Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 06:32:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 12  (Прочетена 160239 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #405 -: декември 11, 2010, 23:55:39 »

inaxastra, Flower :thanks:само ,че моята не е истинка ,ами купена.И колко ниски градуси? 30 ° или по малко? Ако на ръка я препера дали ще има нужда да се сресва?

Още веднъж мерси smilesmile

Какво имаш предвид, че не е истинска? Само имитация на кожа ли е?
На Поля нейната е естествена кожа, която е купена. Пере я на  30 °. Тя четка няма. Четката я видях вьв френските сайтове. Може би е само нещо, което се опитват да ти пробутат между другото без да е наистина важна. Ако решиш да си купиш кожа след известно време използване и пране, ще си видиш дали има нужда да бьде "ресана" и винаги можеш да си я купиш тая четка допьлнително  good
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: декември 12, 2010, 00:51:04 »

Момичета, искам да купувам проходилка от тези, които се бутат, обаче се чудя каква да е. Спряла съм се на тези на Vtech: . Обаче гледам, че на Чиполино има точно такъв като втория , обаче никъде не намерих по-подробна информация за него. Навсякъде пише, че е музикален и толкова. А на другия си пише точно какви функции има, какви мелодийки, числа (само, дето са на английски) и разни др. неща. Някой има ли го и може ли да ми каже на Чиполино какво им е музикалното, че на външен вид то се вижда, че са еднакви, добре са го направили, де  girl_wink И въобще, ако някой има преки наблюдения върху някой от трите, моля да сподели мнение и дали е доволна.
И всъщност от колко месеца едно дете може да се придвижва с такова нещо, а не с онези другите проходилки, че се чудя дали само с това ще се размина или ще трябва и другата да купуваме.
« Последна редакция: декември 12, 2010, 00:53:18 от Вили » Активен
elanida
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: декември 12, 2010, 01:00:03 »

matsinka, относно питането ти за кожата - аз имам две такива и ги пера в пералнята на програмата за вълна. Никога досега не съм ги сресвала. Малко сплъстени изглеждат непосредствено след прането, но след като изсъхнат придобиват първоначалния си вид.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: декември 12, 2010, 12:10:04 »

Ами аз моята кожа само веднъж съм я прала досега. Все пак си мисля, че е като кожените палта и китениците - те колко често се перат ?!  girl_wink. С ресане с четка за коса отстранявам боклучетата и драйфаното.
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: декември 13, 2010, 00:51:17 »

За кожата питах дали някой знае как се пере,но не за да я пера всяки ден,а просто зашото си мисля ,че като всяко ново нещо преди да сложа детето на нея е добре да я изпера.Не съм си мислела след всяко повръщане да пера,но през определен интервал от време е нормално да се изпере.

 inaxastra, имах предвид,че е имитация,но явно съм била в грешка,тъй като мъжът ми ми каза,че е истинска.(но след като не съм виждала досега от близо ,по-друга си я представях.)
 elanida,
Цитат
аз имам две такива и ги пера в пералнята на програмата за вълна
, не се бях сетила,мерси
sunray,много готино изглежда
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #410 -: декември 13, 2010, 11:14:47 »

Супер, че е истинска, те са много добре за бебенцата  good И аз обмислям такава покупка.
Значи давай, пери я смело преди употреба и сьс здраве да си я ползвате  give_rose

Аз днес получих една шапчица от ирландска дантела от началото на миналия век, дето си мислех да я ползваме лятото, но нещо ми се видя доста малка, вьпреки, че имаше размерите и я бях преценила като ок. Та хем малко ме е яд, хем се надявам да й стане все пак.



Порьчах си сьщо по нета онова яко за носене в слинг, дето ви бях показвала по-горе и два устиена за кьрмене. Дано стигнат по-бьрзо, че ще се прьсна вече  Girl_hide
« Последна редакция: декември 13, 2010, 11:19:53 от inaxastra » Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: декември 16, 2010, 18:56:29 »

Момичета,от къде мога да купя хубаво коледно костюмче за Тео?
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: декември 16, 2010, 21:00:21 »

За БГ сайтове на първо четене се сещам за тези: http://www.chochkobochko.com/index.php?route=product/product&product_id=537 и този http://www.oblechime.com/koleden_671_kostium_dress_up_santa_0-3m.html , сигурно има и други. Аз на Ема купих от ибей, ама май вече е късничко за там, по-добре не рискувай, че не се знае дали ще пристигне навреме за Коледа  Wink
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: декември 16, 2010, 21:10:49 »

Мамчета, бърза питанка???? който има опит с кенгуру да сподели - доволен ли е, марката, и върши ли работа? предварително благодарско  blum
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: декември 16, 2010, 22:10:07 »

Аз съм доволна  good Второ дете отглеждам с него, нашето е марка Mothercare и е дайе 3-та или 4-та употреба и не е мръднало. Даже много често детето заспива по магазините в него  good
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: декември 16, 2010, 22:11:09 »

kali_gali , аз предлагам и тези http://bebeshkidreshki.com/category/24/christmas.html
fiamaa , аз имам кенгуру . Доволна съм, често го ползваме . Марката не знам каква е, подариха ми го , ползвано е  smile
Аз много исках слинг, но така и не направих нищо по въпроса  huhhuh.gif
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #416 -: декември 16, 2010, 22:16:52 »

kali_gali коледни костюмчета съм виждала в Джъмбо  smile

Аз имах две кенгура, така и не ги ползвах, а много исках, но моето дете просто не искаше да стои в тях. Тя по принцип си беше ревлива и я слагах един два пъти ама рев Girl_hide Въпреки това мисля, че е много удобно, особено когато детето не иска да стои в количката  pardon
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: декември 16, 2010, 23:15:21 »

Благодаря момичета.Сайта го разглеждах,но това което ми харесва няма размер като за Тео.В неделя ще ходиме до джъмбо да видиме там.
Фиама,аз отгледах Тео с кенгуру,щото не знам дали знаеш ама той само ревеше.Даже още го ползвам нищо че е на 10 месеца.Първо имах на чико,ама не ми беше удобно защото Тео не беше плътно прилепен за мене и висеше някак  и като ходех той се лашкаше ту на едната ту на другата страна.След това си купих на бейбибьорн-казаха ми че това е мерцедеса на кенгурата и аз понеже се очертаваше да ми трябва мерцедес за дълго и продължително носене на едно много ревящо бебе си купих-ами няма такова удобство,няма друго кенгуру,поне аз не съм виждала а много рових преди да купя,та няма друго което да се слага и маха толкова лесно.Освен това бебето е плътно прилепено до мен,ако му се доспи просто се обляга на мен и спи.Може като стане по-голямо да се обърне да гледа в посоката на движение за да си гледка.Абе препоръчвам ти кенгуру,дали ще е тази марка или не,удобно си е.Но преди да купуваш ги пробвай и гледай,как се слага,как се маха и дали му е удобно на бебето когато ти се вдижиш.
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: декември 16, 2010, 23:23:09 »

Нашето е такова незнам другите какви са и не сам гледала понеже ми го подариха,модела със сигурност е доста стар, поне на 5 години, но е много удобно good
« Последна редакция: декември 16, 2010, 23:25:15 от emili85 » Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #419 -: декември 16, 2010, 23:27:20 »

Вили тези проходилки които си показала не ги препоръчвам за "прохождане" Като се засилят тези колелца и аиде в другия краи на стаята .Детето трябва да е стабилно и да знае да ходи , тогава може да ползва такова съоръжение. Моят опит сочи , е и без проходилка прохождат  good В Канада проходилките са забранени един господ знае защо и ние волю-неволю си проходихме и без нея .Имахме си една чудесия - аз и виках юларчето - нещо като тиранти с едно коланче по дългичко .Абе все едно водиш куче на каишка smile Та с него прохождахме.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines