Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 21:51:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Послушко подаръка показва а Снежанка бърза да разказв  (Прочетена 69655 пъти)
 
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 10, 2009, 00:13:51 »

Само да добавя- за момичетат, които тепърва чакат своите подаръци- Тръпнете-най-хубавото предстои!!! yahoo yahoo yahoo
Толкова е хубава тази игра с подаръците, ама такова е вълнение, да избираш подарък на човек, който в повечето случаи познаваш само виртуално и да очакваш подарък, просто Коледите ми от миналата година с апо-вълнуващи!!! girl_wink yahoo
Активен
bebe_27
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #16 -: декември 10, 2009, 08:27:35 »

честито на получилите си вече подаръцитееее
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 10, 2009, 08:51:39 »

леле момичета чета и се вълнувам с вас. Следя темата и се радвам на подаръците.
Страхотни сте  Bravo good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 10, 2009, 11:20:31 »

Момичета, много ви моля, нека темата е предимно/само  за показване на подаръците, нека честитките не са тук!!! good
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 10, 2009, 12:29:53 »

Момичета, много ви моля, нека темата е предимно/само  за показване на подаръците, нека честитките не са тук!!! good

Танче, но все пак можем да обсъждаме, нали? И да споделяме и емоции словесно, не само да показваме... blush

Защото аз просто не мога да се стърпя да не поздравя Ели за чудесния подарък и най-вече за саморъчно изплетените терлички  Bravo , толкова е мило просто, браво, Ели,ама ти взе да изкарваш неподозирани умения!  Bravo Bravo Bravo
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #20 -: декември 10, 2009, 15:24:21 »

Влизам много набързо да пусна снимки:






Всички снимки са тук . Пaрола koleda

После пак ще пиша, че нямам никакво време сега angry
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 10, 2009, 15:55:40 »

Слънцееее, невероятен е подаръка, просто! Браво на чудесната ти Снежанка! smile heart

Поздравления и за Ели, за семейния подарък.. smile - за мама и тати - свещници за романтика, а за малката - звездичка, за да спи през това време.. хихи:) , обута в топли терлички разбира се  blum
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 10, 2009, 19:41:29 »

И аз имам подарък-к-к-к-к-к  yahoo yahoo yahoo
Мерси за страхотния подарък на Дидка   give_rose макар да знаех горе-долу какъв е,пак имаше изненада и  много много усмивки  smile Трогната съм,че макар да е от скоро много бързо е разбрала,че предпочитам да си казвам какво би ми харесало и това,че не харесвам много изненадващи подаръци,а и се беше подготвила добре-знаеше какво харесвам и т.н.  yea
 Днес първо ме изненада смс от куриер със сл.текст : ' .... дължите 0,00лв. и усмивки '  goody ипредстава си е нямал ,че наистина ме очакват усмивки.  smile Като се прибрах първото нещо беше да отворя подаръка и вътре .. две книги(една,която искам от лятото,но първо беше изчерпана,а после я обърках-тя е в поредица ... и една 'женска' книга,която бях споменала тук,че харесвам) + една коледна 'играчка' и картичка с прекрасно пожелание  kiss2 И всичко това в две прекрасни кутии,да си призная замислих се дали да развалям хубавата панделка  sad хич не ми се искаше,защото беше прелестно опакован .... още веднъж ... Благодаря Flower Flower Снимки имам,но сега нямам време  sad по-късно тази вечер обещавам да покажа красивия си подарък  danceg danceg


 Offtopic
  • Подаръците ви са страхотни,голямо браво за Снежанките  Flower
  • Танче и миналата
      година беше същото-в темата за получените подаръци се 'обсъждаха' . Затова смятам,че именно тук е мястото да изказваме мнение за избора на Снежанките  good
« Последна редакция: декември 10, 2009, 19:44:40 от miss™ » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 10, 2009, 20:43:45 »

Слънце - много е красив подаръка !!!  Bravo Bravo Bravo за бергерия !!!!  give_rose
Наде - чакаме снимкииии да знаеш !!!!  blum blum blum

Кикси - ами не съм се показала тъй като не съм толкова добра !!! иначе знам да плета от малка и сега заради зимата реших да се пробвам с елече на малката и терлички - и майка ми ми помага !!!!  girl_wink girl_wink girl_wink

Блещучка - благодаря !!!  smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 10, 2009, 21:50:56 »

Ето и прекрасния ми подарък  infatuated girl_in_love
« Последна редакция: декември 10, 2009, 21:56:08 от miss™ » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 10, 2009, 22:40:42 »

 Bravo на Снежанките
Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: декември 11, 2009, 09:26:43 »

Наде (Miss), много се радвам че ти е харесъл подаръка  yahoo така се притеснявах дали ще удобриш коледната джуджавка
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 11, 2009, 10:04:05 »

Йухууууууу и аз имам , и аз имам подарък. В 9:00 дойде куриер и ме събуди с една пратка smile Много ме зарадва  Благодаря ти Stassi  give_rose Прекрасен е подаръкът и беше така хубаво опакован, че жал ми беше да разваля опаковката. След малко ще пусна снимки .
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: декември 11, 2009, 10:12:12 »

Йухууууууу и аз имам , и аз имам подарък. В 9:00 дойде куриер и ме събуди с една пратка smile Много ме зарадва  Благодаря ти Stassi  give_rose Прекрасен е подаръкът и беше така хубаво опакован, че жал ми беше да разваля опаковката. След малко ще пусна снимки .

 yahoo yahoo yahoo Същото ми се случи и на мен преди 10 минути. Момичета, намесвам се във вашата темичка, за да изкажа искрените си благодарности на Стаси за страхотната изненада, която ми е спретнала. Имам си подарък от нея за Коледа. Подаръкът е в страхотна кутийка с две ангелчета, а самият той е плюшена, коледна играчка, която много ми прилича на мармотчетата от рекламата на Милка и невероятно стъклен ангелче. Всичко придружено с невероятна картичка.

Сложила съм снимки в галерията си.

Стаси, безкрайно ти благодаря за страхотната изненада!!! Flower Flower Flower
« Последна редакция: декември 11, 2009, 10:31:38 от Рени » Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 11, 2009, 10:49:03 »

обещаните снимкии


Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines