, но не ми подейства, нито Гаваскон. Само содата ме оправя, но чета че не е много хубаво да се пие. В сравнение с предишната бременност съм доста по добре с киселините, та не смея да се оплаквам.Аз тогава бях забелязала че се появяват според положението на бебето.така разбирах как стои. Сега като е напречно разположено е много по добре , нито ми притиска пикочния мехур, ни то киселини много. То ще се върти разбира се, но и така да остане няма да се притеснявам , секцио съм тъй или иначе.
Женските имена производни на Никола и на мен не са ми любими. Добре че първото е момче , че го кръстих Никола на свекър ми. Той мъжа ми много хитро постъпи като през цялото време не искаше да говорим по темата за името. Аз знаех че той иска да е на баща му,аз бе исках на никой да кръщавам , но той умишлено не се конфронтира с мен,защото ако го беше направил , щеше да ме ядоса и на пук нямаше да го кръстя. Та остави нещата на моето Добро сърце.Даже ме остави аз да кажа на техните ,все едно той не знае как ще се казва. Та сега мисля че изборът трябва да е изцяло мой . Още от както разбрах , че съм бременна знам как ще се казва бебето. Не мога да споделя , защото мъжа ми не дава да казвам поради суеверие. Аз не вярвам,но ще се съобразя с него.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #176 -: февруари 13, 2015, 16:14:01 »

Руми то киселините стават по жестоки към края явно, на мен сега доста ме удариха. Аз само Гавискон дъвча и горе долу помага, не винаги ама става.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: февруари 13, 2015, 16:19:55 »

Киселините са си от притискането на корема. Даже не зависят от напредналостта на бременността, ми от поза и големина на бебчо.
Аз предния път почти намх киселини. Сега от доста рано имам и то основно като полегна. Пие си сода, ама гледам ако положението е нетърпимо. Не защото не е полезно, ами не ми е вкусна... smile
Моята доки каза, че всички лекарства действат на принципа на содата и дали ще пия нея или ще си купя лекарство, все тая.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: февруари 13, 2015, 16:24:19 »

Аз на няколко пъти имах , но си беше след свинско преяждане. Единия път накарах мъжа ми да ми направи чудодейния лек със сода (сода, оцет и захар), обаче веднага ми облекчи.


В неделя ще видя бебчо, вече нямам търпение  heart Цяла вечност ми се струва времето между прегледите, ама така е, човек без работа smile

Мъчи се да ми излезе един херпес на устата, знаете ли нещо изпитано да го мажа още сега  angry
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #179 -: февруари 13, 2015, 16:29:51 »

Гери мен ми излиза херпес преди няколко месеца, док каза нищо от стандартните неща и си взех някакво без химиии ,оправих се от него. Не знам дали тия лепенките дето ги рекламират не стават за бременни. Питай в аптеката. Аз така направих.
http://www.farma.bg/product/4893/herpeks-gel-h-20-ml-forteks.html
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines