Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 07:04:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване! - 2 част  (Прочетена 166995 пъти)
 
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: януари 12, 2009, 16:34:32 »

относно Вега теста, лично не съм го пробвала, но моя приятелка си го направи. като цяло и бяха казали че има пренасищане на организма на храните които най често консумира и и ги бяха забранили. а и бяха разрешили разни калорични неща.
Аз си правих миналия месец теста и за мен това е пълна простотия! Точно както го е казала echy - храните които най-често консумирам, ми ги забраниха!
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: януари 29, 2009, 12:29:39 »

 Момичета, да ви се похваля. От 20-тина дена съм на диетата на Дюкан и се чувствам отлично. Свалила съм скромните за тази диета 4,5 кг, но е факт че свалям и за мен е достатъчно. Напълно съм стриктна в разрешените храни и в това, че мога да ги приготвям както си искам. Затова винаги имам пилешка супичка само с диетични съставки и предимно пека месото на фурна, не на тиган. Може би затова свалям бавно, но с постоянната ми жажда, ако ядях още по-сухо сигурно щеше да трябва да ми прикачат цистерна с вода. И засега съм щастлива smile дано продължа така още 6-7 кг.
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: януари 29, 2009, 13:26:44 »

Браво,pebbles! Bravo Bravo Bravo
Аз едва втори ден съм на тази диета(Дюкан) и ям предимно пилешко филе на скара с много разреден айран!
Бих казала ,че изобщо не се затормозявам,да видим какъв ще е резултата! girl_wink
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #153 -: януари 29, 2009, 15:08:46 »

здравейте момичета!чета ви коментарите относно тази диета и ви завиждам че се справяте!аз я почнах но при мен продължи едва 8 дни!не ми беше трудна,но за съжаление не мога да живея без плодове и зеленчуци!аз по принцип ям предимно тях!а месото не ме е привличало изобщо!винаги съм обичала зеленчуците и явно тази диета не е за мен!и сега смятам да минавам на стария ми метод на отслабване с които по принцип свалям около 10кг за 2 месеца!почти от нищо не се лишавам с изключението чи не вечерям след 18 часа!
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: януари 29, 2009, 16:26:22 »

здравейте момичета!чета ви коментарите относно тази диета и ви завиждам че се справяте!аз я почнах но при мен продължи едва 8 дни!не ми беше трудна,но за съжаление не мога да живея без плодове и зеленчуци!аз по принцип ям предимно тях!а месото не ме е привличало изобщо!винаги съм обичала зеленчуците и явно тази диета не е за мен!и сега смятам да минавам на стария ми метод на отслабване с които по принцип свалям около 10кг за 2 месеца!почти от нищо не се лишавам с изключението чи не вечерям след 18 часа!
Много интересно как става това,защото аз имам чувството,че и от въздуха качвам... nea а и какво значи-почти от нищо не се лишаваш? Спортуваш ли нещо за тези два месеца?
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: януари 29, 2009, 16:31:33 »

Рубин и аз съм така, просто немога да живея без пороклали, мандарини, помело, ябълки и т.н + шоколад  blush Та само 3 дни издържах за които три дни свалих 3 кг  Oh my ... Мисля пак да се помъча и да я пробвам  pleasantry
Активен
natashka82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


обичам Влади като мед


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: януари 29, 2009, 16:35:12 »

здравейте, аз препоръчвам разделното хранене с леки натоварвания, например аз си купих степер и бях на него вечер по 30 мин., с което се свалят около 300 калории. от 68 кг. станах 55 кг за около 3 месеца, но в момента продължава да се храня така и задържам същите килограми. по принцип намалих порциите и започнах да се храня само 3 пъти на ден. Мъжът ми свали 30 кг. от това, като се яде разнообразна храна, но по малко и само по 3 пъти на ден с никакви закусчици помежду храненията, дори натурален сок или плодове. много сме доволни от резлтата и се изпълваш с енергия. препоръчвам го!
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: януари 29, 2009, 16:43:04 »

За разделното хранене имам добри отзиви. Но знам, че за бременни не е препоръчително, така че момичета внимавайте. А и всеки организъм е различен и реагира различно на дадена диета. Една колежка за половин година се стопи с Дюкан и няма никакви проблеми, нито с цикъл, нито с бъбреци, нито с нищо. А тук има момичета, които са си докарали големи главоболия от тази диета. Дано са се оправили вече! Така, че мили момичета -умната!
Всеки път се сещам за лафа на Стефан Данаилов след опита му за престои в дебелариума във Варна на д-р Емилова :"По-добре жив и дебел, отколкото слаб и умрял!"  laugh
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #158 -: януари 29, 2009, 16:45:12 »

не ям шоколадови изделия,като 1 ден в седмицата си позволявам всичко-сладолед(защото само тои ме изкушава от сладките изкушения) и други калорични.а също така спазвам лунната диета,като 1 ден седмично нищо не ям освен ако не ми прималее и хапвам 1 плод!а през останалото време хапвам салатки,месо,ядки,сирена...до 18 часа!аз точно писах,че обожавам плодове и зеленчуци и точно поради тази причина отслабвам!пак ще я почвам от понеделник,защото по празниците качих малко а скоро ще ходя да си търся рокля и искам да съм на килограмите които по принцип съм през лятото,защото винаги лятото отслабвам!
Активен
natashka82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


обичам Влади като мед


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: януари 29, 2009, 16:53:04 »

относно разделното хранене знаете, че има много варианти и книги, ние го правихме, защото мъжът ми и преди е имал проблеми с теглото и е отслабвал много и е задържал килограмите, по книгата Здравословно съчетаване на храните на д-р Хей, има и рецепти. Зарибили сме поне още 10-тина души, които виждаха резултата и впоследствие го изпитаха върху себе си. Разделното, което правихме е срещу затлъстяване, а има и други видове. Много помага и при проблеми със стомаха, за зъби, нокти, както и при проблеми с цикъла /моят на първия месец още се регулира/. та такива ми ти работи  smile
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: януари 29, 2009, 17:02:10 »

natashka82 , това много ме заинтригува. Особено за зъбите, на мен там ми е слабото място. Можеш ли да дадеш повече инфо?! Може и на лични, ако решиш че става  Offtopic. Благодарско предварително!
Активен
natashka82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


обичам Влади като мед


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: януари 29, 2009, 17:57:09 »

Plamik няма проблем, казвам най-общо и най-важното и може да се мине и без книгата.
предупреждавам, че първата седмица е трудно, защото например ме болеше корем и си мислех, че ще си направя някой колит, но всъщност това е времето, през което организмът се отчиства от токсините.
Та, яде се 3 пъти на ден през минимум 4 часа, ако не издържаш може малко ядки. можеш да пиеш кафе с мляко и чай по всяко време, всякакви други храни между основните хранения се забравят, всякакви захарни изделия и хляб са забранени поне в началото /в момента си ги позволявам/. Всеки ден на организма се дава всичко необходимо- протеини, въглехидрати и витамини. основното е да не се смесват протеини с въглехидрати /или иначе казано месо, яйца, сирене да не се ядат с катофи, ориз и царевица/.
Закуската винаги е еднаква -3 лъжици кисело мляко, 1 лъжица овесени ядки и 1 плод. На обяд ям въглехидратите, тъй като през деня имам нужда от повече енергия - обикновено редувам един ден картофен гювеч и салата на следващия ориз със зеленчуци и салата, понкога и ръжени спагети със зеленчуци -всички са от една група. след което имаш десерт - плод. Вечеря - 2 пъти седмично може месо и 1 риба, и двете със салата, тъй като зеленчуците се комбенерат с всичко, през останалите дни - например омлет или задушени зеленчуци или нещо като по-богата салата със сирене и следва плод за десерт. готви се с по-малко сол, но повече подправки, за да я заместят, препоръчва се готвене с масло, да не се пържи и порциите от основното да са около 200 гр., салата- колкото искаш. ако през деня си заета и хапваш набързо някъде, ако има китайско може много лесно да се оправиш - имат ориз със зеленчуци или пък пиле със зеленчуци, както и оризови спагети. трябва само да не се смесват протеините и въглехидратите, а менюто зависи от теб.
дано да не звучи сложно, защото не е и много помага. на мен докторът ми каза, че може заради килограмите да имим проблеми със забременяването и бях отчаяна, мислех, че никога няма да сваля , но се сваля на всеки 3-4 дни  с по кило, кило и половина, след първата седмица, малко по бавно. има момент на задържане и после още надолу. Лудница, направо е супер да гледаш как се топиш и ти е кеф, защото знаеш, че имаш право на 3 хранения, това е режимът ти и спираш да мислиш постоянно за ядене, като знаеш кога ще ядеш. Успех!
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: януари 29, 2009, 19:09:44 »

natashka82, много благодаря за инфото. Аз се опитвам да го спазвам рзделното хранене. Имам една таблица по В. Леви и по нея се оринетирам кое в коя група е. Още един път много благодаря!
Активен
natashka82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


обичам Влади като мед


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: януари 30, 2009, 13:08:41 »

plamic за нищо, изискват се повече усилия в началото, докато свикнеш, но после е лесно. Аз например даже от вечерта приготвям в една кутийка на мъжа ми обяд, защото той и без това работи н място извън града - салата и основно+ някакъв плод и айде. понякога и за мен си нося в работата...там зарибих една колежка, която комбинира разделното с водна аеробика и направо се стопи за 1 месец...Хубавото на цялата работае, че не лишаваш организма си от нищо, ядеш разнообразна храна всеки ден, за разлика от протеиновата диета или от ябълки и чай. good
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: февруари 03, 2009, 16:57:17 »

 Момичета, и аз съм на диетата на Дюкан и съм много доволна. За седмица съм свалила 4 кг, което е страхотно! Чувствам се добре и по - важното, че не съм гладна. Търся си съмишленици, за да обменяме опит в диетата.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines