Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 04:20:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив? - 4 част  (Прочетена 142585 пъти)
 
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: февруари 25, 2009, 13:26:42 »

Привет, момичета! smile
При нас нищо ново. Мен ме е налегнала някаква апатия и аз незнам на какво се дължи! cray cray cray
Не ми се подхваща нищо. Но, както и да е!
Поздрави и целувки на всички! air_kiss


Съни, не се отчайвай. Това с апатията е нормално. При мен доста често се случва. Понякога чак не усещам радостта от предстоящото събитие, само нерви са ми в главата, защото всичко е свързано с тичане от моя страна и уреждане на което както мога. Отделно че и с милото като се посдърпаме и ми се отщява всичко... И почвам да гледам живота в "черно"... Просто животът не е само сватбата и в един момент се преплитат толкова много неща, така натежава.. И човек се чувства някак угнетен и подтиснат... Но това е погрешно - така или иначе сватба ще има и нали искаме да я свързваме с хубаво?! Просто трябва да се поотпуснем, си мисля (щото аз не съм от най-отпускателните)

Тъй че - споко! Сватбата е най-малкият "зор", все ще е хубаво!  give_rose
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: февруари 25, 2009, 13:28:38 »

Здравейте момичета
Само за ихформация на тези коитто ги интересува поканите срещу църквата "Св. Марина са по евтини от  maji-design,и са не по-малко хубави.Поне мен ме устройва повече и си ги поръчах там.


Валка83, само да кажа че магазинчето срещу църквата Св. Марина е всъщност магазина на Маджи. Аз първо им отидох в офиса, където разгледах всичко. В магазина има и други дреболии, които липсват в офиса например. Специално в магазинчето, нашите покани бяха малко по-скъпи.
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: февруари 25, 2009, 13:51:33 »

В магазинчето наистина са малко по -скъпи, дори продавачката там ми го каза. Аз лично се обаждах и на двете места и се убедих в това. Но поканите им наистина са много хубави и цените им са за всеки - от 0,80 ст. до около 4 лв.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: февруари 25, 2009, 14:07:36 »

и да ви кажа за моите покани, бяха объркани една буква с друга буква.
Съответно сега ще я рисуват съответната буква, защото не можаха да я намерят на клавиатурата (не я четат шрифтовете, излиза като квадратче)
И вече съм супер нервна, на Емо не му допада нещо......Имам чувството, че всичко ще се оплеска.
Ама майната му вече!
diablo
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: февруари 25, 2009, 14:17:00 »

elean,  кирлица ли сте дали за печат или латиница! Аз лично съм работила с латиницата и съм няма ла никакъв проблем!
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: февруари 25, 2009, 14:48:10 »

Съни, не се отчайвай. Това с апатията е нормално. При мен доста често се случва. Понякога чак не усещам радостта от предстоящото събитие, само нерви са ми в главата, защото всичко е свързано с тичане от моя страна и уреждане на което както мога. Отделно че и с милото като се посдърпаме и ми се отщява всичко... И почвам да гледам живота в "черно"... Просто животът не е само сватбата и в един момент се преплитат толкова много неща, така натежава.. И човек се чувства някак угнетен и подтиснат... Но това е погрешно - така или иначе сватба ще има и нали искаме да я свързваме с хубаво?! Просто трябва да се поотпуснем, си мисля (щото аз не съм от най-отпускателните)

Тъй че - споко! Сватбата е най-малкият "зор", все ще е хубаво!  give_rose

Заради времето е всичко. При мен също е кофти период. Бона съм и нищо не мога да правя за сватбата cray. Ама като се стопли времето и като се пооправя ще наваксам. good
Активен
salasar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #426 -: февруари 25, 2009, 22:06:26 »

Момичета, честито за халките  Wink Аз още не съм стигнала до там. Можете ли да ми препоръчате фирма за украса от Пловдив или Асеновград?

Здрасти zipper give_rose ей сега влизам за малко и набързо чета форума.Ами ако мога да ти помогна ти пращам линкове на различни фирми и агенции.Успех миличка girl_wink      http://www.vanya-style.com/              http://www.magicparty-bg.com/                 http://www.ninabg.com/          http://www.herabg.com/  http://dezira.eu/home/       http://surreal.stankov.org/home.htm          http://selenabg.eu/pics.html
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: февруари 25, 2009, 22:07:43 »

elean,  кирлица ли сте дали за печат или латиница! Аз лично съм работила с латиницата и съм няма ла никакъв проблем!

ами Съни, дадохме ги на сръбска кирилица. Но вече са изрисували знака и съм доволна... Тюх, толкоз нерви, ама се оправи работата!!!
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #428 -: февруари 25, 2009, 22:17:18 »

salasar , много благодаря give_rose. Успях да прослушам 1-2 от тях......струват ми се малко високи цените. Може би аз не си представям реално нещата.
« Последна редакция: февруари 25, 2009, 22:19:15 от zipper » Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: февруари 26, 2009, 10:13:03 »

ами Съни, дадохме ги на сръбска кирилица. Но вече са изрисували знака и съм доволна... Тюх, толкоз нерви, ама се оправи работата!!!

Bravo Bravo Bravo
Айде сега си отдъхни!  good
Активен
valka83
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #430 -: февруари 26, 2009, 12:58:13 »

salasar, mного благодаря за агенциите  и аз ще ги преслушам. А колкото до това дали да има куверт на dj,фото,видео-мисля ,че да(някой някъде прочетох ,че е писал).Верно ,че са на работа ,ама може ли да ги оставим гладни хората.Колкото до алкохола дори и да си пийнат те ,ако са "стока" няма да се напиват.Ние ще им подсигурим-още с три куверта няма да обеднеем.
« Последна редакция: февруари 26, 2009, 16:24:36 от valka83 » Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #431 -: февруари 26, 2009, 19:38:11 »

Мацки, помагайте:) Нещо не мога да се оправя с платовете. Искам да облека част от колоните на манастира с плат, обаче съвсем се оплетох . Искам да е нещо хем по-плътно, хем леко прозрачно. Явно тюл не е ,защото той е надупчен, но органза ли е, шифон ли? Много съм зле  blum
« Последна редакция: февруари 26, 2009, 20:00:08 от zipper » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: февруари 26, 2009, 19:59:06 »

Мацки, помагайте:) Нещо не мога да се оправя с платовете. Искам да облека част от колоните на манастира с плат, обаче съвсем се оплетох . Искам да е нещо хем по-плътно, хем леко прозрачно. Явно тюл не е ,защото той е надупчен, но органза ли е, шифон ли? Много съм зле  blum

Има голямо изобилие от платове с коитото да се обличат колони ! Тюла ,органза и воала са прозрачни ! Сатен и някой други платове могат да свършат тази работа !
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #433 -: февруари 26, 2009, 20:06:55 »

Има голямо изобилие от платове с коитото да се обличат колони ! Тюла ,органза и воала са прозрачни ! Сатен и някой други платове могат да свършат тази работа !

Качих една снимка в галерията си.Иска ми се нещо такова като плат. Можеш ли да ме ориентираш какъв е? Сатенът е красив, но някакси не ми се връзва с обстановката,а и май е доста скъп. Търся плат, който е и евтин. Имам бая колони за обличане,поне 10:))
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: февруари 27, 2009, 02:23:19 »

Качих една снимка в галерията си.Иска ми се нещо такова като плат. Можеш ли да ме ориентираш какъв е? Сатенът е красив, но някакси не ми се връзва с обстановката,а и май е доста скъп. Търся плат, който е и евтин. Имам бая колони за обличане,поне 10:))
Това ще го намериш където се продават пердета ! Там има различни видове изчистени / без шарки и прочие / !
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines