Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 22:38:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант!!!!! част 6  (Прочетена 222564 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 02, 2010, 21:52:00 »

michelle страхотно е !  Bravo Тази закачка ще развали съня на доста хора . Хихихихх Моя най вече !
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #16 -: февруари 02, 2010, 23:32:44 »

 Нина, недей  Girl_hide Спи си спокойно  give_rose Пък и идеята може да се приложи в леко модифициран вариант в ресторант със зелен мокет например. Или кафяв като пръст под с ламиниран паркет. Има възможности  Wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 02, 2010, 23:44:21 »

michelle, да знаеш, че като заспя ще се озова точно там - прекрасни идеи споделяш, мила  Bravo
Активен
medievelkata
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4


до големият ден остават 5 месеца и 8 дни


« Отговор #18 -: февруари 03, 2010, 11:00:32 »

здравейте момичета включвам се и аз в подготовка за сватба  имате страхотни идеи наистина в момента съм на подготовка на бюджета та по повод украса на ресторанта как вървят цените на стол  на маса ........... мерси предварително
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #19 -: февруари 03, 2010, 11:06:40 »

michelle, аууууу, каква феноменална украса. Имаше в темата за ресторантите дискусия за шатри и "ресторант" на открито. Това направо изтрепва рибата със сода бикарбонат за ткава сватба.  Bravo Интересно, откъде могат да се купят такива покривчици?
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #20 -: февруари 03, 2010, 11:50:27 »

Понеже ме michelle ме заинтригува с нейната "закачка", тръгнах да търся такава покрива. Учудващо колко много неща излязоха на гоогле като върведох grass print tablecloth.

Ето и друг вариант на ресторант  Wink Wink Wink


* e11727image1.jpg (38.79 KB, 491x327 - видяно 329 пъти.)
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #21 -: февруари 03, 2010, 12:14:54 »

Момичета, направо ми останаха очите в тези "тревисти" покривки ! Невероятни са ! И наистина се замислям и в ресторант, ако се върже покривката с мокета например, как ще изглежда!
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #22 -: февруари 03, 2010, 15:58:46 »

michelle, bibilqna  Bravo красота  good
asiia украса с балони се сещам по масите с хелий, зад младоженците голямо сърце от балони или два лебеда които се целуват  weddingday, ако пък имате арка, тя също може да е украсена изцяло с балони взесто с цветя, успех  good
Нашата украса ,за сега което сме измислили включва обличане на столовете, като панделките ще са в цвета на сватбата (който още не съм решила какъв да е- жълт или оранжев  smile ), салфетките и драперията върху покривките също в този цвят, за масите на гостите ми хареса голяма свещ върху стъкло с листа или цветчета от основните цветя отстрани и за сега май само това се сещам  pardon
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #23 -: февруари 04, 2010, 16:14:22 »

а тука michelle е виновна, само дава страхотни идеи и ти пълни главата с безброй мисли smile как може да се осъществи нещо такова. А аз като безработна и скучаеща само ми дай да се ровя  Offtopic

Айде мацки не спете, давайте идеи! Все на някой ще помогнем  smile  Аз както казах съм на морска тема и оранжева-прасковена украса, дайте някакви идейки  danceg
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #24 -: февруари 04, 2010, 16:42:10 »

bibilqna, ето малко идеи по твоята сватбена тема.

http://arielyve.blogspot.com/2009/09/wednesday-inspiration-yellow-orange-and.html

http://myweddingplace.blogspot.com/2009/06/orange-wedding.html

http://www.chillipit.co.za/wp-content/uploads/2010/01/3-beach_wedding.jpg

http://4.bp.blogspot.com/_JzBPWwKgca4/SQbTCe4yLRI/AAAAAAAACBo/bkeaiyH31eU/s400/MY+WEDDING+THEME.jpg

http://www.budget-bride.com/1542.htm

http://www.banquetevent.com/wedding/misc/bande/2009/05/get-inspired-two-if-by-sea.html
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #25 -: февруари 04, 2010, 17:00:31 »

Мерси luci супер си  Bravo, почвам търсене  danceg
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #26 -: февруари 04, 2010, 21:09:58 »

 bibilqna, страхотна е снимката на масата в зелено, толкова оригинална  Bravo За твоята тема съм пуснала нещо в "Тема на сватбата"
 luci, чудесни линкчета по темата  give_rose
 
 С риск да ми се карате  Wink не мога да се въздържа да пускам снимки на  украси  blush  :
-пак за зеленото с тревичката

-сребристо и бяло (признавам, че ми харесаха покривките  blush )

-по-семпла и не така набиваща се на очи като предходните, но според мен по-лесно изпълнима и елегантна

 И накрая един линк за вдъхновение :
http://wildflowerlinens.com/gallery/inspirations?color=4
« Последна редакция: февруари 04, 2010, 21:32:25 от michelle » Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #27 -: февруари 05, 2010, 09:10:39 »

michelle, тъкмо нощес обмислях украсата на младоженската маса и се опитвах да преплета лентите и цветята без да стане натрупано и тази сутрин виждам твоето страхотно предложение с подносите за сладки. Надявам се да не се разсърдиш, че ще си го открадна малко.  blush

Ние се отказахме от кристалите, сега съм в процес на кандърдисване с ресторанта и, ако бъде той, ще сложим само по едно мъничко букетче в средата на масите и тейбълките, иначе ще стане много натруфено и ще се размие украсата.

Сега, въпросът е, къде продават евтини подносчета за сладки, торти и т.н. от стъкло? Вазичките за масите са ми готови, големите чаши за вино за младоженската маса също си ги имам. Хъхъхъ, да се чуди човек с таэи моя слабост към стъкларията как нямам и подносчета.  blush  Помагайте с инфо.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 05, 2010, 09:26:21 »

Може би имаш предвид подноси, но на високи стойки? Като тези на последната снимка. Това са по-скоро подноси за коктейли хапки, поне аз с такови приложение съм ги виждала smile Не зная от къде си, но на прима виста се сещам за Джъмбо. Помня че там имаше мноооого стъклария, но конкретно такива високи подноси, не знам... huhhuh.gif
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #29 -: февруари 05, 2010, 09:31:07 »

Точно за тези подносчета на стойките иде реч. Аз съм вихдала на тях торти и сладки и затова така ги обясних. Явно могат да се ползват за много неща. В "Джъмбо" нямаше, поне последния път когато ходих. Лошото е, че и във фирмите, от които аз съм купувала стъклария нямат. Но ще търся, нали избистрих поне идеята. А като има идея, другото е лесно. Като вчера в ел градо, избрах халка за 30 сек и милото  shok. Хихихи.  blum
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines