Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 12:57:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Послушко подаръка показва а Снежанка бърза да разказв  (Прочетена 69701 пъти)
 
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: декември 17, 2009, 16:47:44 »

И нашата елха е златно -червена, а подаръка ми е в червена кутия, вътре има златен гирлянд, свещ в жълто-оранжево и картичка в червено  good Така че цветово и моята Снежанка е право в десетката  girl_wink
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #121 -: декември 17, 2009, 18:06:21 »

Е поне цвета съм улучила smile, иначе картичката е мое произведение, опаковането на кутията също.
Гери , да не останала само свещта вътре и други неща бях сложила?
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: декември 17, 2009, 18:16:38 »

Е поне цвета съм улучила smile, иначе картичката е мое произведение, опаковането на кутията също.
Гери , да не останала само свещта вътре и други неща бях сложила?

Тука са си и другите неща, ама понеже свеща е в цветовете които споменах затова нея дадох за пример  blum


Аз вече съм в по добро настроение та да разкажа за моя подарък. Прибирам се днес и ми беше едно смахнато настроението, проверих пощата, видях че няма нищо и се прибрах. След малко звънна комшийката и една весела ми казва "Дядо Коледа идва да пита за теб, но те нямаше и ти остави това подаръче"  danceg Бързо разкъсах кашона, а вътре имаше красива червена кутия  heart Та подаръка ми включва - стъклена топка със снежинки и вътре един Дядо Коледа, лосион за тяло (един от любимите ми като марка и аромат), ароматна свещ, картичка и хавлиена кърпа  good Много е красиво всичко, още веднъж Мимка - БЛАГОДАРЯ  give_rose
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: декември 17, 2009, 18:38:34 »

  yahoo yahooyahooВЕРОНИКА yahoo yahoo yahoo

Момичета, онази голяма кутия, дето Вероника показа в другата тема е при мен yahoo
Като я видях и си казах, че искам и аз такъв голям подарък и ето го при мен tease

Имам голям коледен венец, за да имам и аз украса за празника в къщи.
Имам рамка за снимка на племенницата, защото се праши и криви на секцията.
Страхотен бял комплект шал и шапка yahoo Толкова са мекички и топли girl_in_love
(снимките са в галерията)

Вероника, благодаря ти, мила :girl_in_love:Как няма да ми хареса! crazy Шалът е толкова дълъг - както аз обичам, че мога да се омотая цялата. И си има пискюлчета Bravo И понеже майка ми искаше да й кажа какво искам за празниците, и преди малко й поръчах бели ботушки, че да ми отиват на шала и шапката yahoo
Сега цяла зима ще се разхождам като една малка Снежанка gu6
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: декември 17, 2009, 18:49:17 »

Според Спийди моето коледно момиче трябва вече да си е получило подаръка, обаче нищо не е писала. Малко се притеснявам да не съм объркала адреса или нещо такова, но ако беше така нямаше да ми кажат че е предаден,нали?!

Момичета, всички коледни подаръци са много хубави. Със здраве и много усмивки да си ги използвате!  give_rose
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: декември 17, 2009, 19:06:50 »

И аз си имам подаръъкккк!!!! Снимки ще сложа утре, но сега да кажа - имам си плюшена мечка с малка мечка гушната....и две коледни сувенирчета пак с мечки! И звънчета! И суперска картичка, ръчно направена! И щипки с коледни мечки!!!
Моята Снежанка е Валка 27, запознахме се лично и е супер мила и сладка!!
Валенце, трогна ме, душко, нямам търпение да се видим за повече време! Подаръка е уникален!!!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: декември 17, 2009, 19:09:05 »

Аз сега ще си покажа подаръчето от Блещучка   yahoo



* DSC04256_50.jpg (67.48 KB, 922x692 - видяно 211 пъти.)
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: декември 17, 2009, 19:09:35 »

още веднъж...


* DSC04257_50.jpg (72.81 KB, 922x692 - видяно 199 пъти.)
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: декември 17, 2009, 19:10:43 »

Това е прекрасната картичка, която май е плод на ръчен труд, просто е много сладка  heart


* DSC04258_1_50.jpg (57.9 KB, 576x768 - видяно 215 пъти.)
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: декември 17, 2009, 19:15:33 »

И сега от вътре...вижте в галерията, че нещо не се справих.

« Последна редакция: декември 17, 2009, 19:18:33 от gostenka_82 » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: декември 17, 2009, 19:16:39 »

gostenka_82, много е стилен подаръка ти - браво на Снежанката ти!

Да те питам, сладките, които подари на savka, ти ли ги прави?
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: декември 17, 2009, 19:19:40 »

Ех, де да бях аз...но уви, правени са в 100гр. сладки, това е една сладкарска къща.
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #132 -: декември 17, 2009, 19:30:35 »

Много се радвам Гери, че съм направила деня ти малко по -хубав. И на мен този лосион ми е от любимите. Исках да е нещо пректично, дано си ползваш нещата със здраве smile
Момичета и Вашите подаръци са прекрасни.
Аз моя подарък така си го чаках днес, че чак ме беше страх да вляза да се изкъпя smile
Но надявам се тези дни да дойде, че от понеделник съм пак на работа, а съм дала домашния си адрес smile
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: декември 17, 2009, 21:51:45 »

Ех, как се радвам, мила Яна, че подаръкът ми те е зарадвал!  yahoo
По-голяма награда от това няма! smile
Картичката съм я правила аз.. Още когато си избрах животинчето, я направих и я нарекох на него.. в случая - ТЕБ!  Girl_hide А самия подарък доста му се чудих какво да бъде.. и обикалях ли обикалях и разглеждах.. накрая просто го видях и го взех.. Искаше ми се да е нещо, което да можеш да ползваш както на Коледа, така и на много други празници и непразници и да ти напомня за тазгодишната размяна на подаръци. smile
Затова и те поизпотих докато си го получиш.. Защото исках наистина да запомниш този момент и да си го спомняш с усмивка много дълго време..  give_rose
Преди да ти се обадя, разиграх поне 3-4 вида сценария по какъв начин да се пошегувам, даже мислех и Милото да го въвлека в мероприятието, ама накрая реших, че в крайна сметка каква Снежанка ще съм ако не си свърша работата сама. smile Тъй де..
Наистина се надявам да не съм те сконфузила много с неочакваната ми поява, ама пък ти си такава сладурка!  heart


И да се обърна към "колежките" Снежанки:
Ама много хубави идеи, направо ми скрихте шапката всички до една! Невероятни сте! И всеки един подарък е уникален и избиран с много топлота, която личи от далече! smile

Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: декември 17, 2009, 22:04:58 »

Ето ме и мен, готова със снимките на моя подарък  danceg
Така изглежда кутийката - междудругото е чудесна и определено щей намеря приложение, дори когато подаръците не са вече в нея  good

А ето го и съдържанието:

Тъй като снимката не е много добра, да разкажа - картичка, в целофанчето има пънче, което е издълбано и на него има нарисуван зимен пейзаж, в малката кутийка има малка коледна чашка и малък дядо Коледа, рамка за снимка и Коледна кърпа, много е сладка  Girl_hide
Още веднъж, голямо благодаря на Савка  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines