Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 20:54:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване! - 2 част  (Прочетена 166474 пъти)
 
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #345 -: април 02, 2009, 16:56:04 »

Ще успееш!Аз лично като доидат по-топлите месеци губя апетит и доста се ускорява отслабването!За ягодите и аз съм на това мнение!А също така от 2 месеца взех да взимам ананас и да ти кажа деиства най-добре!Хапвам 3-4 пърченца и се засищам,а и като знам че той изгаря най-много мазнините!
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: април 02, 2009, 17:00:12 »

Да ананаса е много полезен и гори мазнини,ох дано да успеем,че вече се бях отчаяла ......
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #347 -: април 02, 2009, 17:02:24 »

Ще успеем!Вярата е най-важна!Аз имам огромен проблем-Искам да сваля някой друг килограм,а от друга страна ме е страх да не вземе да не ми стои добре роклята!Хубавото е че е с връзки и уж няма да има проблем!
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: април 02, 2009, 17:09:11 »

Ама ще взема и ще ви напляскам всички, какви са тези приказки за отчайване, сигурно повечето имате по 4-5 даже и по-малко кг-ми за сваляне и сте се заотчайвали. Я се стегнете, спазвайте си диетките и мислете позитивно, идва лято и ще е още по-лесно и приятно. Някой да не ми се разсърди, просто искам да ви поразтърся, понеже виждам че сте мн стриктни и си спазвате диетите и постигате резултати, пък пак чувам притеснения.
Даже ако искате можем да си напишем всички колко сме високи, колко тежим, и колко искаме да станем и см-трите в обиколки: бюст, талия, ханш, бедро и след 2 седмици пак да сверим резултатите и ще видите как ще се успокоите.
А съм 178см, тежа 71.5 кг, искам да стана 68 кг
бюст-93, талия-69, ханш 99, бедро-58
Както повечето жени проблема ми е в дупето и бедрата.
Сега сте вие...
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: април 02, 2009, 17:15:20 »

ами да се запи6а и аз:висока съм 161,тежа 49.900 ,гръдна обиколка:86,талия:62,хан6:86 и обиколка на бедрото :47,искам да стана 48 килограма ,надявам се макар,че след 3 дни си отивам в Бг за ВЕЛИКДЕН и ме е страх ,че 6те се освиня blum
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: април 02, 2009, 17:20:30 »

няма да се освинваш, ще си хапваш по-често и по мъничко, имаш да сваляш по малко от 2 кг нищо не са, давай смело напред.
хайде и другите, не се ослушвайте, ще се окаже, че аз съм най-голямото прасенце пък съм най- спокойна  funnytooth
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: април 02, 2009, 19:11:47 »

Мерси за подкрепата, Карол smile За каузата ще се преборя good
Успех с днешното гладуване
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: април 02, 2009, 20:35:08 »

ох да се оплача,дали от това че обсъждахме диетата или не знам ,ама съм гладна като вълк и само си мечтая за орехи с 6околад,бадеми с  6околад ..........как 6те устискам до утре и аз не знам ,а и мъжа ми си хапна сладко сладко пред мен един сандвич и аз направоооо shok Oh my ... ,май 6те взема да пия вода,та да видим.Благодаря принцесата9!
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: април 02, 2009, 20:42:14 »

Аз тази лунна диета  NO
Е немога да не се храня,струва ми се абсурдно, та затова съм на друг режим,ако някой се интересува ще напиша малко повечко  girl_wink
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: април 02, 2009, 20:43:35 »

аз,аз се интересувам ,разказвай Данитка
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: април 03, 2009, 22:18:10 »

момичета да ви се похваля вече съм 52 кг *YAHOO*почти не ми остана от хербалайфа
 успех с лунна диета   good
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: април 03, 2009, 22:29:20 »

А тоя другия режим го знам - отделяш си само храната, която няма въглехидрати или белтъци или мазнини или незнам си какво. Да, ама аз като нямам време да си отсявам кое става за ядене и кое не, не знам дали тая диета става за мен.
Ох, ужас... Това нашето хранене до никъде не води.... shok
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: април 06, 2009, 08:42:43 »

Радинка  Bravo за добрия резултат. колко общо кг до сега си свалила?
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: април 06, 2009, 09:48:20 »

аз,аз се интересувам ,разказвай Данитка
Аз чак сега виждам извинявам се  give_rose
Сега да напиша малко по подробно
Всеки ден от диетата (по-скоро хранителен режим ) се приемат сутрин 4л. овесени ядки(аз взимам с плодове) и половин кофичка пълномаслено кисело мляко.Пият се по 2л. вода или чай(неподсладен).Кафето е сутрин с мляко или без,и евентуално половин чаена лъжичка мед.
През дните се приемат месо-пилешко,свинско,телешко,агнешко и риба.Да не са панирани или пържени.На супа,на скара,на фурна
Сирене,кашкавал,яйца,прясно и кисело мляко.
Зеленчуци-зеленолистните,зеле,моркови,краставици,домати,според сезона.
Плодове-цитруси,ябълки,ягоди,малини и т.н.
НЕ СЕ приемат ориз и картофи,поне първите 2 седмици,после може веднъж на  ден в седмичното меню.
НЕ СЕ приемат нат.сокове,сладко,хляб,тестени изделия и банани.
Може по едно блокче черен шоколад,но не всеки ден.
Ами май това е ........яде се 3 пъти на ден до 20:00 и ест. е хубаво да се съчетае с фитнес или  нещо от сорта  good Успех,ако някой се реши мога да дам примерно меню,ако има интерес разбира се,диетата продължава 3месеца и след това бавно се включват някои неща в менюто.Не е фатално,ако веднъж в  месеца си позволи човек една пастичка например  girl_wink
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: април 06, 2009, 09:57:03 »

Данитка, пращай на мен менюто. Аз не съм по строгите диети  blush , но...ще се постарая тази да я спазя изглежда ми доста разумна. Иначе да ви се похваля веднага след раждането бях 12 кг по-малко, сега искам първо да сваля още  3 кг, за да си възвърна теглото от преди раждането и след това още 4 кг , за да се чувствам наистина добре в кожата си т.е крайната ми цел е 56 кг. , че откакто се запознах с мъжа ми все си хапвам и неусетно качих 5 кг , които така ми се залепиха, че вече година и половина няма отърване от тях  angry
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines