Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 12:33:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 49   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 14 част  (Прочетена 253060 пъти)
 
sexylove86
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #360 -: ноември 07, 2014, 10:18:47 »

здравейте,моя ден ще е на 14.03 има доста време до тогава,но малко за подготовка,сама искам да си изработя повечето неща,но не мога да намеря бонбонки за житото с паричка ,може ли да ми предложите нещо ?
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: ноември 07, 2014, 10:27:39 »

Привет, имаш предвид късметите за хвърляне, нали? Можеш да заместиш с бонбони Тик-Так!
Активен
kaminka
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #362 -: ноември 08, 2014, 20:00:43 »

Здравейте!!! Аз също искам сама да направя част от украсата.Става въпрос за масите на гостите.Решихме сватбата да е в морски стил с мидички,корали,морски звезди.Някой да има идея откъде мога да закупя по-евтино стъклени купички,в които да има примерно свещичка с пясък,мидички и т.н.Също така се интересувам за панделки за столовете,дали си заслужава да търся по евтин тюл и да ги направим сами или да си ги наемем от агенция,имайки в предвид че за 90 стола средно от агенция вървят левче.Приемам всякакви идеи. *THUMBS*Благодаря предварително!!!
Активен
Maria_Je
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



« Отговор #363 -: ноември 11, 2014, 16:03:37 »

Sexylove86, пощенската Ви кутия е пълна.
Ако искате пишете ми на [email protected].
Активен
mimi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



« Отговор #364 -: ноември 30, 2014, 16:15:31 »

здравейте,моя ден ще е на 14.03 има доста време до тогава,но малко за подготовка,сама искам да си изработя повечето неща,но не мога да намеря бонбонки за житото с паричка ,може ли да ми предложите нещо ?

в хранителните магазини има нещо като бонбони радост
шарени топчета бонбони
от тях стават също
Активен
Nelitka
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #365 -: януари 14, 2015, 13:25:41 »

Здравейте момичета :)Отдавна ви чета и най-накрая се реших да пиша и аз.Предстои ми сватба септември,но понеже съм мн заета мисля да започна по отраничко с организацията.В момента съм в процес на търсене на фотограф и съм се спряла на Росен Георгиев.Някоя от вас може ли да ми сподели мнения,впечатления от него и от работата му.Ще ви бъда страшно благодарна  smile
Активен
krisi007
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #366 -: януари 14, 2015, 13:30:16 »

Здравейте момичета ,
 Опитвам се да организирам сватбата си за септемри месец,  идеята ми е да бъде сватба на плажа, както самия ритуал така и ресторанта , но от това което разгледах няма много такива места които да са достатъчно просторни, става въпрос за около 80- 90 души , това което съм харесала до момента е Гриин Лайф на Созопол, ресторант Виста маре (Отманли ) и  Арт Хотел Анел (Созопол), моля ви за мнения относно храна , обслужване и също така ако имате  идеи за други места които съм пропуснала.Много ще съм ви благодарна и за идеи  и препоръки относно агенция за декорация и ДЖ, за региона , защото аз съм от софия  и нямама поглед над нещата в региона.
Активен
Nelitka
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #367 -: януари 14, 2015, 13:37:20 »

krissi в нептун също може защото е на плажа smile
Активен
eli_niki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #368 -: януари 18, 2015, 14:16:23 »

Здравейте, бъдещи и вече минали под венчилото булки  Сватбаааа ,
Видях, че има писано по темата, но не намерих конкретен отговор. Извинете ме, ако досадя с отваряне на подобна тема!
Въпросът ми е:
Какви ресторанти има в радиус 40-50 км и в самия Бургас, които са с капацитет 120-150 човека.
Разбрах, че х. България е с такъв капацитет, но разбрах и че вече датите са запазени до септември sad
Също и Мираж, но аз изобщо не го харесвам него. Всички ме шашкат , че вече няма ресторанти, а аз трябва да изчакам до февруари - март, за да сме сигурни с моя годеник (  Bravo ), че и на двамата родителите ще могат да присъстват. Малко е сложно, но и на двамата по един родител, работата им не е в България.
На мен много ми се искаше лятна сватба и то на плажа, но разбрах, че няма ресторанти с такъв капацитет в Бургас, а и сватбата ще е най-рано на 19 септември. На мен ми се искаше 05.09.15 - на Венера била ретрограндна тогава и се предричал много кофти брак  cray на 12.09. пък била работна събота и оставаме евентуално с 19, ако успеем да намерим ресторант и родителите ни са ок.  star
Другото е, че баща ми натиска да е сред природата, а за тази дата е много рисковано и направо лудвам  shok
Моля, дайте съвет.
Активен
krasa89
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #369 -: януари 20, 2015, 16:02:10 »

Здравей eli_niki
Моята сватба е за 19.09.2015 ако решиш да е друга дата, защото аз вече го капарирах ресторанта бих ти предложила в кв. Сарафово к-с Атлантис. Ако все пак ти допадне идеята за ресторанта защото може и 300 човека да побереш обади се и питай за новата зала. Кувертите са вдигнати минимума за да си вкараш алкохол и др. неща е 40 лв. на човек. Или другия възможен ресторант е Ресторант Рубаят до цурка и той е за 300 човека а и сега се чува че и ремонт ще му правят. И Hotel България ти е третия варянт. Или погледни нещо към Поморие, Созопол, Несебър пак има хубави хотели и ресторанти. Но за Бургас са само тези 3 ресторанта за сватби над 100 човека. Дори и в Мираж, Приморец, Нептун не можеш да събереш повече от 100 човека. Сега се сещам и за още едно възможно място Пицария Грация в Меден Рудник там ресторанта събира 150 човека.
Активен
mariya3
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #370 -: януари 22, 2015, 13:15:41 »

Здравейте и от мен :)Нова бъдеща булка съм във форума, и ми предстои сватба през Август,обмисляме мястото да е "Шато Медово".Имате ли мнение за него?Отдавна не живея в Бургас и дори не съм ходила там.На снимките изглежда добре,скоро ще имаме среща с управителят.Но ще се радвам ако някоя булка сподели ако има наблюдения. yahoo Нека организацията започне biggrin
Активен
mariya3
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #371 -: януари 22, 2015, 14:46:58 »

Здравей eli_niki,

не знам дали ще ти хареса като идея, но съм виждала хубави сватби и във Фиестата.
Активен
mimi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



« Отговор #372 -: януари 23, 2015, 18:31:10 »

Здравей eli_niki
Моята сватба е за 19.09.2015 ако решиш да е друга дата, защото аз вече го капарирах ресторанта бих ти предложила в кв. Сарафово к-с Атлантис. Ако все пак ти допадне идеята за ресторанта защото може и 300 човека да побереш обади се и питай за новата зала. Кувертите са вдигнати минимума за да си вкараш алкохол и др. неща е 40 лв. на човек. Или другия възможен ресторант е Ресторант Рубаят до цурка и той е за 300 човека а и сега се чува че и ремонт ще му правят. И Hotel България ти е третия варянт. Или погледни нещо към Поморие, Созопол, Несебър пак има хубави хотели и ресторанти. Но за Бургас са само тези 3 ресторанта за сватби над 100 човека. Дори и в Мираж, Приморец, Нептун не можеш да събереш повече от 100 човека. Сега се сещам и за още едно възможно място Пицария Грация в Меден Рудник там ресторанта събира 150 човека.

В Меден рудник "Мерси" - бях свидетел на много красива украса на сватба само че незнам дали е от тях украсата и коверта е на ниска цена
бира 1,20 лв например
Активен
Nelitka
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #373 -: януари 24, 2015, 15:37:31 »

Момичета неискам да ставам досадна,но ще си повторя въпроса защото съм пред голяма дилема  pardon Някоя от вас възползвала ли се е  от услугите на  Росен Георгиев или Светослав Кръстев?Ако да-какво им е мнението за тях  smile
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #374 -: януари 24, 2015, 20:06:29 »

 Nelitka очаквах някоя булка да се включи и затова не писах. Преди три години на сватбата на дъщеря ми фотограф беше Росен Георгиев и останахме много доволни. Има сайт - там ще се ориентираш как снима.Иначе е много спокоен и позитивен,успя да улови всички важни моменти.
Да кажа и за к-с Атлантис. Ние бяхме около 90 души, в новата зала на комплекса.Имаше достатъчно място поне за още 20-30. Самата зала е много изчистена и семпла и би трябвало да се обмисли добре украсата. Успех в подготовката на всички момичета.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 49   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines