Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 10:11:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Февруари 2015  (Прочетена 160472 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #240 -: февруари 12, 2015, 09:09:08 »

Добро утро! smile



Поднасям ви валентинско кафе и ви питам ще правите ли нещо специално в събота? И някой открадна ли креативната идея на Ина?  good Ние щяхме да ходим на Боровец, но по непредвидени обстоятелства с моите хоспитализации, оставаме си тук и вероятно ще излезем на вечеря навън.  heart

Аз снощи мих за първи път в живота си фурната и осъзнах, че това е най-гадното нещо, което ще ми се налага да правя в кариерата ми на домакиня.  nea

Миленка, аз писах в темата ти, ама да ти кажа и тук - видеото е много много много емоционално, много ме развълнува, впечатли и ме накара да си помечтая как един ден (надявам се скоро!) ще изпитам и аз подобни емоции.

« Последна редакция: февруари 12, 2015, 09:10:54 от nadelina88 » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #241 -: февруари 12, 2015, 09:19:18 »

Добро да е и от мен!

Питах ММ какво ще правим за Св. Валентин и той ми отвърна че ще сглобява скрина и други мебели, та ще е купон. Нищо ще се опитам да го накарам да ми сготви нещо романтично. heart
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #242 -: февруари 12, 2015, 09:30:44 »

Добро Утро мили хора smile

Аз още смилам вчерашните емоции - много се разчувствах като го гледах клипчето. Видеото днес ще си го вземем.

Alichka права си - Филип винаги е супер спокоен , а аз винаги съм супер емоционална... много странна симбиоза между нас smile Радвам се че малката е гледала с теб smile kiss2

Снощи за първи път се наспах от сумати време. Малкия реши да ме остави да поспя и даже ставах само 2 пъти до тоалетната - това си е прогрес smile Днес нямам никакво желание за работа - иде ми да хване  Фил и да го отвлека някъде.... Заради Валентин-а ли заради клипа ли - днес ми е влюбено heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #243 -: февруари 12, 2015, 10:00:12 »

Ей, любовчийки, здравейте! Все да ви е влюбено, сега ви е времето good.
Ние на 14-ти сме с приятели да зарежем лозата на балкона на домакините. Малко гадничко се получава, защото от 4 семейства, само едно не е на житен режим. В събота и без това е задушница, та почти всички по стечение на обстоятелствата ще си раздаваме жито funnytooth и съответно това ще ядем. До любов няма да го докараме Wink. Не се пада и в работен ден, та и за колегите няма да го мисля. Предните години правех сладки с форма на сърце, шеговити картички, ама сега ще го раздавам спокойно - всичко с времето си.
Миленка, много е хубаво филмчето. Едно такова бяло и красиво е всичко heart. хехе, свекърва ти бая спечена, милата. И аз така гледам и по снимките, все едно някой ме е стегнал за гърлото. smile. Личи си, че кумовете са изцяло заети със собствената си любов, все са на дистанция. Животът ви е започнал прекрасно, нека все така да бъде good
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #244 -: февруари 12, 2015, 10:05:40 »

Не знаех че в събота е задушница - каква задушница е?Добре че ми каза, мислех в събота да чистя. И все пак не очакваш ли от мъжО  поне една кутия бонбони? smile girl_wink

Свекърва ми горката не знаеше къде се намира докато не подписахме, после се освести. Виж майка ми беше откачила целия ден хахахаха А кумовете - сега като ги гледам , разбирам защо всеки път колкото и да сме им бесни ни минава като ги видим - толкова пък да са сладки, сърце не ти дава да им се нацупиш хахаха heart Нищо , нека се обичат хората..

Днеска май аз съм с розовите очила...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #245 -: февруари 12, 2015, 10:10:09 »

http://vbox7.com/play:14bb6107 - така и така съм започнала... Това беше песента, която Мишлето пускаше по телефона. После на сватбата ди джеят обяви, че младоженецът ме поздравявал с тази песен и аз shok Не бях чувала такава традиция, пък то милото ми я създало DANCE Ееее, Миленка, към какви работи ме върна - от праисторията вече heart
Днес малката е супер гушлива и голямо търкаляне пада по пода. Само се натиска да я мачкам и гъделичкам. Кляка и вика Бау - да ме плаши funnytooth Пък като клекне е такъв бръмбар сладък!
Тати днес има рожден ден! Torte


* images.jpg (9.48 KB, 250x202 - видяно 1781 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #246 -: февруари 12, 2015, 10:19:01 »

Аличка, да ти е жив и здрав съпругът! Страхотна торта, очите ми останаха в нея heart heart heart. Запазвам я, декорацията не е нещо невъзможно.
Миленка, ето за 14-ти: Вадушница преди Великия пост.
Тя е една от трите Големи Задушници, които православните християни отбелязват всяка година.
В съботния ден срещу Неделя Месопустна (Месни заговезни) всички българи извършват помен в памет на мъртвите - на голямата Задушница преди Великия пост. На тези дни близките на починалите посещават гроба, преливат го с вино, прекадяват го с тамян и след това раздават на присъстващите жито и храна за "Бог да прости мъртвите души".
На Месни заговезни, в неделя, с Евангелско четене се припомня картината на Страшния съд.
Великият пост започва от понеделник след Сиропустната неделя.
Хаха, не, нищо не очаквам, защото аз го насадих тази година да прави режима с мен. Освен това празникът е твърде нов за нас. Ние си знаем Трифон Зарезан, чаша хубаво вино е достатъчна. Пък и нали знаеш, след 37 години съвместен живот, пожеланието "мир и любов" се тълкува като мир вкъщи и любов навън Wink.
« Последна редакция: февруари 12, 2015, 10:28:52 от svekarva » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: февруари 12, 2015, 10:50:13 »

Миленка, видеото е страхотно, много се сладки!
Панди, другия път по-рано да казваш за балета, аз отдавна се опитвам да навия патето да отидем /като ученици са ни водили и ми беше много интересно/, ама той не иска, мисли че няма да му хареса.
Аз сутринта станах рано рано да отида да ми вземат кръв и сега ми е супер криво, а и тия дни от студа ли нещо гърлото взе да ме боли и съм бясна на имунната ми система!  beating
Еми, на момичето с кичурите много му отива цвета, мен лично ме е страх да се боядисвам, мисля че никога няма да стане това, което искам. В училище имах една съученичка, която много често и много драстично си менеше цветовете и един път се направи доста светло руса, след седмица реши, че не й харесва и реше да се прави патладжанено черно с лилав отенък, обаче от русото цялата й коса беше светло лилава. Наложи й се да ходи така известно време  Xixixi
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #248 -: февруари 12, 2015, 11:02:40 »

пожеланието "мир и любов" се тълкува като мир вкъщи и любов навън Wink.

ахаххаахахаха funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth lol lol lol Разсмя ме определено хахахаха

Али да ти е жив и здрав и да те слуша и обича kiss2

Роси , мерси мила. За балета - защо не го изненадаш някой път? Това че си мисли че няма да му хареса, не значи че няма... Просто трябва психически да се пречупи (нали мъжете с тяхното това не е мъжкарско) и ще му хареса smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #249 -: февруари 12, 2015, 11:08:41 »

Ам, мерси за пожеланията, ама не се изказах много коректно! Баща ми има рожден ден. Вкъщи се налага да се справям с по-сложен характер - на близнак Wink
Миленка, това с мъжкарството ми е познато... Фигурното пързаляне било за гейове и се гледа само за някое по-ефектно падане на леда. Моят мъж само ритнитопковци може да гледа pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #250 -: февруари 12, 2015, 11:15:29 »

Хаха, ами и баща ти да е жив и здрав тогава. smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #251 -: февруари 12, 2015, 11:19:15 »

Аахахаха и моя е близнаци! Разбирам те за фигурното... При нас любимите клипчета са клипчета с пребивания в ютуб - мен ми става гадно като ги гледам , той умира от смях... Викам "Как може да се смееш на чуждите нещастия и ти не си се родил научен" отговор "Смешно е защото тоя/тая никой не го е карал да прави каскади с колело/кара скейтборд/кара фигурни кънки и тн"

Та да - имам идея за какво говориш.

А тати да ти е жив и здрав и да продължава да те глези- ти все още си неговото момиченце, нищо че си омъжена  Wink girl_wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: февруари 12, 2015, 11:20:10 »

Али, честито на баща ти е да и е жив и здрав и да се радва на внучката още дълги години! Да ти кажа и ние само футбол гледаме и двамата и мисля, че ако взема билети и го изненадам може и да ми каже да си намеря друг, който да заведа на педалските спортове. Май ще пробвам да действам през кумата, ако навия нея, а тя кума, патето ще усети, че има мъжка подкрепа и може да се навие  blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: февруари 12, 2015, 11:52:58 »

ratatui, той твоят гледа балет всяка седмица, ама Белия балет  girl_wink

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #254 -: февруари 12, 2015, 11:58:50 »

http://video.data.bg/26/115916
http://vbox7.com/play:a3643f3e
Опитайте първо с клипове...Ако пък съвсем не харесват балет, може да слушат музиката със затворени очи. smile, все едно са само на концерт.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines